Liverpool FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Holandia Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt Śląsk Wrocław
Wynik nie odzwierciedla meczu southampton zasługiwało na bramkę
Oceny: +3146
Manchester City
01.12.2014 / 12:14:00
/ -13
dobrze City. kartka dla Kuna porażka, Ronaldo będac na jego miejscu juz by ustawiał piłkę do karnego. bardzo ważne 3 pkt, teraz gonić Chelsea.
01.12.2014 / 00:48:42
Święci jakby stracili aureole, zamiast wyrównać grając w przewadze dostali 2 kolejne gole, ciekawe czy się obudzą na Arsenal i MU czy dalej będą baty od silniejszych drużyn... a stary Lampard biega jak młody lampart :)
Southampton
Zarejestrowany od: 863 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +118
Southampton FC GKS Katowice Polska
01.12.2014 / 00:46:58
Jako kibic Swietych musze przyznac, ze ta gra sie dzisiaj nie kleila ani troche. Wszystko jakos w zwolninym tepie szlo. Jesli tak dalej pojdzie to mozna zapomniec o miejscu w pierwszej piatce. Teraz nastepne pare kolejek bedzie ciezko ale moze jakis punkcik uciulamy:-) CMYR
bonzo
Oceny: +892
01.12.2014 / 00:57:27
już poprzedni mecz im bardzo słabo poszedł z Aston Villa, jedną z najsłabszych i najbrzydziej grających drużyn ligi (całemu zespołowi praktycznie bez wyjątku), wtedy był najgorszy ich mecz w sezonie jaki widziałem (tego z City akurat nie widziałem) więc może to nie jest tylko kwestia silnego rywala, możliwe że mają zadyszkę jakąś albo coś im na psychę siadło

zobaczymy jak dalej będą grać, sympatycznie by było gdyby taki outsider się wmieszał w wielką 4-kę czy tam 5-kę
30.11.2014 / 23:02:16
Zgodnie z przepowiednią starych górali: skończyły sie mecze z ogórkami, skończyły się punkty.
maestro3
Ilość komentarzy: 3504
Oceny: +19637
30.11.2014 / 22:27:47
Tak jak myslalem, Swieci na tle innych sredniakow wygladaja swietnie, jednak na tle lepszych druzyn, juz tak swieynie nie wygladaja. Narazie z City, Livepoolem i Tottkami w dupe, a zostalo im jeszcze mecze z Man United, Chelsea, Arsenalem, Evertonem...
DonaldDuck
Zarejestrowany od: 1028 dni
Ilość komentarzy: 159
Oceny: +2153
Inter Mediolan Polska FC Barcelona
30.11.2014 / 21:04:04
Coś wydaje mi się, że Lampard po przejściu do MC, będzie niczym Pirlo po przenosinach z Milanu do Juve.
maestro3
30.11.2014 / 22:29:31
Narazie to Lampard jest tylko wypozyczony. Jednak pewnie malo kto sie spodziewal, ze bedzie u nich az tyle gral.
suchy1149
Ilość komentarzy: 1738
Oceny: +8024
Arsenal Londyn AC Milan Polska Real Madryt
30.11.2014 / 20:40:26
Zaczeło się ............ czyżby Southampton już nie takie silne na koniec będzie środek tabeli
dadan1990
Ilość komentarzy: 13
Oceny: +65
Borussia Dortmund Juventus Turyn FC Barcelona
30.11.2014 / 20:16:05
Ale to City jest słabe...Grajków mają zajebistych a taka kupe graja ze dramat. Pellegrini OUT
Oceny: +2345
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
30.11.2014 / 20:17:29
co to jest "camon" ...jakis nowy sponsor?
Senek
Zarejestrowany od: 791 dni
Ilość komentarzy: 961
Oceny: +3793
Belgia Chelsea Londyn
30.11.2014 / 19:50:21
No i teraz dopiero Southampton będzie grał z mocniejszymi rywalami i pokażą czy sa dobzi. Jak widzimy ten mecz pokazuje to co myślałem wiec Święci tylko błyszczeli na początku sezonu.
RickyPoland
Zarejestrowany od: 1451 dni
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +594
Arsenal Londyn AC Milan Polska Śląsk Wrocław Orlando City
30.11.2014 / 19:25:42
w środe grają z Arsenalem ( Święci ) zobaczymy czy znowu trafią w mur :)
30.11.2014 / 18:42:54
Spodziewałem się lepszej postawy gospodarzy, pierwsza połowa dobra, a później "co to się stanęło". Na dodatek City grając w dziesiątkę zdołało wepchnąć jeszcze 2 bramki.
radek0809
Zarejestrowany od: 921 dni
Ilość komentarzy: 235
Oceny: +1115
Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Polska Real Madryt Sevilla
30.11.2014 / 18:28:19
Ahhh. Czyli jednak sothampton znalazło swojego pogromcę. To chyba była najsolidniej grająca drużyna po Chelsea. Dalej liczę na ich walkę o LM.
DHRL17
Zarejestrowany od: 789 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +395
Arsenal Londyn Manchester City Jagiellonia Białystok FC Barcelona
30.11.2014 / 17:39:25
Aguero najlepszych piłkarzem ligi, nie ma innej opcji.
