Ilość komentarzy: 168
Oceny: +186
Juventus Turyn
23.12.2014 / 19:25:32
Jezusss xDD Zajebisty i zacięty meczyk !!;p Do Końca Agresywnie i dało to efekt że meczyk do końcaaa był WYKURWISTY !!! ^^ Gigi Ziomuś kurwa nie wiem co Tyyy jeszcze musisz zrobić żeby byłooo git !? Po prostu miałeś chłopie pecha i niestety 4 niewykorzystane karne mimo że 3 wyjełeś smacznie !!!:) Forza JuVe ^^
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 804 dni
Ilość komentarzy: 2456
Oceny: +7332
Manchester United Newcastle United Napoli Ajax Amsterdam Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
23.12.2014 / 18:07:19
Gratulacje dla Napoli dobry mecz ,trzymałem za nich kciuki i mam nadzieję ,że w przyszłym roku będą w lidze mistrzów.
jooo1
Zarejestrowany od: 1578 dni
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +437
Polska
23.12.2014 / 17:35:56
Czesto mówi się, że u nas w Polsce jest patologia, ale patrzac na Włochy to nwm co powiedziec. Superpuchar zamiast w stolicy w Rzymie to gdzieś u szejkow i tylko po to aby federacja wloska zarobila więcej. :D
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
23.12.2014 / 17:22:14
super mecz brawo napoli
Mielone
Zarejestrowany od: 1451 dni
Ilość komentarzy: 114
Oceny: +540
Arsenal Londyn Liverpool FC PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Atlético Madryt
23.12.2014 / 17:21:39
Ależ żałuje że nie oglądałem tego meczu, takie widowisko przegapić toż to grzech przeciesz, świetna postawa obu bramkarzy jak i napastników a co do Buffona to zawsze miałem, mam i zawsze będe miał wielki szacunek. Gratulację dla Napoli odwalili kawał dobrej roboty brawo! :)
TGPLWatch
Zarejestrowany od: 839 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: +239
CA Boca Juniors Belgia São Paulo Manchester United Aston Villa Southampton FC Tottenham Hotspur Queens Park Rangers FC Olympique Lyon Francja
23.12.2014 / 17:06:32
Zajebisty Mecz ! Brawo dla piłkarzy z Neapolu ale szkoda mi też Juve :c Tevez i Higuain pokazali klasę !!!
prawandowski
Zarejestrowany od: 1219 dni
Ilość komentarzy: 337
Oceny: +4250
Arsenal Londyn AS Monaco
23.12.2014 / 15:38:34
To był mecz :) Higuain pokazał klasę, tevez też :)
er.es.2104
Zarejestrowany od: 774 dni
Ilość komentarzy: 1527
Oceny: +7726
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
23.12.2014 / 15:37:48
Wiecie co. To że mecz był doskonały, większość tu się zgadza. To że była dramaturgia i to jeszcze przedłużona! To, że zmiana nastrojów kibiców po obu stronach, pewno też wszyscy potwierdzą.
Ale wiecie co - fantastyczne jest to, że bo niebywałe święto piłki nożnej inaczej piłki kopanej - wzbudziło tu na forum TAK WIELE KOMENTARZY, nie zależnie od strony której się kibocowało. Wspaniałe jest to, że tak wiele osób w Polsce poprostu kocha dobry football!!!. Dzięki za większość zamieszczonych komentarzy, które pozwalaj mieć wrażenie, że wspólnie oglądaliśmy ten mecz!
Roger_Reuszi
Oceny: +1238
Liverpool FC
23.12.2014 / 14:44:55
Zajebisty mecz! Po prostu siadać i oglądać :D Graty dla Napoli i szkoda Juve, no ale ktoś musiał przegrać by ktoś mógł wygrać ;)
emiliooo
Zarejestrowany od: 840 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +2
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Real Madryt
23.12.2014 / 14:34:14
Szkoda że Juve nie wygrało tego meczu :/ no ale nie zawsze się wygrywa :D Forza Juve !!!
Adam_Kalisz
Zarejestrowany od: 831 dni
Ilość komentarzy: 1157
Oceny: +1379
23.12.2014 / 13:20:49
Co za mecz. Ile razy mozna wygrywac i przegrac. Zemsciło sie.
