Oceny: +75
KAA Gent
09.11.2014 / 14:53:48
/ -11
Chelsea oczywiście na farcie obie bramki z dupy ... Liverpool jak zwykle dobry początek , brak wykończenia no i ogromny pech ( chociaż przy pierwszej bramce ogromne szczęście :D )
M4v3r!ck
Zarejestrowany od: 1611 dni
Ilość komentarzy: 2738
Oceny: +10720
Chelsea Londyn Widzew Łódź Ruch Chorzów Porto Real Madryt
09.11.2014 / 16:08:49
"na farcie"? Chelsea przez cały mecz praktycznie dominowała, momentami Liverpool nie mógł wyjść z własnej połowy, a Ty tu wypisujesz głupoty że wygrali na farcie, na farcie to wpadła bramka dla Liverpoolu, bo gdyby niefortunne odbicie się piłki od Cahilla to tej bramki by nie było.
Chelsea tylko na farcie :D

Hahahaha . Wiedziałem , że zaraz ktoś tak odpisze . To że dominowała nie znaczy , że bramki były wynikiem pięknych akcji . Były fartowne tak jak i brama Cana . Ogólnie mecz na remis
Oceny: +28754
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
09.11.2014 / 09:08:04
4:55... Hazar Azar... xD
dziurek
Zarejestrowany od: 1121 dni
Ilość komentarzy: 809
Oceny: +5797
Liverpool FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Holandia Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt Śląsk Wrocław
09.11.2014 / 07:07:17
Liverpool zasługiwał na punkt pewnie udałoby się to gdyby był ewidentny karny to nie pierwszy raz jak zostali. oszukani już się idzie przyzwyczaić a w piłce czasem potrzebne jest szczęście i drużyna z londynu miała go wiecej więc gratulacje xd
Nicky
Zarejestrowany od: 1375 dni
Ilość komentarzy: 491
Oceny: +1871
Argentyna Bayern Monachium Borussia Dortmund Olympiakos Pireus AC Milan Lech Poznań Polska FC Barcelona
09.11.2014 / 05:10:51
Cholera, Chelsea bardzo mocna w tym sezonie, może namieszać w LM i napsuć krwi szejkom i innym perezom, dobrze dla futbolu. Poza tym Mou i Chelsea pasują do siebie idealnie. Dobrze, że wrócił ;p
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1368 dni
Ilość komentarzy: 8143
Oceny: -8797
09.11.2014 / 01:21:27
/ -31
Na Bayern to jest cienizna,bo Bayern to potegaSwiata .
Tondamus
Zarejestrowany od: 1101 dni
Ilość komentarzy: 100
Oceny: +1817
Liverpool FC Legia Warszawa Polska
08.11.2014 / 21:16:08
Odpuszczanie meczu z Realem bylo idiotyzmem. To tak jakby Nawalka odpuscil mecz z Niemcami, bo i tak przeciez nie mielismy szans, a za pare dni mielismy realne szanse ze Szkocja. Kto wie co by bylo, gdyby gral pierwszy sklad. Moze odrobina szczescia i udaloby sie zdobyć jakieś punkty. To był potężny plaskacz dla fanów The Reds. Szczególnie dla tych, którzy przybyli do Madrytu. Mimo wszystko, nadal wierzę w Liverpool.
08.11.2014 / 19:02:28
Czy tylko mi nie działa ten jebany odtwarzacz?
/ -18
I gdzie są ci obrońcy sprawiedliwości z Chelsea? Karny był ewidentny i jak czytam komentarze typu "przy ciele", "nie było ręki" albo "fauli na Chelsea też nie gwizdał" to mnie przepełnia niepojęta wręcz nienawiść do tych ludzi.
Kawa95
Zarejestrowany od: 933 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +194
Chelsea Londyn
08.11.2014 / 20:03:32
Ręka była i powinien być karny, ale na tym polega piłka błędy sędziego oraz szczęście są potrzebne.Jest po meczu 3 punkty dla Chelsea.
