Ilość komentarzy: 542
Oceny: +3855
Liverpool FC Lech Poznań
15.12.2014 / 11:10:16
Jak tak sie przyjrzec arbitrom Primera Division, to chyba u nas w B-klasie niedlugo bedzie wyzszy poziom, to jest chyba jedyna liga w ktorej non stop sa jakies kontrowersje, obojetnie czy chodzi o Real Barce Atletico czy inne kluby. Zenujacy poziom sedziowania
bartopilkarz
Ilość komentarzy: 1216
Oceny: +6712
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
14.12.2014 / 23:15:52
Czy wynik sprawiedliwy ?? Wiele kontrowersji na ten temat się pojawia przez sędziego prowadzącego to spotkanie. Głupia ręka Gabiego w polu karnym Atleti jednak sędzia nic z tym nie zrobił. Nie uznana bramka Mandzukićia ? Też wielki błąd. Jakby tak spojrzeć to wynik powinien być 1-2 ale kto wie jak mecz by się potoczył, gdyby w tamtych momentach padły bramki. Jednak Villarreal pokazał klase od ostatnich 15 minut pierwszej połowy do końca meczu. Była to drużyna przez 60 minut równa względem Atleti. Piękna bramka Luciano Vietto, zrobił to cudnie! Pewien schemat Sergio Aguero ugryzł na bank ;) , jednak już wcześniej było, że ten chłopak ma to coś :). Oddał naprawdę celny strzał, cm dzielił go od słupka. Tym razem się nie pomylił :). Dobrą partie rozegrała drużyna Żółtej łodzi podwodnej. Co do Los "Kolczoneros" to był również niezły mecz, brakowało im szczęścia w niektórych sytuacjach. Cerci nie wniósł nic do gry oprócz ciekawych 2 wrzutek i nic więcej, za to Arda Turan zasługuje na bardzo dobrą notę za ten mecz :). Troszkę Kokę też nie swój bo jego wrzutki absolutnie nie stwarzały zagrożenia dla przeciwników. Szczęśliwa kolejka dla Realu, najwięksi rywale tracą punkty.
/ -11
Sedzia sie nie popisal, gdyby uznal gola dla Atl raczej bylby wygrany mecz..
14.12.2014 / 22:27:07
Gra nie była nadzwyczaj interesująca, ale też nie była zupełnie nudna. Obie drużyny miały kilka interesujących akcji. Występ obu drużyn był mniej więcej wyrównany. Gospodarze utrzymywali się przy piłce, a goście skupiali się głównie na dobrze zorganizowanej obronie.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Atlético Madryt - Villarreal 14.12.2014 wynik: 0:1 z dnia 14.12.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.