Ilość komentarzy: 277
Oceny: +1411
AC Milan Lech Poznań Polska
08.12.2014 / 09:42:02
Brawo Arek! A na dodatek Veltman strzelił piekna bramkę. Aż chce się oglądać takie mecze.
08.12.2014 / 00:42:12
JESZCZE TROSZKE I NASZ AREK ZACZNIE DOKOPYWAC NAJLEPSZYM ABY TYLKO NIE DAL SIE SPROWADZIC NA MANOWCE I TO DOPIERO BEDZIE GWIAZDA
07.12.2014 / 21:12:32
Fajnie że Milik strzelił i asystował zmieniając swojego bezpośredniego rywala na pozycji napastnika. Oby to dało do myślenia trenerowi. Brawo!
Lucas12
Zarejestrowany od: 840 dni
Ilość komentarzy: 34
Oceny: +87
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Wisła Kraków FC Barcelona Atlético Madryt Karpaty Krosno
/ -17
Dobrze, że Milik strzela, bo Lewandowski straszy swoją impotencją strzlecką. W kadrze nie strzela nic od dawna, oczywiście pomijając jakieś bzdetne mecze z San Marino czy Gibraltarami. Można mówić, że absorbuje zawodników, haruje na boisku itp., ale to napastnik. A napastnicy mają strzelać gole. Milik wali bramki w najważniejszych meczach, co najważniejsze. Szkoda, że nie było takiego Milika na Euro 2012, ale cóż. Będzie na Euro 2016. Lewandowski marnuje sytuacje na potęgę, z asmą Litwą nie umie strzelić ze 3 setek w towarzyskim, ostatnio chyba ze Szwajcarią też tak marnował, albo z Gruzją, nie pamiętam. Najgorsze, że w ostatnich meczach Bayernu znowu psuje sety. Gdyby Teodorczyk był lepszy, albo Sobiech walił chociaż z te 8 bramek w Hannoverze na sezon, to mógłby któryś grać z Milikiem z przodu, a Lewandowski za nimi.
cul de sac
Zarejestrowany od: 1411 dni
Ilość komentarzy: 911
Oceny: +5467
Atlético Madryt
07.12.2014 / 20:25:04
Bardzo dobrze zrobił Milik, że przeszedł do "słabszej" ligi, przez trzy lata gry w Holandii wyrośnie już na napastnika gotowego do gry w pierwszym składzie 6. / 7. drużyny w najlepszych europejskich ligach (być może nawet i szybciej). Według mnie w ogóle niepotrzebnie przeniósł się do Leverkusen, trzeba było od razu "walić" na Holandię :)
cebulowyskrzat
Ilość komentarzy: 1384
Oceny: +10503
07.12.2014 / 19:43:57
I gdzie jest teraz wielka legenda polskiej piłki, Wojciech Kowalczyk? Pamiętam na początku sezonu jak ta spasiona świnia opowiadała w pseudo programie Cafe Futbol o naszej kadrze... O MIliku mówił że nie potrafił przebić się w Augsburgu i że jest też za słaby na Ajax bo przegrywa rywalizację z jakimś ogórkiem z Islandii. Całe szczęście że Kowalczyk jest równie słabym prorokiem co był piłkarzem i te jego śmieszne słowa ani trochę się nie sprawdziły.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1304 dni
Ilość komentarzy: 7542
Oceny: -8911
07.12.2014 / 21:06:09
Milik wszedl z lawki bo Islandczyk doznal kontuzji.
cul de sac
07.12.2014 / 20:22:14
Mówił również o tym, że Krychowiak będzie w Sevilli cały czas grzał ławę :)
07.12.2014 / 21:08:24
Tak,tak,lepszy od Ronaldo - Bale,"znaFca" sie wypowiedzial.
07.12.2014 / 17:25:38
Arek świetny mecz, jest niebywale skuteczny w przeciwieństwie do niektórych naszych napastników.
Ta asysta trochę przypadkowa, bo wydaje mi się że Milik strzelał.
07.12.2014 / 16:23:05
Milik świetny mecz gratulacje! Ale też trzeba pochwalić Lucasa Andersona za te trzy asysty! :)
LEGIONISTA3
Ilość komentarzy: 2021
Oceny: +15144
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
07.12.2014 / 16:06:33
Jedno trzeba przyznać Milik wypierdala w Ajaxie
Wydaje mi się że jak utrzyma taką formę do końca sezonu to na pewno Ajax go wykupi jeżeli jakiś lepszy klub ich nie wyprzedzi
07.12.2014 / 15:23:41
Mam nadzieję, że Ajax go wykupi z Leverkusen.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 970 dni
Ilość komentarzy: 1146
Oceny: +7533
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
07.12.2014 / 14:30:38
Gratulacje dla Arka ! Kolejne dwie bramki i asysta, Widac, że dobrze się czuje w Ajaxie :)
adondo
Zarejestrowany od: 1624 dni
Ilość komentarzy: 220
Oceny: +499
PSG Bayern Monachium Legia Warszawa Polska Real Madryt
07.12.2014 / 14:21:10
Niewiarygodne jak szybko przeistoczył się w rasowego snajpera,który nie tylko strzela ale i asystuje :) :D.BRAWO AREK!!! Czekamy na kolejne mecze!!! :)
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32130
07.12.2014 / 14:12:43
De GBÓR może w końcu zrozumie kto jest napastnikiem nr. 1 w Ajaxie :)
Brawo Arek !!
