Ilość komentarzy: 210
Oceny: +2804
Argentyna Arsenal Londyn Tottenham Hotspur Manchester City West Ham United Hull City Juventus Turyn Napoli Legia Warszawa Pogoń Szczecin
31.10.2014 / 15:12:23
Bardzo dobry mecz Pogoni. Nie wiem czemu wyszli takim rezerwowym składem. Może gdyby wyszli najlepszą jedenastką mogliby wygrać
Krzysztof1985
Zarejestrowany od: 935 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +5
Pogoń Szczecin
31.10.2014 / 14:52:37
Pogoń grała trzecim składem a Legia tylko 1-1 do 90 minuty ? Pogoń bez Robaka, Frączczaka, Janukiewicza, Małeckiego, Zwoliński i Murawski tylko do 60 minuty grali ;/ gdyby był normalny skład to dalej przeszła by Pogoń.
31.10.2014 / 12:54:37
legia -pogon- 3-1 moj typ byl 3-1 iiiiiiiiiiiiii i mam 0 punktow-dlaczego lech-jagielonia 4-2 moj typ 2-1 iiiiiiiiiii i mam 0 punktow-dlaczego ,mysle ze powinenem miec 4 punkty a mam 0 KOCIO
Mieteks
31.10.2014 / 15:10:12
Masz zero bo w obstawieniach wyników lichy się wynik tylko do 90 minuty. Mnie też się to nie podoba
Dobry Mecz z obydwu stron w pierwszej połowie, w drugiej Pogoń zgasła:(
Na Plus Kun - fajnie się go oglądało przez pierwsze 45 min.
W Legii Broź - gość którego jeszcze rok tem sprzedałbym za czapkę gruszek - najlepszy wczoraj.
legionista1718
Zarejestrowany od: 1346 dni
Ilość komentarzy: 2272
Oceny: +2869
Legia Warszawa Polska Atlético Madryt
31.10.2014 / 11:35:12
no to był dobry mecz w wykonaniu Legii ale Pogoń też sobie nie źle radziła :) tylko (L)egia
krzysiek123
Zarejestrowany od: 952 dni
Ilość komentarzy: 59
Oceny: +106
Manchester United Legia Warszawa Polska
31.10.2014 / 11:15:21
pogoń spuchła w dogrywce legia miała praktycznie co chwilę sytuację.
luckyLOSER
Ilość komentarzy: 123
Oceny: +220
Chelsea Londyn AS Roma Cracovia Sandecja Nowy Sącz
31.10.2014 / 13:19:34
Tak samo jak Lech, Jaga nie wiedziała co się dzieje w dogrywce.
31.10.2014 / 06:12:43
Mlodzi Pogoniarze mimo porazki pokazali charakter.Brawo Zwolak,Kun dla reszty tez,a zejscie Murasia pokazalo jak wiele znaczy
31.10.2014 / 00:45:56
Żyro powinien grać w pierwszym składzie Polski, a nie tacy słabi gracze jak Rybus, Sobota, albo drewniany Grosicki. Błaszczykowski-Milik-Żyro-Lewandowski. Na zmianę Żyro, Kucharczyk i Sz.Pawłowski m.in. Jodłowiec na def. pom. Natomiast Rzeźniczak pokazał kolejny raz, że pierwszy skład w kadrze to chyba jednak za wysokie progi.
Globson
Zarejestrowany od: 1278 dni
Ilość komentarzy: 145
Oceny: +1061
Legia Warszawa Polska
30.10.2014 / 23:27:22
Zasłużona wygrana Legii. Fantastycznie podkręcili tempo w 2 połowie i dogrywce. Bez Rado też potrafią grać tylko czasami chęci brak. Brawo Legia. Brawo Pogoń za walkę do końca.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 30.10.2014 wynik: 3:1 z dnia 30.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.