Oceny: +696
09.11.2014 / 12:51:07
Tak, tak błędy sędziego. Ciekawe co szczekaliście po meczu z United. Banda hipokrytów.
Luisi
Zarejestrowany od: 987 dni
Ilość komentarzy: 219
Oceny: +1554
09.11.2014 / 16:42:07
Nie wmawiaj mi, że nie było "bandy hipokrytów", którzy po meczu Chelsea z United twierdzili, iż faulu Smallinga na Ivanovicu nie było :). Ręka Cahilla była, całkowicie się z tym zgadzam, mimo że kibicuję Chelsea. Niestety nie ma w BPL arbitra, który nie dopuściłby się takiego błędu. Błędy można było zobaczyć na derbach Manchesteru, gdzie również arbiter nie podyktował bodajże 2 rzutów karnych dla City. Jeszcze przypomnę, że "jedenastka" nie zawsze oznacza gola.
Geri
Ilość komentarzy: 1012
Oceny: +2405
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
08.11.2014 / 21:48:09
"bledy sedziego oraz szczescie sa potrzebne" nie uwazasz, ze lepiej byloby bez bledow arbitra?
OscarNeymar
Zarejestrowany od: 937 dni
Ilość komentarzy: 349
Oceny: +2532
Internacional Santos Chelsea Londyn Borussia Dortmund Napoli Legia Warszawa Polska FC Barcelona
08.11.2014 / 19:10:57
Karny jak najbardziej był! Ale za ten faul na Oscarze Balotelli powinien dostać czerwoną a nie żółtą kartkę bo był kompletnie bezsensowny Brazylijczyk nawet nie był przy piłce ani nie stwarzał jakiegoś zagrożenia w tej akcji myśle że Mario wyładował poprostu na nim swoją frustracje
/ -10
Tylko czekałem na taki komentarz. Wiem, że się należał i powinien być, ale nie mówcie teraz, że Cahill nie dotknął piłki ręką, bo to już jest absurd.
08.11.2014 / 17:02:49
Nie oglądałem meczu więc ciężko jest mi cokolwiek stwierdzić, ale pochwalić muszę oba skrzydła Liverpool'u. Kontry dzięki nim były przeprowadzane w dosłownie parę sekund i nie mam na myśli szybkich podań, lecz szybkość obu skrzydłowych. Mam nadzieję, że żadnego z nich nie zniszczą kontuzje bo oboje mają wielki potencjał i umiejętności jak na tak młody wiek
08.11.2014 / 16:19:14
Tak ofensywnej grającej Chelsea to ja już dawno nie widziałem . Pressing praktycznie całe spotkanie , każdy dawał z siebie 100%. Geniusz Mou widać z daleka .

PS . Wybiera się też ktoś na mecz z West Bromem za 2 tygodnie ?
M4v3r!ck
09.11.2014 / 12:13:56
Mou powiedział w tam tym sezonie, że nie chcą aby od niego w 1 sezonie oczekiwano już jakiś trofeum, bo potrzebuje 1 całego sezonu aby dobrze poukładać drużynę, w 2 sezonie już pokazuję jak dobrze poukładał zespół i widać tego efekty.
legionista1718
Zarejestrowany od: 1352 dni
Ilość komentarzy: 2272
Oceny: +2870
Legia Warszawa Polska Atlético Madryt
08.11.2014 / 16:18:41
świetny mecz .. chociaż powinnein byc karny dla liverpool'u .. Oba zespoły pokazały klase .. brawo Diego Costa
Wilczurek
Zarejestrowany od: 1542 dni
Ilość komentarzy: 929
Oceny: +9822
Górnik Zabrze
08.11.2014 / 16:17:17
Właśnie spodziewałem się ostrego oporu Liverpoolu. Pewnie jeszcze trochę i zaczną piąć się w górę tabeli.
