no Olkowski zaskoczył mnie pozytywnie ale to dobrze że nasi reprezentanci łapią formę może w końcu polski futbol wejdzie na wyższy poziom
Ilość komentarzy: 317
Oceny: +3632
Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Korona Kielce
09.11.2014 / 10:10:04
Mecz życia. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach też będzie wystawiany na tej pozycji.
Bartek25
Ilość komentarzy: 645
Oceny: +6072
Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
09.11.2014 / 08:57:31
Szczerze wolę na skrzydle pomocy kogoś z takim pierdolnięciem jak Olkowski niż takiego Rybusa co strzelić nie ma siły tylko się kiwa i to raz mu wyjdzie a przeważnie nie.
KysiuS
Zarejestrowany od: 1632 dni
Ilość komentarzy: 3259
Oceny: +17147
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
09.11.2014 / 05:37:10
widze, ze polski mecz, bo az 3 naszych gralo :)
PR1OR
Zarejestrowany od: 888 dni
Ilość komentarzy: 74
Oceny: +564
Manchester United
09.11.2014 / 03:15:32
Olkowski no,no dwie bramki, asysta... ustawienie go w pomocy zamiast w obronie okazało się strzałem w 10
Jokerinho
Zarejestrowany od: 914 dni
Ilość komentarzy: 274
Oceny: +1533
Kolumbia Arsenal Londyn Manchester United Wolverhampton AFC Bournemouth Swansea City AFC Olympique Lyon Saint Étienne Montpellier HSC Francja
08.11.2014 / 21:23:35
Klasa sama w sobie , ręce składają się same do oklasków Olkowski za taki występ powinien być w 11 kolejki bez dwóch zdań ! Nasza reprezentacja rośnie w siłę jak się zgrają w 100% wszyscy to będzie ekipa której nie było od długich lat . Nasi reprezentacji błyszczą na świecie aż miło na to się patrzy . Jeszcze raz brawo Olkowski !
08.11.2014 / 17:56:06
rano myślałem, że broź lepszy, a tu prosze :)
Oceny: +289
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG AC Milan Juventus Turyn Inter Mediolan Wisła Kraków
08.11.2014 / 20:50:33
No nie wiem w tym meczu chyba grał na skrzydle lewym albo prawym :) Fajnie by było zobaczyć go na lewym w meczu z gruzją, a błaszczykowskiego na prawym
Ale mecz! Brawo Olkowski! Będzie w TOTW :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Hoffenheim - 1. FC Köln 08.11.2014 wynik: 3:4 z dnia 08.11.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.