Zarejestrowany od: 1701 dni
Ilość komentarzy: 1733
Oceny: +10904
11.11.2014 / 01:09:29
Legia gra w lidze na pół gwizdka, zaczyna mecze z rezerwowymi w podstawowej 11, ewidentnie Berg stara się dzielić minuty między całą drużynę i jest to rozsądne posunięcie, ale Legia nie dysponuje dwiema równorzędnymi jedenastkami, a brak Rado jest aż nadto widoczny. Brawo Pogoń, choć w końcówce trochę im się upiekło.
10.11.2014 / 21:59:05
trzeba przyznać że pogoń mnie pozytywnie zaskoczyła :)
/ -11
Wygrywają wszystko w LE a w Ekstraklaie z takimi drużynamii nie potrafią wygrać! Co się dzieje!
Fazi87
Zarejestrowany od: 1691 dni
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +358
Arsenal Londyn Newcastle United Olympique Lyon Borussia Dortmund AC Milan PSV Eindhoven Lech Poznań Polska Benfica Lizbona FC Barcelona
10.11.2014 / 11:33:38
Legia zawsze przegrywa po meczach w LE :p jak tak będa przegrywać to mogą prowadzenie w lidze stracić.
10.11.2014 / 09:10:28
Brawo portowcy pokazali charakter pierwsza połowa dobra w ich wykonaniu.W drugiej rządziła już Legia,ale Pogoń świetnie rozegrała doliczony czas wyprowadzili legionistów z równowagi i Ci łapali głupie kartki i tracili czas.
10.11.2014 / 07:29:44
L daje młodym się ogrywać w lidze i bardzo dorze. W pucharach inna bajka. Dopiero na wiosnę Legia przyciśnie pewnie.
tomek_s85
Ilość komentarzy: 1481
Oceny: +3779
Olympique Lyon PSV Eindhoven
10.11.2014 / 07:06:33
Legia sprawia wrazenie druzyny ktora po mistrza chce siegnac jak najmniejszym nakladem sil.
gryfon95
Zarejestrowany od: 1040 dni
Ilość komentarzy: 93
Oceny: +576
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG AC Milan Juventus Turyn Inter Mediolan Napoli Polska
09.11.2014 / 23:13:47
no coz... stolica polegla ! , wiec cala Polska sie cieszy !!!! ...... i tej wersji bedziemy sie trzymac do konca !!!
gruszek
12.11.2014 / 04:53:11
Tak , zwlaszcza ze Warszawa to dwie trzecie przyjezdni ktorzy wybrali sie do stolicy zrobic fortune .Takze zastanow sie jeden z drugim co mowicie I tu cytuje : " Warszawka w dupe jebane frajery " uwazaj bo wlasnie mowisz moze o Swoim wujku lub cioci . Po za tym klub to infrastruktura w dzisiejszych czasach Moze powiedz : w dupe jebany dwunastoletni powstaniec warszawski . Troche KURWA kultury I szacunku , I wszyscy bedziemy lepszymi ludzmi . W kazdym miescie , miasteczku , wsi sa ludzie I malpy , I Ty sam wybierasz kim jestes...
bartekk128
Zarejestrowany od: 988 dni
Ilość komentarzy: 92
Oceny: +808
Newcastle United Middlesbrough Norwich City FC AS Roma Ajax Amsterdam Pogoń Szczecin FC Barcelona Villarreal
09.11.2014 / 23:01:01
Byłem na meczu w Szczecinie i widziałem jak zachowywali się zawodnicy Legii, taki zespół powinien przyjąć porażkę "na klatę". Zupełnie niepotrzebne takie zachowania piłkarzy którzy grają na arenie Europejskiej.
LEGIONISTA3
Ilość komentarzy: 2024
Oceny: +15169
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
09.11.2014 / 22:49:01
Co wy ciule na dole piszecie Jebać Legie itd itp. A jak wasze kluby się sprawują w europejskich pucharach? aa sorry nie sprawują się bo ich tam nie ma ;) a poza tym potyczki się zdarzają najlepszym nawet tym którzy po tych potyczkach są na 1 miejscu w lidze :)

balcerona
Ilość komentarzy: 851
Oceny: -3393
10.11.2014 / 12:22:08
nie ciulu kloszardzie, tylko Legia zrywa zgode z Pogonią więc jebać... ją. ONLY POGOŃ
/ -12
Hhahah, pierwszy raz od 20 lat polski zespół nie zrobił z siebie pośmiewiska nie licząc tego jak zarząd legii zjebał z LM bo to był śmiech kiedy zwalano wine na Fifa gdzie samemu sie zjebało. Przypomnij sobie tamten rok jak legia dawała dupy, i pewnie jeszcze nie raz da. Wkur... mnie to ze każdy sie jara tą LE jak to legii nie idzie, piszą jacy to oni nie są zajebiści bo udało im sie 4 mecze wygrac.

- Legia wychodzi z grupy w LE.

Jak na tak słaby piłkarsko kraj (powoli się to zmienia) to i tak niemały sukces. Czemu wszyscy rozpamiętują blamaże? Przecież nie można po polskich zespołach oczekiwać nie wiadomo czego. Ważne, że jest co wspominać i są to dobre wspomnienia. Lech - Austira, Lech - City, Lech - Juve, Wisła - Real S., Legia - Spartak, Legia - Celtic (tutaj dobre wspomnienia jedynie po występie piłkarzy).

