Ilość komentarzy: 31
Oceny: +201
Arsenal Londyn Bayern Monachium AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
10.12.2014 / 18:40:00
Mecze Arsenalu w Lidze Mistrzów są dla kibiców tego klubu pocieszeniem za wyczyny w lidze. Co do graczy to Podolski ZDECYDOWANIE częściej powinien wychodzić w pierwszym składzie. Ramsey chyba strzelił najlepszą bramkę (jak dotąd) w swojej karierze :D Brawo kanonierzy!!! Trzymamy kciuki za losowanie 1/8
Oceny: +10911
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
10.12.2014 / 16:37:00
Podolski w 1 skład!
Mielone
Zarejestrowany od: 1519 dni
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +552
Arsenal Londyn Liverpool FC PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Atlético Madryt
10.12.2014 / 16:19:22
Ja pierdziele Ramsey bramka marzenie ale i Sneijder ładnie przymierzył na pewno te bramki trafią do następnej edycji top 10 bramek :D
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 973 dni
Ilość komentarzy: 1147
Oceny: +7551
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
10.12.2014 / 10:41:02
Piękne bramki. Ramsey jest w takiej formie, że aż szkoda tylu kontuzji w podstawowym składzie, bo trochę lepszą paczkę poprowadziłby do zwycięstwa nad każdym.
Rivaldo88
Zarejestrowany od: 1016 dni
Ilość komentarzy: 791
Oceny: +2845
Barcelona
10.12.2014 / 10:39:36
Jaaaaaaaaaaaaaa pierdole :) Ramsey !!!!! Sneijder !!!!! co za gole, szczęka opada
marcindudi
Zarejestrowany od: 984 dni
Ilość komentarzy: 55
Oceny: +121
Arsenal Londyn Liverpool FC Southampton FC Everton Real Madryt FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
10.12.2014 / 09:38:58
Takie mecze to ja rozumiem,3 brameczki prima sort. Chamberlain za postawę (od 0:53 na górnym) video powinien dostać co najmniej order z ziemniaka i mogliby to puszczać w szkółkach: podanie-->ostra gleba-->i od razu patrzy gdzie piłka a nie szuka sędziego albo dymu
10.12.2014 / 09:28:48
FENOMENALNY gol Ramseya! Podolski i Sneijder też piękne bramki zdobyli. Aż chce się oglądać takie mecze! Brawo
sponsoring87
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +365
10.12.2014 / 08:57:40
Najlepiej zrobil to Sneijder podszedł na wkurwieniu i odpalił, że prawie siatke rozerwało :) Fenomenalny zawodnik no i ta jego ułożona noga. Pozazdrościć
10.12.2014 / 10:45:54
To nie ma porównania Messi nie ma sily uderzenia... Poldi ląduje jak RPG!
10.12.2014 / 08:39:34
podolski niby dziadek niby rezerwowy ale po wejsciu na boisko udawadnia swoja klase. Inna sprawa ze Galata to jest takie dno w ostatnich latach ze ja nie wiem co oni robia w LM i w jaki sposob sie tam dostaja :D
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44163
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
10.12.2014 / 08:34:30
2 piękne bramki w meczu. Podolski - bardzo ładnie , Ramsey - fenomenalnie :) Dla takich bramek warto oglądać mecze.
10.12.2014 / 06:07:36
Japierdoleeeeee bramka Ramseya to będzie bramke całej edycji LM nie ma huja we wsi brama nr 1
SidewaysCFC
Ilość komentarzy: 800
Oceny: -15998
Chelsea Londyn Glasgow Rangers FC
09.12.2014 / 23:50:31
/ -20
No i teraz ten wydrukowany przez sędziego remis z Anderlechtem nabiera znaczenia. Gdyby pajac z gwizdkiem nie okradł Arsenalu z 3 punktów wtedy, to byłby awans z pierwszego miejsca. Szkoda, że mafia platiniego na to nie pozwoliła.
10.12.2014 / 01:11:07
Prawie całkowicie wymazałem ten mecz z pamięci, więc nie bardzo wiem, o co chodzi. W jaki sposób konkretnie sędzia zniszczył tamten mecz?
