Ilość komentarzy: 168
Oceny: +186
Juventus Turyn
23.12.2014 / 22:54:59
Dobrze się patrzy że Milan jest w stanie wykrzesać siły w 10-kę u utrzymać neutralny wynik :)))
W dodatku z Romą !:)
JuVe!!!
LEGIONISTA3
Zarejestrowany od: 1582 dni
Ilość komentarzy: 1990
Oceny: +14940
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
21.12.2014 / 14:32:29
po co stoi ten sędzia za bramką jak nie widział ewidentnej ręki stevie wonder by to zauważył:)
21.12.2014 / 13:32:10
Milan podłożył nogę Romie. Juventus umocnił się na pozycji lidera Seria A.
21.12.2014 / 11:14:59
Torres nawet z ławki nie wszedł. Co się stało z moim ulubionym niegdyś piłkarzem. Ostatnia jego szansa to powrót do atletico w co wątpie.
lolekk
Zarejestrowany od: 997 dni
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +1026
21.12.2014 / 10:32:55
Mimo remisowego wyniku całkiem ciekawy mecz :) Milan pokazał, że w końcu się odblokował po meczu z Napoli, bo wczoraj zagrali w defensywie świetnie. Zapata zatrzymywał Gervinho bez żadnego problemu. Kontry też pomysłowe, Menez jest liderem zespołu nie ma co dyskutować o tym :) Montolivo też daje jakość w pomocy a nie panikuje jak maestro Muntari (bez obrazu dla Muntara) Tym bardziej, że graliśmy na stadionie Romy. Forza Milan !
21.12.2014 / 02:45:52
Defensywa Milanu kolejny raz na plus. Może to jest jakiś dobry prognostyk na przyszłość. Menez kolejny raz udowadnia, że jest w formie. Wydaje mi się, że remis wynikiem sprawiedliwym.
21.12.2014 / 02:43:18
Fatalny błąd Armero to było nie podszebne , gdyby nie to by mogli powalczyć o gola w tym meczu .
Diego lopez pokazał dziś że jest w dobrej dyspozycji .
theoden92
Zarejestrowany od: 789 dni
Ilość komentarzy: 293
Oceny: +1843
Manchester United AC Milan Polska
21.12.2014 / 00:23:58
I plan wykonany. Na plus zdecydowanie Mexes, Lopez, Menez i Montolivo, wroci Abate i DeSciglio i bedzie elegancko. Do konca rundy 3 mecze Sassuolo, Torino, Atalanta), moze sie uda komplet?
ale bomba Mexesa :o
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AS Roma - AC Milan 20.12.2014 wynik: 0:0 z dnia 20.12.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.