CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
Ilość komentarzy: 52
Oceny: +269
Chelsea Londyn Polska
09.11.2014 / 14:01:15
Mega mecz, super emocje, cały czas coś się działo, a Austina to chyba piłka szuka cały czas. Kapitalny mecz
legionista1718
Zarejestrowany od: 1353 dni
Ilość komentarzy: 2272
Oceny: +2870
Legia Warszawa Polska Atlético Madryt
09.11.2014 / 13:12:03
spadek formy city ale Sergio Kun Aguero nadal w formie czuje że nikt mu nie dorówna w bramkach
09.11.2014 / 09:16:54
Tomas83 wez tam nie spinaj pośladów bo sędzia nie uznał dwoch goli Austina i normalnie ten mecz byście przegrali. Te 83 w nicku to rocznik taty?
Tomas83
Zarejestrowany od: 1580 dni
Ilość komentarzy: 476
Oceny: +3777
Manchester City Zagłębie Lubin
10.11.2014 / 02:45:26
\A gdzie ty widzisz żebym się spinał? 83 to moja liczba i chuj ci do tego mule:) Sedzie nie uznał goli bo ich nie było,proste jak jebanie prawiczku.
bartopilkarz
Ilość komentarzy: 1218
Oceny: +6740
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
09.11.2014 / 01:57:58
Aguero kozak, jednak reszta drużyny bez komentarza.
Oceny: +808
Newcastle United Middlesbrough Norwich City FC AS Roma Ajax Amsterdam Pogoń Szczecin FC Barcelona Villarreal
08.11.2014 / 20:58:08
Jeśli nie kibicujesz żadnej drużynie a chcesz obejrzeć dobry mecz, to trzeba oglądać PL. Tutaj jak nawet pierwsza dryzyna w tabeli gra z ostatnią to i tak jest ciekawie. Kapitalny mecz dla fana piłki nożnej...
Citizen
Zarejestrowany od: 1187 dni
Ilość komentarzy: 908
Oceny: +10142
Manchester City Polska
08.11.2014 / 20:55:34
Sam Aguero meczu nie wygra, szkoda, ale bywało gorzej. Widać, że Toure wraca do formy, Kun szaleje i Lamps powraca. Zobaczymy czy po przerwie reprezentacyjnej się ogarną :/

08.11.2014 / 20:49:06
city przegrywa z csk moskwa i remisuje z QPR !!!! jako kibic united mam jedno pytanie:jak united mogło z nimi przegrać?????z góry dzięki za odpowiedzi!!!!
08.11.2014 / 21:06:53
Mnie jako kibica United takze, dobija to, ze nasza ofensywa nie potrafila nawet 1 bramki strzelic City, gdzie strzela im nawet takie QPR, ktore my odprawilismy z kwitkiem 4-0...
Citizen
08.11.2014 / 20:53:16
No bo obecnie United jest słabsze niż City??
real madrit rządzi
Zarejestrowany od: 1501 dni
Ilość komentarzy: 158
Oceny: +789
Polska Real Madryt Sabadell
08.11.2014 / 20:40:45
No City traci już 8 oczek do lidera. Chelsea Coraz większe szanse na mistrzostwo
Oceny: +6481
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
08.11.2014 / 20:33:28
No to Chelsea po majstra ma coraz wieksza przewage :) ahhh jak fajnie ;p tylko Southampton FC goni Chelsea ;/
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Queens Park Rangers FC - Manchester City 08.11.2014 wynik: 2:2 z dnia 08.11.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.