Ilość komentarzy: 2
Oceny: +14
Chelsea Londyn
08.11.2014 / 09:16:12
Brawa dla Legii 12 punktów po 4 meczach to się często nie zdarza drużynom z Polski.
PyndzelSZPołudnia
Zarejestrowany od: 1058 dni
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +228
08.11.2014 / 09:14:51
Edmar - czerwona, Kobin - burak jakich mało , ale bramka mu siadła, chyba najładniejsza w życiu. Patrząc na nazwiska to Metalist powinien jeszcze lepiej grać , są w stanie wygrać pozostałe dwa mecze a to dla L dobrze w kontekście utrzymania pierwszego miejsca
Oceny: +693
Brazylia Chelsea Londyn Bayern Monachium Legia Warszawa Polska FC Barcelona Hiszpania
07.11.2014 / 20:26:37
Brawo Brawo Legia. Chociaz trzeba przyznac ze bramka zajebista ale asysta szczesliwa. Najlepszy gracz Metalista to bez watpienia Kobin nie tylko dlatego ze strzelil gola ale caly mecz dobrze gral w ofensywie. Edmar powinien dostac czerwona. Wedlug mnie najlepiej w Legii gral Dusan Kuciak a Kucharczyk to niech idzie do kuchni gotowac a nie akcje tylko psuje.
LEGIONISTA3
Zarejestrowany od: 1581 dni
Ilość komentarzy: 1990
Oceny: +14939
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
07.11.2014 / 20:16:11
Pięknie 4 mecze komplet punktów i awans z grupy zapewniony

DO BOJU LEGIO MARSZ NA STADION NARODOWY NA FINAŁ !!!!!

/ -22
Kogo rozśmieszyło nazwe zawodnika: JAJA :))))))
ROBERT717
Zarejestrowany od: 922 dni
Ilość komentarzy: 757
Oceny: +1882
Widzew Łódź
07.11.2014 / 19:37:23
I O TO CHODZILO ABY BYC LEPSZYM A PRZY REMISIE LOKERENU Z TRABZONSPOREM WRECZ CUDOWNIE BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO
qwas
Zarejestrowany od: 1154 dni
Ilość komentarzy: 978
Oceny: +4229
Manchester United Anglia Jagiellonia Białystok Polska Málaga United of Manchester
07.11.2014 / 18:59:56
Fajnie, że Legia potrafi wygrywać nawet jak pierwsza traci bramkę. to świadczy o klasie zespołu. Jakby tylko zawodnicy byli lepsi technicznie to Legia by grała o co najmniej półfinał LE.
Milo2001
Zarejestrowany od: 903 dni
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +216
Chelsea Londyn Lech Poznań Real Madryt
07.11.2014 / 18:44:30
Wole Lecha od Legii ale w Lidze Europejskiej kibicuje Legii!!

07.11.2014 / 16:23:42
Jak można nie kibicować klubowi który nabija punkty w klubowym rankingu uefa ? odp jest prosta , albo się nie zna kompletnie na Piłce nożnej albo jest totalnym idiotą.niedaleko nad nami są federacje które mogą wystawić 2 kluby w eliminacjach do champions legue !!!
Roman Abramowicz
Zarejestrowany od: 896 dni
Ilość komentarzy: 926
Oceny: +7605
Chelsea Londyn Polska Rosja
07.11.2014 / 15:22:38
Gol i asysta przy bramce Metalista palce lizać :)
07.11.2014 / 15:01:56
Powiem tak: nie przepadam za Legią, wolę Śląsk. Ale trzeba przyznać, że ten kto życzy Legii źle w takim turnieju jakim jest LE jest kompletnym idiotą.
Geri
Ilość komentarzy: 967
Oceny: +2342
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
07.11.2014 / 16:35:39
tez wole Slask (jako wroclawiak) ale nie moge sobie przypomniec kiedy polski klub prowadzil w tabeli z kompletem punktow.oby tak dalej!