Blanco007
Zarejestrowany od: 1335 dni
Ilość komentarzy: 1358
Oceny: +3168
São Paulo Liverpool FC Newcastle United Manchester City Leicester City FC AFC Bournemouth AS Monaco PSG Olympique Marsylia Borussia Dortmund
07.12.2014 / 13:40:22
Milik to jest gość :) Niedługo nie będziemy patrzyli tylko na samego Lewego, ale także na Milika ! Oby tak dalej !
07.12.2014 / 13:26:13
Milik w obrcnej formie jest o wiele lepszy od Lewego.
Ballon
Zarejestrowany od: 1443 dni
Ilość komentarzy: 457
Oceny: +4010
Legia Warszawa Real Madryt FC Barcelona
07.12.2014 / 18:10:39
Lewy ma skillsy, a Milik poki co ma bardzo duzy potencjal :)
Buszek
Zarejestrowany od: 1408 dni
Ilość komentarzy: 1149
Oceny: +44609
Arka Gdynia Polska FC Barcelona
07.12.2014 / 14:34:48
haha czlowieku co ty piszesz? gdzie gra milik a gdzie lewy? gdyby robert miał grac w ajaxie to by strzelał po 3 4 gole w meczu a arek w bayernie ławka jak nic moze za kilka lat mu dorówna w co watpie ale na chwile obecna poziomem lewy go miazdzy widac jakie pojecie o piłce masz pozdro
Blanco007
07.12.2014 / 16:36:57
/ -14
No właśnie Milik gra w lepszym zespole i porównywalną ligą a Lewandowski Robert w badziewnym klubie wypełnionym gwiazdeczkami typu Goetze czy Ribery a i tak setek nie strzela.

07.12.2014 / 16:36:21
Ja zaś bym powiedział, że Milik w reprezentazji ma podobny wpływ na drużynę do Lewego, jednak w profesjonalnej piłce klubowej rzeczywiście Lewy jest PÓKI CO w kij lepszy :D
Xvalis
Zarejestrowany od: 1060 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +173
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Juventus Turyn Ajax Amsterdam Lech Poznań
07.12.2014 / 13:07:29
Niesamowicie się Milik rozwija. Będą z niego ludzie.
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
07.12.2014 / 12:21:59
Tak mysle ze ten de boer to jakis gbur majac milika w takiej formie sadzac go nalawke
Owocowy
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +388
Chelsea Londyn AC Milan Wisła Płock Polska Porto Athletic Bilbao
07.12.2014 / 11:46:55
Oby pograł trochę w wyjściowym, ze swoją klasą nie jest przeznaczony na wchodzenie z ławki.
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
07.12.2014 / 02:04:01
Szlifuje się i to cieszy! W Lechu Lewy był z lekka drewniany,ale Borussia z niego wydusiła ile mogła.Teraz czas na Milika i niech Ajax wydusi z niego maxa.
kamilovsky15
Ilość komentarzy: 671
Oceny: +4735
Wisła Kraków Polska FC Barcelona
07.12.2014 / 01:52:38
Ajax wlasnie wytwarza kolejnego Ibre(Milik). Te ruchy, technika, cieszynka po drugiej bramce.. wykapany Ibra :D
januszfansukcesu
Zarejestrowany od: 911 dni
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +392
Legia Warszawa Polska
07.12.2014 / 01:47:11
Milik ma 'szczęście' z kontuzją kolegi z zespołu jak kiedyś Lewy. Arek tego nie spieprzy, max dwa lata będziemy mieli w reprze czołowy atak świata.
choro
Zarejestrowany od: 1246 dni
Ilość komentarzy: 177
Oceny: +2100
Schalke 04 Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
07.12.2014 / 00:50:05
no Arek ro śniesz nam na gwiazde obyś tak dalej się rozwijał !
/ 101
Brawo Arek! Wchodząc z ławki pokazałeś klasę! :) Oby tylko tak dalej! :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Ajax Amsterdam - Willem II 06.12.2014 wynik: 5:0 z dnia 06.12.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Holandia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.