SidewaysCFC
10.12.2014 / 01:44:04
/ -20
Uznając gola ze spalonego Anderlechtowi i dając im karnego w prezencie.
Yave
Oceny: +755
10.12.2014 / 01:49:51
dzięki, czyli faktycznie już całkiem porządnie zapomniałem to padakowe spotkanie, jak każdy Kanonier powinien zrobić.
/ -25
No ładnie Ramsey ale żeby bramka miesiąca, nie ma się co podniecać, to półwolej był nie wolej. Podolskiego pierwsza ładniejsza. Wreszcie armatki coś zaczęły strzelać, wzięły Stambuł szturmem!
09.12.2014 / 22:53:37
To cały Arsenal może wygrać na gorącym terenie w Stambule. Ale równie dobrze, przegrać z Concordią Knurów.
NataliaFiszer
Zarejestrowany od: 863 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +84
Argentyna Bośnia i Hercegowina Brazylia Kolumbia Arsenal Londyn Chelsea Londyn PSG Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn
/ -50
Ramsey jesteś i tak słaba ha! fajnie Ci w noge weszło tesz tak sporadycznie mam, pozdrawiam
AdixoN :DDDD
Zarejestrowany od: 918 dni
Ilość komentarzy: 1629
Oceny: +12823
Arsenal Londyn Górnik Zabrze
09.12.2014 / 22:45:59
Jak na razie to bramka Ramseya powinna być bramką tej edycji Ligi Mistrzów. Brawo Kanonierzy. Mimo półrezerwowego składu świetny wynik ;)
Yave
Oceny: +755
09.12.2014 / 22:45:33
Przy bramie Aarona wszyscy chyba wyglądali tak samo. "Eee już po akcji, wait... What? O KURWA!" :D jedna z najlepszych bram sezonu
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
09.12.2014 / 22:39:29
Brawo, w końcu pokaz potęgi i kunsztu Ramseya ! :)
KochamArsenal
Zarejestrowany od: 977 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: +88
Chile Arsenal Londyn AS Roma
09.12.2014 / 22:38:51
Piękny mecz. Ramsey pokazałą co znaczy u niego szczytowa forma, druga jego bramka majstersztyk. Podolski również popisał się dobrą grą, pokazał, że jest coś warty i zasługuje na grę w pierwszym składzie. Arsenal dał od siebie dzisiaj dużo i za to im dziękuję, oby więcej takich meczy COYG <3
tom3k8
Zarejestrowany od: 1647 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +478
09.12.2014 / 23:33:38
jak go lubię to tak dzisiaj pokazał, że powinien grać w pierwszym składzie jak 10 razy wcześniej, że nie powinien :)
Mchard
Zarejestrowany od: 993 dni
Ilość komentarzy: 33
Oceny: +412
Arsenal Londyn Polska
09.12.2014 / 22:38:49
Teraz siwy musi wpuszczać Podolskiego ;) widzi że strzela niech z tego korzysta póki jest w gazie
usztafe
Zarejestrowany od: 1123 dni
Ilość komentarzy: 532
Oceny: +4260
Wigry Suwałki
09.12.2014 / 22:52:35
nie mów siwemu jak ma prowadzić Arsenal! przecież gdyby nie on, arsenal nie zdobył by tylu pucharów!
dudekuba
Zarejestrowany od: 842 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +308
Arsenal Londyn Wisła Kraków Polska
09.12.2014 / 22:38:14
Ramsey i Poldi pokazali klasę, ale ten Yaya Sanogo to pląta się o własne nogi tak naprawdę to Ziru do pięt nie dorasta :/
DHRL17
Oceny: +396
Arsenal Londyn Manchester City Jagiellonia Białystok FC Barcelona
09.12.2014 / 22:37:28
Ta bramka Ramseya jest przynajmniej bramką miesiąca.
Brawo Panowie
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Galatasaray SK - Arsenal Londyn 09.12.2014 wynik: 1:4 z dnia 09.12.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.