07.11.2014 / 13:53:03
Z tego co widać mecz musiał trzymać zajebisty poziom,niestety nie oglądałem,ktoś potwierdzi?
kristom22
Zarejestrowany od: 1567 dni
Ilość komentarzy: 140
Oceny: +639
07.11.2014 / 14:12:58
Też jestem ciekawy jak wyglądała ich gra obiektywnie(niestety nie widziałem meczu), wyniki cieszą ale statystyki niewiele mówią odnośnie ogólnego obrazu gry. Fajnie byłoby jakby troszkę ugrali w dalszych fazach.
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1492 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32062
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
07.11.2014 / 15:37:14
W 1 polowie legia przewazala,miala sytuacje ale strzelia tylko 1 bramke.
w 2 polowie od 60 minuty do 84 gniotl ich metalist bo wyszli do przodu,zaczeli atakowac.
Oceny: +346
Chelsea Londyn Liverpool FC Francja Holandia Legia Warszawa Polska FC Barcelona Dallas
07.11.2014 / 11:50:02
Legia Warszawa to najlepszy klub, kto nie wierzy to chuj mu w dziób, chuj mu w dziób.
Fan1968
Zarejestrowany od: 991 dni
Oceny: -29
07.11.2014 / 11:47:13
/ -29
Żeby Legia pokazała dobrą grę, musiała odpaść z LM.
kristom22
Oceny: +639
07.11.2014 / 14:07:01
dobrą a przynajmniej solidną gre pokazali wcześniej i nie odpadli tylko wywalili ich za głupi przepis.
huberTT1995
Zarejestrowany od: 1505 dni
Ilość komentarzy: 1136
Oceny: +12377
Argentyna Arsenal Londyn Olympique Lyon FC Barcelona
07.11.2014 / 11:30:32
Pamiętam jak bodajże sezon temu ? chyba, Legia po czterech meczach miała 0 pkt i nie zdobyła nawet bramki a w tym roku "miażdżą" wszystkich w grupie, oby tak dalej aż do finału
Metekreal
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +266
Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska
07.11.2014 / 13:21:09
efekty pracy urbana 2013 : Efekty pracy berga 2014;0
Berg chce legie wlasnie na taki poziom LM LE zrobic :)
07.11.2014 / 09:53:53
na konsoli trudno strzelic taka bramke jak strzelil Kobin z przewrotki, bravo dla Legii za awans i cenne punkty do rankingu UEFA
Wilczurek
Zarejestrowany od: 1416 dni
Ilość komentarzy: 924
Oceny: +9808
Górnik Zabrze
07.11.2014 / 09:51:33
Bramka Kobina przepiękna, ale asysta Torsiglieriego również niesamowita! Kto tak podaje piłki do napastników? Może w najlepszych czasach ery Barcelony czy Realu. Naprawdę coś cudownego!

Ale charakter jaki Legia pokazała to jest to na, co czekałem! Czekałem aż się w końcu zmieni mentalność piłkarzy w polskich klubach, jak i samych Polaków i teraz jesteśmy tego świadkami, jak bardzo się to zmieniło na plus! Dziękuję za Waszą wielką ambicję i grę do końca!
Nie jestem fanem Legi, ale lubie jak polskie druzyny wygrywaja w pucharach;
Mamy taka druzyne jak Legia i powinnismy ich wspierac i byc z nich dumni.
W koncu reprezentuja nasz kraj;
Brawoooo.
Pozdro dla kibicow-tych normalnych oczywiqscie.
sportowiec
Ilość komentarzy: 1067
Oceny: +4349
07.11.2014 / 09:34:31
Jak nasze zespoły mają tracić bramki, to chcę żeby to były tylko takie jak ten przewrotką. I jeszcze ta przypadkowa piętka wcześniej. Coś pięknego.