M4v3r!ck
08.11.2014 / 16:05:49
Bład sędziego, przestańcie już płakać nad tym, bo błędy są i będą, pare dni temu nam nie uznali prawidłowej bramy z Mariborem, to teraz los się odwrócił i był po naszej stronie, niestety błędy będą się pojawiały, taki już jest ten sport. Brawo dla Chelsea za wygraną.
Pat1281
Zarejestrowany od: 1095 dni
Ilość komentarzy: 140
Oceny: +1330
Chelsea Londyn Lech Poznań
08.11.2014 / 16:04:42
Ręka czy nie Chelsea była lepsza i zasłużyła na zwycięstwo ;)
Chelsea - till I die
Zarejestrowany od: 1065 dni
Ilość komentarzy: 398
Oceny: -825
Chelsea Londyn Niemcy
08.11.2014 / 15:49:31
Jako kibic Chelsea o niepodyktowaniu karnego dla LFC płakał nie będę. Najważniejsze trzy punkty i kolejna bramka Costy. Chelsea zagrała lepszy mecz i zasłużyła na zwycięstwo.
lamps
Zarejestrowany od: 1567 dni
Ilość komentarzy: 1172
Oceny: +11464
08.11.2014 / 15:49:12
karny powinien być, ale karma wraca (drugi karny dla chelsea z mariborem), a nie od dziś wiadomo że w piłce oprócz umiejętności szczęście też trzeba mieć
komandor07
Ilość komentarzy: 80
Oceny: +591
Polska FC Barcelona
08.11.2014 / 15:46:44
Poziom sędziowania znacznie niższy od poziomu ligi...kiedy oni przestaną wypaczać wyniki...cóż Chelsea była lepsza choć The Reds nie można odmówić walki jeden z lepszych meczy w ich wykonaniu...niestety znów sędzia popełnił kilka błędów z tym niepodyktowanym karnym na pierwszym miejscu ale nie tylko bo kilka fauli też było na żółtą kartkę której nie pokazał..ale sam mecz świetnie się oglądało...
rekdz
Zarejestrowany od: 1089 dni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +1092
Liverpool FC Polska
08.11.2014 / 15:46:25
Fakt, faktem, że Chelsea zagrała lepiej, jednakże karny dla Liverpool'u po ręce się należał.
unimator
Zarejestrowany od: 1580 dni
Ilość komentarzy: 499
Oceny: +2402
08.11.2014 / 15:46:15
Szkoda trochę Livepool'u bo ładnie grał i bardziej im by się te punkty przydały niż Chelsea. No ale cóż - taki jest football. Najważniejsze, że bardzo fajne 90 minut gry było!
Oceny: +133
Chelsea Londyn Bayern Monachium PSV Eindhoven Lech Poznań Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
08.11.2014 / 15:44:00
najlepszy mecz jaki oglądałem w wykonaniu the blues piekne gole oddane serce na boisku świetna pomysłowośc i co najważniejsze costa znów strzelił 1- gol w Lidze gratulacje diego

08.11.2014 / 16:17:03
Stul ten wieśniacki pysk kanonierowa dziwko!
08.11.2014 / 15:42:56
Naprawdę dobry mecz ale bez sędziowskich błędów się nie obejdzie, no cóż dla mnie jako kibica Chelsea to w sumie dobrze :P
Graco15
Zarejestrowany od: 1614 dni
Ilość komentarzy: 833
Oceny: +6542
08.11.2014 / 23:36:27
Bedboj i bolo85 wy to wgl jesteście dziwni... a co do użytkownika Citizen to ty się lepiej skup na swoim Manchesterze City ... bo to nie wina Chelsea że sędziowie popełniają błędy a do tego w końcu szczęści się musiało uśmiechnąć do " The Blues " , bo w meczu z Manchesterem United i NK Mariborem sędziowie im nie sprzyjali... ( Mecz na Old Trafford nie podyktowany karny dla Chelsea , mecz z Mariborem nie uznana prawidłowo zdobyta bramka dla " Niebieskich " no cóż to jest piłka...