Cieszmy się z tego co mamy. Nigdy nie będziemy potęgą piłkarską jak Niemcy czy Hiszpania.
klapaucyusz
Zarejestrowany od: 981 dni
Ilość komentarzy: 636
Oceny: +3592
Samoa Amerykańskie Wisła Kraków Polska
10.11.2014 / 07:02:14
A to nie wszystko, był jeszcze jeden bardzo udany występ małego Groclinu w Pucharze UEFA. Sezon 2003/2004 - Hertha Berlin i Manchester City na łopatkach :)

Prócz Realu Saragossa, Wisła eliminowała także m.in. Schalke, Parmę, Fulham, wygrywała pojedyncze starcia z Interem i Barceloną, biła Basel, a wygraną z Panathinaikosem (i awans do LM) niestety odebrał jej błąd sędziów.

Co do Lecha, trzeba przypomnieć jeszcze manto, jakie spuścił drużynie Grasshoppers. Legia, prócz wyżej wspomnianych, ma na koncie m.in. Utrecht, Goteborg (który wtedy należał do czołówki europejskiej), Panathinaikos, Blackburn (mistrz Anglii). A i innym zdarzały się jaśniejsze momenty, np. Amica ograła Servette Genewa, Śląsk rozprawił się z Club Brugge.

Nie ma tych największych osiągnięć tyle, ile chcieliby polscy kibice, ale już rzut oka na możliwości finansowe naszych klubów wystarcza, by nie oczekiwać wiele więcej. Pzdr.
09.11.2014 / 22:23:26
Legia za bardzo na luzie podeszła do meczu...
stanley10
Ilość komentarzy: 2175
Oceny: +11415
Blackpool FC
09.11.2014 / 22:07:20
To co odstawiał sędzia w końcówce to jakiś żart... A nie zaraz, podobno Legia kupiła wszystkich sędziów
09.11.2014 / 21:48:52
Brak Dossy i Beresia robi swoje,Gui musiał widocznie odpocząć. Duda z meczu na mecz co raz bardziej się rozkręca,mimo młodego wieku to dobry zawodnik i jeszcze pogra w dużym klubie.
user24
Zarejestrowany od: 1459 dni
Ilość komentarzy: 875
Oceny: +817
09.11.2014 / 21:37:52
Świetna gra Legii, wiele stworzyli sytuacji, byli cześciej przy piłce ale Pogoni dopisało więcej szczęścia. Słaba gra obrońców Legii
Oceny: +5797
Liverpool FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Holandia Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt Śląsk Wrocław
09.11.2014 / 20:49:34
Brawo Pogoń, ładnie pocisnęli w 1 połowie. Legia dała ciała w doliczonym czasie, chłopcy zaczęli grać w karty zamiast w piłkę nożną, Jodłowiec to cymbał, szkoda że nie ma za bardzo konkurencji w reprezentacji
09.11.2014 / 20:31:45
Yeap , obstawiłem 2:1 dla pogoni i się udało :) brawo chłopaki!!!
Wilczurek
Zarejestrowany od: 1536 dni
Ilość komentarzy: 929
Oceny: +9822
Górnik Zabrze
09.11.2014 / 20:17:41
Tym razem nie Kuciak ale Janukiewicz bohaterem. ;)
bj1972
Zarejestrowany od: 1053 dni
Ilość komentarzy: 31
Oceny: +168
Pogoń Szczecin
09.11.2014 / 20:15:10
w koncu po tylu latach upokorzen,piekna chwila,choc dla fanow innych druzyn to tylko ligowy mecz.brawo za walke,nic dodac.....
Wilczurek
09.11.2014 / 20:13:12
Ale nasza liga nieprzewidywalna! Gratki dla Pogoni!
Oceny: +5354
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
09.11.2014 / 20:06:38
Już się bałem, że we wczorajszym meczu przyjaźni Śląsk z Wisłą wypadnie z grupy pościgowej za Legią, a tu zbliżyli się do niej o 1 punkt :D
Marcin Mavaj
Oceny: 0
09.11.2014 / 21:39:38
noi co ten Twój sląsk ugra w LM skoro nawet sie do fay grupowej LE nie dostali ?
Rufus170
09.11.2014 / 23:09:57
Człowieku, ja tu o LM jedynie marzę, sam tu napisałeś o LM, ja nic :D Bardziej LE. Choć kto wie, bywały kluby które radziły sobie lepiej w LM niż w LE :) Poza tym Śląsk jest teraz chyba w lepszej formie niż wtedy kiedy był królem ekstraklasy :D Problem w tym, że Legia zaliczyła większy progress :)
Geri
Ilość komentarzy: 1012
Oceny: +2404
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
/ -36
Oby tak dalej ! Legia oby tak dalej a mistrz zapewniony ! :D . Tylko Lech !
10.11.2014 / 11:31:44

Niewydrukowana tabela zrobiona przez weszło. - prolegijną stronę.
09.11.2014 / 23:50:07
W tym 4 punkty, które nam sędziowie zabrali. I 3 które dali wam.
Oceny: -68
09.11.2014 / 20:04:15
/ -11
Nie no mistrza macie zapewnionego . Co sędzia kasy nie przyjął ?
bonzo
09.11.2014 / 20:52:55
nie, to tylko twoja stara nie przyjęła kasy jak jej chciałem dać złotówkę za to że wsadzi sobie piłkę w kapsko. Zrobiła to za darmo.
Oceny: -68
10.11.2014 / 08:37:34
Zabrakło ci słów a może skończyły ci się teksty ? Że po mojej starej jedziesz .
Oceny: -68
09.11.2014 / 20:05:05
Że żadnego karnego nie było . No przecież Legia przegrywała i żeby karnego nie podyktować. Nie ładnie tak
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 09.11.2014 wynik: 2:1 z dnia 09.11.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.