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1386 dni
Ilość komentarzy: 951
Oceny: +5732
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
07.11.2014 / 09:03:14
Coś niesłychanego polski klub z kompletem zwycięstw po 4 meczach zapewnia sobie awans do kolejnej rundy :D Koniec Świata :P
Oceny: +6066
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
07.11.2014 / 08:04:39
Ładna bramka z przewrotki coś świetnego , lecz Legia dopilnowała swojego podwórka i wygrała w dobrym Stylu Dobry mecz Legia
radek87urban
Zarejestrowany od: 844 dni
Ilość komentarzy: 368
Oceny: +2958
Manchester United
07.11.2014 / 07:39:37
Wow Legia, oby po kilku przegranych spotkaniach ludzie nie wypieli się na Berga, bo wrócicie do ery kamienia łupanego.
danielle
Zarejestrowany od: 940 dni
Ilość komentarzy: 157
Oceny: +1480
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Real Madryt FC Barcelona Sevilla
07.11.2014 / 06:48:37
bardzo sie ciesze ze Legia wygrala i awansowala :D fajnie ze bedzie komu kibicowac na wiosne ale.. to co zagrali w drugiej polowie to kompletne dno :( zeby lider TME i grupy w LE nie umial wymienic 3 celnych podan na polowie przeciwnika to poprostu wstyd.. tragiczny srodek pola.. mam nadzieje ze to byl poprostu slabszy dzien chlopakow i w nastepnych meczach ta gra bedzie juz jakos wygladala :)
07.11.2014 / 06:24:49
Brawo Legia 4 mecze i komplet punktów to na pewno cieszy każdego polskiego kibica! P.S Ale brameczke ładną nam Metalist strzelił.
Endy7
Zarejestrowany od: 938 dni
Ilość komentarzy: 845
Oceny: +9751
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
07.11.2014 / 03:25:55
Bawo legia! piunkty nabija do rankingu same zwycięstwa jest dobrze a myśle że będzie jeszcze lepiej i kto wie czy przy korzystnym losowaniu Legia daleko nie zajdzie marzy mi sie Fianał to by byo coś :P albo chociaż ćwiercifinał w który wierze :)
Grzechu1916
Zarejestrowany od: 882 dni
Oceny: +180
Borussia Dortmund Napoli Legia Warszawa
07.11.2014 / 03:04:58
Duda to jest chłopak!! Przyszlośc Legii! Uwielbiam patrzec jak on gra :) Ma wielki potencjal, szkoda tylko ze prawdopodobnie zainteresuja sie nim zaraz inne kluby :/
Artus91
Zarejestrowany od: 1216 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +744
07.11.2014 / 02:58:45
Najlepszy w tym wszystkim jest moment, w którym przypominam sobie słowa kibiców Lecha z czerwca: "W Europie sędziowie już nie będą pomagać", "Kupili mistrzostwo, a w pucharach bez sędziów, będzie kolejna kompromitacja", itd. :D a jak zestawić wyniki Legii: 9-1-0, z wynikami Lecha: 1-1-2 (po dwumeczach z Estończykami i Islandczykami xD), to już w ogóle tą teorie spiskową można zacząć traktować bardzo poważnie ;D
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1242 dni
Ilość komentarzy: 7163
Oceny: -8130
07.11.2014 / 01:30:07
/ -96
Z takim Metalistem to by i Belchatow z palcem w dupie wygral.W 1/16 juz nie bedzie ogorow,tak ze predzej sie rozesraja ze strachu niz cokolwiek ugraja.Wyszkolenie techniczne tragedia.
Artus91
Oceny: +744
07.11.2014 / 01:47:29
Dokładnie, nie dość, że ogrywają ogórkowy Metalist, z marnym trzykrotnie wyższym budżetem od całej naszej ligi razem wziętej, to jeszcze robią to na farcie... Mało tego - notują SERIE 9 Z RZĘDU FARTOWNYCH ZWYCIĘSTW w pucharach :/ Tak naprawdę to z 10 rozegranych meczów Legii tylko ten pierwszy pokazał ich prawdziwą siłę ;) A i nie zapomnij dodać, że przekupili sędziów w Polsce i Europie, bo bez nich Legia walczyłaby co najwyżej o prymat w stolicy w 3 lidze. Koniecznie też odwołaj się do "kiedyś to były czasy -Manchester City, Juventus" :D
Jerry 2
07.11.2014 / 02:42:48
/ -62
A co ma do tego budzet,Belchatow to biedak przy Legi,ale wpierdol im spuscil.Tak samo Piast.