Graco15
08.11.2014 / 23:38:26
Haha ale ja jestem głupi xD ten komentarz to do panów poniżej :) Wymieniłem ich nazwy :P
08.11.2014 / 17:06:10
A ty jestes zwykłym grubasem spedzajacym 12h na necie.Mama kurwi sie z cyganami,a starego zapinaja w pudle za alimenty
08.11.2014 / 15:42:09
Chelsea lepiej grała, a przynajmniej ich akcje z reguły kończyły się strzałami i były groźne, z kolei Liverpool coś działał ale Niebiescy na wiele nie pozwalali (nie licząc świetnej końcówki gdzie mocno cisnęli i gdyby sędzia podyktował karnego to różnie by mogło być)
MrRasterz
Zarejestrowany od: 1502 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +535
08.11.2014 / 15:41:23
Brawo Chelsea! Ręka u Cahilla była napewno i należał się rzut karny The Reds, ale to nie zmienia faktu że drużyna Jose zargrała na lepszym poziomie.
ROMANEK2000
Ilość komentarzy: 13
Oceny: +6
RSC Anderlecht Sporting Club Lokeren Liverpool FC Everton Crystal Palace FC Olympique Lyon Olympique Marsylia Bordeaux Werder Brema VfL Wolfsburg
Oceny: +808
Newcastle United Middlesbrough Norwich City FC AS Roma Ajax Amsterdam Pogoń Szczecin FC Barcelona Villarreal
08.11.2014 / 15:39:46
To jeden z najlepszych meczów dotychczas, ciągła walka, zero autobusów tylko oglądać ;d
kwiotek999
08.11.2014 / 15:38:54
Gratki
Co ten Cahill robił.. ręce opadają, grać na takim ryzyku.
Oceny: +6480
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
08.11.2014 / 15:40:12
Przyciele byla przecie. jak nawet byla . nie nie bylo napewno . reki.
Kinzagi
Ilość komentarzy: 383
Oceny: +2140
08.11.2014 / 15:49:40
Ręka była. Żeby uznać ja za "przy ciele" to musiała by być parę cm bliżej ciała :/ Przykra prawda, ale ręka powinna być. To jest największy błąd sędziego w tym meczu, ale ("ale" musi być :D ) wcześniej też sędzia kilku fauli Liverpoolu nie odgwizdał, i to takich chamskich na żółtą, co by skutkowało CO NAJMNIEJ jedną czerwoną. Mecz, ogólnie, był ładny, dobre akcje, dużo ich (głównie po stronie Chelsea, bo Liver praktycznie tylko dośrodkowania robił). Szkoda, że Cahill ręką tam zgrał i sędzia po raz pierwszy w tym sezonie pomógł Chelsea... Zawsze narzekałem na to, iż arbiter krzywdził The Blues. Niekoniecznie odebrał Liverpoolowi szanse na chociaż remis, bo karny to nie 100% gol, ale wciąż błąd to błąd.
Digors
08.11.2014 / 15:50:20
pare cm przyciele ?to co mieli mu ze tak powiem wszysc w cialo ? w srodek ?
bebdzia
Zarejestrowany od: 1549 dni
Ilość komentarzy: 3273
Oceny: +25589
08.11.2014 / 15:43:29
Niestety muszę przyznać, że ręka była... Ewidentny błąd sędziego...
wnw45
Ilość komentarzy: 4306
Oceny: +15569
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
08.11.2014 / 17:41:51
ostatnio jak nie spalony to innt chuj dac kamery komputery a staruchów zjebac z boiska sedziny jebane bez szkoły.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Liverpool FC - Chelsea Londyn 08.11.2014 wynik: 1:2 z dnia 08.11.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.