chuj ci w dupe lamusie
patrykmilan
AC Milan
09.11.2014 / 01:20:22
Nastepny remis ;d jedynie sie ciesze ze Faraon strzelil moze sie odblokuje. Co do BONERY to jedynie moge swieczke przy jego nazwisku zapalic, on musi miec romans z ktoryms z Lysoli bo inaczej nie da sie wyjasnic jego obecnosci w tym klubie.
lolekk
Zarejestrowany od: 1121 dni
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +1026
08.11.2014 / 23:16:28
Mecz po prostu miodzio. Kto strzelił bramkę ten miał przewagę, Milan i Sampdoria na zmianę. El Shaarawy gol poezja, w jego stylu :D. Ważny 1 pkt bo jak wiecie Sampdoria w tym sezonie wyczynia cuda. Bonerinho dostał znowu szansę gry w 1 składzie i jak zwykle zaczarował stadion dostając ZNOWU czerwoną kartkę. Essien.....ogarnij się chłopie ;). To tyle następny mecz to derby które mają być wygrane oczywiście ! Forza Milan !
Brak dobrej obrony w Milanie widać aż nadto :/
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sampdoria - AC Milan 08.11.2014 wynik: 2:2 z dnia 08.11.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.