Digors
Zarejestrowany od: 1049 dni
Ilość komentarzy: 1228
Oceny: +6394
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
30.11.2014 / 17:33:18
Ja tam wiem czemu przegrana bo jakis Forset czy kij wie jak mu na imie czy to nazwisko kij wie nie znam czlowieka ale znam z jednego 6:0 z Legia , dziękuje dobranoc . Boruc by był moze i by remis by był ewetualnie z 1:0 tylko a takto wiadome ze w dupe :)
Oceny: +6712
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
30.11.2014 / 17:24:17
jeśli Clichy strzela gola, wiedz, że coś się dzieje ;)
KKS1922
Zarejestrowany od: 974 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
30.11.2014 / 17:23:16
super mecz
30.11.2014 / 17:19:53
no no ładnie City, dodatkowo dwa gole strzelone w dziesięciu, może jednak się uda dogonić tę Chelsea :)
30.11.2014 / 17:17:00
nie ma boruca tylko jakaś szmata forster i są efekty.
30.11.2014 / 17:08:59
Po tym meczu morale piłkarzy Southamptonu może polecieć w dół na łeb na szyję. ;) Brawo Manchester - tak szczerze to myślałem, że Southampton minimum zremisuje ten mecz 0-0.
fenixo
Zarejestrowany od: 983 dni
Ilość komentarzy: 494
Oceny: +4288
Lech Poznań Polska FC Barcelona
30.11.2014 / 17:05:27
3/4 meczu City zdobyło 1 bramkę, dostali czerwoną kartkę, a potem strzelili 2 gole w kwadrans :0
Oceny: +239
CA Boca Juniors Belgia São Paulo Manchester United Aston Villa Southampton FC Tottenham Hotspur Queens Park Rangers FC Olympique Lyon Francja
30.11.2014 / 16:51:06
Wynik odzwierciedla siłę MC którą dzisiaj pokazali. Najgroźniejszy konkurent Chelsea w walce o mistrzostwo. Fajnie że Frankie strzela i robi to jak z najlepszych lat, świetne uderzenie. Chociaż warto zauważyć że S'oton zasługiwało na gola , troche taki brzydki wynik dla nich.
ataraxul
Zarejestrowany od: 1056 dni
Ilość komentarzy: 247
Oceny: +1915
Manchester City Polska Real Madryt
30.11.2014 / 16:50:43
hehehe i pierwszy gol Clichego w City :) żałuję, ze trzeba bedzie oddać Franka :/
Citizen
Zarejestrowany od: 1061 dni
Ilość komentarzy: 901
Oceny: +10051
Manchester City Polska
30.11.2014 / 17:29:40
Może chociaż Manchester przedłuży jego pobyt na Etihad, bo podobno jest taka możliwość, a kibice City na pewno byli by szczęśliwi. Narazie Frankie jest przynajmniej do końca stycznia w MC.
30.11.2014 / 16:45:23
JEDNAK CHYLE GLOWE NISKO CITY Z CZERWONA KARTKA STRZELILO JESZCZE DWIE BRAMKI BRAWO PIEKNE TO BYLO
Oceny: +69
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
30.11.2014 / 16:44:55
Bardzo ładnie! grali w 10 ale pokazali kim są MC!
30.11.2014 / 16:34:34
Zasłużone zwycięstwo. Ostatnia rzecz, której bym się spodziewał to gol Gaela Clichy' ego. Pierwszy w barwach MC. Szkoda, że Kun nie uczcił 100 występu bramką, ale cóż...Najważniejsze zwycięstwo! :)
30.11.2014 / 16:33:56
Zasłużone zwycięstwo City, ale Southampton zasługiwało chociaż na bramkę honorową. Jak Mangala dostał czerwoną kartkę to jeszcze myślałem, że Sou może wygrać ten mecz. Lecz Lampard i Clichy ich dobili.
aNqerovv
Zarejestrowany od: 1124 dni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +1440
30.11.2014 / 16:33:49
Brawo City !! Ja nie wiem jak bez "pasji" można było tak cudownie walczyć o każdą piłkę. Z góry przepraszam za komentarz, ale już nie wytrzymuje komentarze typu "kasa vs pasja"...
John_Doe
Zarejestrowany od: 787 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: +58
Chelsea Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Napoli Ajax Amsterdam Legia Warszawa Atlético Madryt
30.11.2014 / 16:32:29
W drugiej połowie MC zagrało tak jak można było od nich oczekiwać. Lampard może i ma swoje lata ale do dalej ten sam Lampard
malarzinho7
Zarejestrowany od: 1544 dni
Ilość komentarzy: 513
Oceny: +2943
Manchester United Legia Warszawa Polska
30.11.2014 / 16:28:14
City zasłużenie wygrało chociaż Southampton zasługiwało na bramkę.
John_Doe
Oceny: +58
30.11.2014 / 16:35:22
Chyba sobie żartujesz... oni sobie nawet w 9 grającym MC nie radzili
bolo85
30.11.2014 / 16:34:59
Raczej nie zasługiwali,ostatnie 8/10 minut grając z przewagą dwóch zawodników nie stworzyli żadnej setki.
bolo85
30.11.2014 / 16:27:35
Nie chce siać napinki,ale Southampton został sprowadzony na ziemie. Aguero jak nie gol to asysty wali xd.Frank Lampard druga młodość. Zasłużone 3 punkty!
Lampard T\to MISTRZ !!!!!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Southampton FC - Manchester City 30.11.2014 wynik: 0:3 z dnia 30.11.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.