Artus91
Oceny: +744
07.11.2014 / 03:15:04
/ 109
Nie widzę sensu, aby z Tobą dyskutować. Skoro łatwiej Ci żyć w przekonaniu, że każde z 9 spotkań, które Legia wygrała z rzędu, jest spowodowane tylko i wyłącznie szczęściem, to nic mi do tego :)
07.11.2014 / 01:03:23
cukiereczka..... chyba nic tego gola nie przebije, byc moze najladniejsza bramka w calej LE
07.11.2014 / 00:42:23
brawo Legła, na przekór wszystkim co tak na nia pluli. Haters gonna hate!
07.11.2014 / 00:05:07
polecam obejrzeć drugi skrót ;) "Argentyński amigos " ;)
06.11.2014 / 23:51:01
Znakomicie Legia, nikt pewnie nie zauważył, ale przebiliście już osiągnięcia Lecha, który tak na prawdę
wiele wtedy nie osiągnął, jednak wszyscy pamiętają "wielkie osiągnięcie" bo mieli w grupie Juve i City.. Powodzenia Legio w LE. Widzimy się w niedziele w Szczecinie, gdzie jednak nie będę wam kibicował. :D POZDRO!!
maestro3
Ilość komentarzy: 3504
Oceny: +19637
07.11.2014 / 00:05:21
/ -10
A co to, byles u wrozki, ze wiesz, ze Legia wygra dwumecz w 1/16 i przejdzie do 1/8, skoro piszesz, ze juz przebili osiagniecia Lecha? Narazie to tylko powtorzyli wynik Lecha, czyli wyszli z grupy, jak bedzie w fazie pucharowej zobaczymy.
zapsa
07.11.2014 / 00:20:54
Mają pewny udział w 1/16 a w fazie grupowej zdobyli już więcej punktów niż pyrki. :)
maestro3
07.11.2014 / 01:19:11
tia tylko porownaj sobie obie grupy... Lech mial byc skazany na pozarcie przez Juve i City, a mimo to wyszli z grupy kosztem tych pierwszych. Do tego 2 miejsce zajeli tylko dlatego, ze mieli gorszy bilans bramek od City. Z kolei Legia trafila do bardzo wyrownanej grupy, z ktorej kazdy zespol przed startem fazy grupowej, mial szanse na wyjscie z tej grupy.
Oceny: +1533
Kolumbia Arsenal Londyn Manchester United Wolverhampton AFC Bournemouth Swansea City AFC Olympique Lyon Saint Étienne Montpellier HSC Francja
06.11.2014 / 23:45:35
Leeeeeeeeeeeegiaaaa Waaaaaaaarrrszawa !! Leeeeeeeeeeegiaaaaaa Waaaaaaarszawa !! Brawo jedyna polska drużyna która gra na poziomie europejskim . Brawo
06.11.2014 / 23:41:38
No w koncu inne zwyciestwo niz 1-0 :P. Brawo Legia, dobrze by bylo ugrac w dwoch ostatnich meczach przynajmniej 2 pkt, zeby bez patrzenia na Trabzonspor wyjsc z pierwszego miejsca.
klapaucyusz
Zarejestrowany od: 862 dni
Ilość komentarzy: 419
Oceny: +2218
Samoa Amerykańskie Wisła Kraków Polska
06.11.2014 / 23:35:59
Po raz pierwszy od lat aż jęknąłem z radości na widok bramki strzelonej polskiej drużynie. Cudo :)

Wielkie brawa dla Legii za awans. Choć patrząc na jej grę tym bardziej żałuję tej Ligi Mistrzów... Zamiast wygrywać dziś z Metalistem, można było wczoraj remisować z Chelsea ;) Oby udało się to powetować wygraniem choć jednego dwumeczu na wiosnę, co ostatnio w europejskich pucharach zdarzyło się Legii, i polskim klubom w ogóle, ponad dwadzieścia sezonów temu...
