Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Lech Poznań Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław Al Sadd
Ilość komentarzy: 4127
Oceny: +14566
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
10.11.2014 / 17:32:23
twoje bvb jak narazie bylo na ostatnim miejscu wiec sie nie odzywaj a ty tam wyzej kibicu Czikenow zapomnij o chocby LM
GGMANUTD
Zarejestrowany od: 1102 dni
Ilość komentarzy: 71
Oceny: +600
Manchester United Legia Warszawa
10.11.2014 / 13:51:06
nie wiem co mam powiedzieć ... kto by pomyślał ,że Swansea będzie taką taką drużyną która kto wie ? może powalczy o lige mistrzów
10.11.2014 / 12:55:06
ile nerwów musi jeszcze zjeść przeciętny fan kanonierów zanim Arsene zostanie zastąpiony? Dobry artykuł podsumowujący 11 kolejkę przed chwilą przeczytałem http://www.mateball.com/p/979/krotko-o-weekendzie Zgadzam się z autorem że czas Wengera na pozycji szkoleniowca Arsenalu powinien się już zakończyć.
qwas
Zarejestrowany od: 1155 dni
Oceny: +4229
Manchester United Anglia Jagiellonia Białystok Polska Málaga United of Manchester
10.11.2014 / 01:45:18
Nie wiem czy ktoś czytał Przegląd Sportowy z tego weekendu :) było porównanie Szczęsnego i Fabiańskiego, ich karier, charakterów tego jak ich losy się toczyły. I tak naprawdę to Fabiański lepiej się zapowiadał.. szkoda że miał problemy i Wenger nie ufał w niego.
09.11.2014 / 23:18:31
Mecz wyrównany, Sanchez zagrał bardzo dobry mecz, tylko szkoda przegranej. Znowu plasujemy się między 4-6 miejscem ... COYG <3
Kris520
Zarejestrowany od: 886 dni
Ilość komentarzy: 426
Oceny: +2185
Brazylia Liverpool FC Olympique Lyon PSG Wisła Kraków FC Barcelona
09.11.2014 / 22:03:36
Sigurðsson bramka miesiąca w lidze. Bardzo ciekawy mecz.
Oceny: +22629
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
09.11.2014 / 21:19:33
Po raz kolejny od początku meczu super, ale te ostatnie 30-20 minut to makabra... :/
Oceny: +6712
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
09.11.2014 / 20:26:59
brawo Fabian :)
KKS1922
Zarejestrowany od: 974 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
09.11.2014 / 20:16:42
dobry mecz brawo dla swensei za walke
maestro3
Ilość komentarzy: 3504
Oceny: +19637
09.11.2014 / 20:04:33
Tottki moga sobie pluc w brode, ze sprzedali Sigurssona, ktory jak narazie rozgrywa swietny sezon u Labedzi. Jak tak patrze na Arsenal i United to bez Sancheza i Di Marii, oba kluby bilyby sie w tej chwili chyba o utrzymanie :P Niezly scisk w tabeli. Walka o 3 i 4 miejsca bedzie w tym sezonie jeszcze bardziej ciekawa niz sezon temu. Ciekawe kiedy WHU, Soton i Swansea spuchna. W poprzednim sezonie z tego co pamietam, to Southamton tez przez jakis czas utrzymywali sie w top 4 badz w jego okolicach, by ostatecznie spasc na koniec sezonu bodaj na 8 miejsce. Tak naprawde jak narazie tylko Chelsea trzyma poziom, reszta topki zawodzi, na czym korzystaja takie kluby jak Mloty, Swieci czy Labedzie.
kamil559
Zarejestrowany od: 1281 dni
Ilość komentarzy: 230
Oceny: +7210
Arsenal Londyn AC Milan
09.11.2014 / 19:59:41
Gratulacje dla Swansea, piękny strzał Sigurðsson'a. Arsenal widać nie w gazie, ale miło ogląda się BPL, gdy zaskakują zespoły teoretycznie słabsze. W BPL jak widać teoria z praktyką ma niewiele wspólnego i za to kocham tą ligę.
Graco15
09.11.2014 / 19:46:19
Kocham BPL :) Swansea , Southampton i West Ham to niespodzianki sezonu :) Dobry mecz :P
Kawa95
Zarejestrowany od: 808 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +194
09.11.2014 / 19:38:12
Jak zawsze liga angielka nieprzewidywalna. Nikt by się nie spodziewał takiego obrotu spraw. Ale widzów powinno to cieszyć, same niespodzianki i ciekawa będzie walka o pierwszą czwórkę w lidze.
09.11.2014 / 19:26:31
Brawa również dla tej starszej pani z laską. Fajnie, że w podeszłym wieku nie zapomniała co to radość i że potrafi się cieszyć się z sukcesu swojej drużyny! :)
Wilczurek
09.11.2014 / 19:21:44
Super mecz! Fajny pojedynek Polaków na bramce! Brawo Fabiański! Niech jeszcze do PL wrócą Boruc i Kuszczak to dopiero będzie się działo!
