Ilość komentarzy: 78
Oceny: +714
Olympiakos Pireus Grecja Legia Warszawa Polska
10.12.2014 / 00:27:34
Bardzo fajny mecz, gratulacje dla Malmo które stanowiło duże wyzwanie swoimi kontrami. Mimo wszystko jesteśmy zespołem bardzo dobrym, aczkolwiek z kryzysem małym. Mitroglou to nie ten sam piłkarz co rok temu, ale co zrobić. Miałem cichą nadzieję że Atletico wygra z Juve, no niestety. Gdyby nie sędzia w 1 meczu z Malmo gdzie nie dał nam karnego i nie zaliczył gola gdzie rzekomo był spalony ale to sytuacja byłaby troszkę inna. Czuje się lekki niedosyt , ale LE jak najbardziej zadowala. W tym roku w LM i tak byśmy dużo nie zrobili , rok temu mogliśmy walczyć gdzie z United wygraliśmy 2 :0. W tym roku tego nie widzę . Może uda nam się dalej pograć i coś pokombinować w lidze Europy , ale potrzebne nam są transfery. Gratulacje dla Juve i Atletico za wyjście z grupy, a my pokazaliśmy kolejny raz że w Pireusie każdy traci punkty :) . Pozdro ludziska , Osfp Thrylos Gate 7
adiGR
Zarejestrowany od: 1500 dni
Ilość komentarzy: 99
Oceny: +341
Panathinaikos Ateny Grecja
10.12.2014 / 09:22:34
Zapraszam Cię na greckapilka.cba.pl widzę ze jesteś fanem greckiej piłki wiec może coś dla siebie znajdziesz a raczej na pewno.
BstrD
Oceny: +714
10.12.2014 / 13:39:32
Wiesz co ja czytam z oryginalnych Greckich stron co się dzieje ponieważ jestem pół Grekiem pół Polakiem więc umiem w 2 językach rozmawiac , czytać etc . Ale dzięki :)
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1365 dni
Ilość komentarzy: 8139
Oceny: -8831
10.12.2014 / 00:43:36
A na jakiej pozycji grales,bo nie kojarze.
BstrD
Oceny: +714
10.12.2014 / 00:54:44
Jestem kibciem , utożsamiam się z nimi zawzsze ,czy przegramy czy nie , jeżeli masz problem w zrozumieniu tego to twój problem i idź gdzieś złośliwy gdzieś indziej. Twoim językiem, wypierdalaj.
BstrD
Oceny: +714
10.12.2014 / 00:29:49
PS: Panowie , dodajcie jeszcze skrót z bramką Affelaya.
KKS1922
Zarejestrowany od: 1096 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5354
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
Olymipiakos gratuluje awansu do LE
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Olympiakos Pireus - Malmö FF 09.12.2014 wynik: 4:2 z dnia 09.12.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.