Oceny: +22614
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
Oceny: +648
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska Valencia Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk
06.11.2014 / 23:21:54
Bramka Kobina to jedna z najładniejszych bramek jakie widziałem. Jeszcze ta asysta piętką, no mjut :D
user24
Zarejestrowany od: 1339 dni
Ilość komentarzy: 850
Oceny: +833
06.11.2014 / 23:18:21
Legia była lepsza na co wskazują statystyki. Więcej strzałów celnych na bramkę 7-4
Lord blume82v
Zarejestrowany od: 1048 dni
Ilość komentarzy: 610
Oceny: +243
FC Barcelona Lechia Gdańsk
06.11.2014 / 23:14:44
Może wreszcie Ekstraklasa zacznie się liczyć w Pilce nożnej na światowym Poziomie
Jerry 2
06.11.2014 / 23:12:10
/ -77
Liga "miszczow "sie im marzy,przeciez tym patalachom strach nogi paralizuje.Dwa podania celne to maksimum co im sie udaje.Na dwiescie podan sto osiemdziesiat niecelnych.Na 1/16 skonczy sie sen o pucharach.Nie dla psa kielbasa.
Wutka
Zarejestrowany od: 1419 dni
Ilość komentarzy: 1287
Oceny: +4158
Chelsea Londyn Polska San Marino Miedź Legnica
06.11.2014 / 23:19:22
nie zesraj się hejterze...12 pkt w 4 meczach, bramki 5-1...czy Lech tak zrobił kiedykolwiek?
maestro3
06.11.2014 / 23:54:23
Lech tez wyszedl z grupy w LE w sezonie 10/11, co prawda z 2 miejsca(Legia jesli ugra chociaz 2 remisy/1 zwyciestwo w 2 ostatnich meczach to wyjdzie z pierwszego), przegrali tylko bilansem bramkowym, bo puntkow mieli tyle samo co City. Do tego Lech mial wtedy znacznie trudniejszych rywali w grupie, bo Juve, City. Dla mnie osobiscie tam ten Lech pokonalby dzisiejsza Legie.
Wutka
07.11.2014 / 01:19:20
Lech na koniec tamtej grupy miał 11 pkt...Legia już ma 12 pkt...Lech grał piękną piłkę, ale to Legia ma instynkt killera i nie jest wykluczone, że może skończyć z kompletem. Mecze ligowe to jedno, ale wspierajmy w pucharach nawet największych wrogów. Im więcej pkt tym wyższe miejsce, tym większa szansa na nawet dwie drużyny w LM
06.11.2014 / 23:19:13
Te specjalista za 2 trzysta , kim ty jesteś że możesz coś takiego pisać , po pierwsze sądzę że nigdy nie grałeś chociaż na poziome IV ligi , po 2 nawet się nie znasz pisząc to co napisałeś więc się nie ośmieszaj
Oceny: +243
06.11.2014 / 23:16:25
Lepszy Lech co nie, który niepotrafi wygrać z klubem z cypru
Oceny: +64
07.11.2014 / 00:30:11
lepsza legia co nie ktora przez glupote i lewactwo nie gra w LM hahahahahahahahahhahahaahahahahahahahahahah
Wutka
06.11.2014 / 23:25:28
Lech dostał w dupę od studentów z Islandii...z czego pewnie cały skład w międzyczasie wypasa owce
cycolandia
Zarejestrowany od: 1232 dni
Ilość komentarzy: 590
Oceny: +3643
Wisła Kraków FC Barcelona Stomil Olsztyn
06.11.2014 / 23:08:50
w końcu polski klub z grupy wyjdzie, szkoda że tym razem bez towarzystwa wisły, ale jakby pięknie by było jakby polski klub grałby finał LE w swoim kraju... ba w swoim mieście
06.11.2014 / 23:06:17
I tak pewnie znajdą się tacy co będą narzekać,brawo LEGIA oby tak dalej!
06.11.2014 / 23:03:38
CIESZY WYGRANA ORAZ AWANS.....OBY TAK DALEJ...
BRAWWWWWWWWWWWWWWWWWOOOO L EGIA !!! Byle tak dalej do finału LE
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Legia Warszawa - FC Metalist Charków 06.11.2014 wynik: 2:1 z dnia 06.11.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.