BAD TRIP
Zarejestrowany od: 1425 dni
Ilość komentarzy: 153
Oceny: +953
09.11.2014 / 19:20:47
Osobiście uważam, że mecze przy takiej pogodzie mają ten dodatkowy smak i charakter.
manutd1987
Zarejestrowany od: 1023 dni
Ilość komentarzy: 1896
Oceny: +3920
Manchester United FC Barcelona
09.11.2014 / 19:14:18
to co robia w tym sezonie arsenal-manchester united-manchester city-liverpool to nie mam pytan poprostu.chelsea jako jedyna druzyna trzyma swoj poziom.tak jak w united di maria nie wygra sam meczu tak w city aguero a w arsenalu sanchez nie wygraja sami meczu.a w liverpoolu widac ogromny brak suareza.
RedPanda
Zarejestrowany od: 946 dni
Ilość komentarzy: 1078
Oceny: +5557
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
09.11.2014 / 19:20:23
Southampton też trzyma poziom, ale kogo to interesuje, nie?
09.11.2014 / 19:12:44
Co oni odpieprzają w tej obronie,2 przeciwników na 4 graczy Arsenalu a i tak przegrywają dośrodkowanie..
Kuba-W93
Oceny: +429
Chelsea Londyn Vitesse Glasgow Rangers FC Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz
09.11.2014 / 19:11:21
Montero nieźle mieszał,brawa za genialny występ :)
afctid
Zarejestrowany od: 1521 dni
Ilość komentarzy: 594
Oceny: +5657
Arsenal Londyn Śląsk Wrocław
09.11.2014 / 19:07:38
Najgorsza obrona w historii Arsenalu, niech już wróci ten Kościelny z Debuchy'm, ale to i tak mało. Taka kadra najwyżej na top 4. Zawsze można porządne transfery w defensywie zrobić ale raczej nie liczyłbym na to z Wengerem
LUKA86
Zarejestrowany od: 987 dni
Ilość komentarzy: 31
Oceny: +201
Arsenal Londyn Bayern Monachium AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
09.11.2014 / 19:05:27
kurwa kurwa kurwa....KURRRRRRRRRRRRWA MAĆ!!! No naprawdę moja cierpliwość do tej drużyny coraz bardziej się kurczy... :(
wnw45
09.11.2014 / 19:08:20
hehe to nie ogladaj na Real sie przeżuć tam masz 5:0 co mecz bez stresu :)
BAD TRIP
Oceny: +953
09.11.2014 / 19:19:51
przeżuć :///////
wnw45
09.11.2014 / 19:46:42
mi to słownik automatycznie wpisuje słowa i poprawia wiec bez znaczeia co tam wpisało sedno sie liczy chyba ze nie kumasz to sie pŻeRZuc na inny porat.... Hoc morzesz zostaci i jeszcze cos poprawic w mujim psianió jeszali Hceż? :)
bonzo
Oceny: +892
09.11.2014 / 20:35:49
jak ktoś jest dekiel to mu słownik wpisuje słowa, a że jest deklem podwójnym to jego "słownik" jest tak samo głupi xD
wnw45
13.11.2014 / 20:41:31
jajajajaj ale mi dopiekłeś wiesz chyba skasuje konto na Meczyki.pl.... chuja!!!! juz bys chcial hakerze bonzo jebany nie jebniesz mi bloka na płyte głowna bo pisze z telefonu hahahahahahahahahahahah Bonzo Mc Adi cie pojechal jak szmate na YT
Chelsea - till I die
Zarejestrowany od: 940 dni
Ilość komentarzy: 398
Oceny: -826
Chelsea Londyn Niemcy
09.11.2014 / 19:03:44
Piękne widowisko na Liberty Stadium , zasłużone prowadzenie Arsenalu ale kaptialna końcówka The Swans. Świetne mecze naszych bramkarzy , żaden nie zawinił przy stracie którejkolwiek bramki. Podumowując- Łabędzi śpiew The Gunners.
LukaszM10
Zarejestrowany od: 813 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +408
Argentyna Brazylia Kolumbia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Manchester City Leeds United AFC
09.11.2014 / 19:03:25
jak Koscielny nie wroci to wszystki wrzutki tak sie skoncza kolejny mecz to samo... mertesacker bez formy lol
Wniklo
09.11.2014 / 19:01:56
Sanchez jest jak Di Maria w United. Gra zajebiście ale sam gry nie wygra :/
RedPanda
09.11.2014 / 19:01:35
Niesamowite jak Łabędzie pną się w górę ostatnimi czasy.
RickyPoland
Zarejestrowany od: 1451 dni
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +594
Arsenal Londyn AC Milan Polska Śląsk Wrocław Orlando City
09.11.2014 / 19:04:27
Niesamowite jak Arsenal spada w dół ostatnie czasy :)
Mecz to padaka , na nasza gre obronna rzygac mi sie chce...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Swansea City AFC - Arsenal Londyn 09.11.2014 wynik: 2:1 z dnia 09.11.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.