23.12.2014 / 12:19:46
Napoli z ogromnym szczęściem. Ogromnie mi szkoda Buffona pokazał na co go stać ale i tak Juve przegrało... Szkoda bo teraz tyle obrony poszło na marne... :/
KibicRealu00
Zarejestrowany od: 760 dni
Ilość komentarzy: 243
Oceny: +1179
Brazylia PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt
23.12.2014 / 11:53:10
Brawo Napoli! Świetny mecz. Tevez,Higuain,Tevez i znowu Higuain. Szkoda Buffona znowu karne broni ale i tak przegrywa.
Remad1902
Zarejestrowany od: 802 dni
Ilość komentarzy: 252
Oceny: +3303
Lech Poznań Polska Real Madryt
23.12.2014 / 11:46:15
Świetny mecz,dużo akcji i strzałów.Emocji nie zabrakło.Gratulacje dla obu drużyn.

Oceny: +2999
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
Oceny: -65
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United PSG Borussia Dortmund Schalke 04 Napoli Ajax Amsterdam Górnik Zabrze Piast Gliwice
23.12.2014 / 08:57:41
chociaz Juve skupi sie teraz na LM, bo po wygranej LM przez Inter, klubu włoskie jakoś nie zaistniały na arenie między narodowej.
VeS95
Zarejestrowany od: 825 dni
Ilość komentarzy: 411
Oceny: +1737
Manchester United Borussia Dortmund Holandia Lech Poznań Górnik Polkowice Zagłębie Lubin Polska Atlético Madryt
23.12.2014 / 10:52:58
/ -12
A.C. Milan 4 mistrzow:
1990 Włochy AC Milan – Portugalia SL Benfica 1:0 (0:0)
1989 Włochy AC Milan – Rumunia w epoce komunizmu Steaua Bukareszt 4:0 (3:0)
AC Milan – Holandia Ajax Amsterdam 4:1 (2:0)
AC Milan – Portugalia SL Benfica 2:1 (0:1)
i 4 v-ce 1958 Real Madryt A.C. Milan 3:2[
nadal mowisz ze nie zaslynely wloskie kluby w LM?
malyr93
Zarejestrowany od: 759 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +23
Manchester United Olympique Lyon Bayern Monachium Juventus Turyn Ajax Amsterdam Wisła Kraków Polska Lechia Gdańsk
23.12.2014 / 11:35:49
Nie umiesz czytać? On napisał wyraźnie, że po Interze, czyli po wygranej w 2010 roku... Od tego momentu włoskie kluby za przeproszeniem gówno zrobiły.
juventus1991
Zarejestrowany od: 1014 dni
Ilość komentarzy: 1518
Oceny: +1852
Juventus Turyn Wisła Kraków
23.12.2014 / 11:32:44
Ale napisał że po wygranej Interu nie zasłynęły i to prawda.
rzepek1
Ilość komentarzy: 6090
Oceny: +43376
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
23.12.2014 / 08:33:13
Świetny mecz. Carlitos w bardzo dobrej formie, Higuain również to potwierdza. Juve miał trochę mniej szczęścia, ale mecz naprawdę był fenomenalny. Buffon? Mimo wieku wciąż potwierdza, że jest świetnym bramkarzem.
matti shrek 24
Zarejestrowany od: 1400 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +86
Olympique Lyon Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Górnik Zabrze FC Barcelona Atlético Madryt
23.12.2014 / 03:51:57
ale mecz masarka super .....dawno nie bylo takiego we Włoszech
bartopilkarz
Zarejestrowany od: 1579 dni
Ilość komentarzy: 1216
Oceny: +6713
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
23.12.2014 / 01:15:21
wszystko co w piłce najpiękniejsze było w tym meczu. I dramaturgia taka że paznokcie obgryzać. Buffona szkoda, rzeczywiście - ale też czapki z głów przed G. Higuaín'em
22.12.2014 / 22:42:51
W karnych to wyglądało jakby obie drużyny sprzedały mecz i starały się wywiązać. 5 niestrzelonych karnych z rzędu?!! W przypadku Włochów to nie takie głupie przypuszczenie.
gigix
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +356
Juventus Turyn Górnik Łęczna
22.12.2014 / 22:37:55
Jak mi szkoda Buffona to nie jestem w stanie wyrazić. W finale LM w 2003r. broni 2 karne i przegrywa, dzisiaj broni 3 karne i również przegrywa. Dla mnie zawsze będzie najlepszym bramkarzem na świecie mimo że w swojej karierze nie wygrał wszystkiego. Ale to już wina zawodników, z którymi grał a nie jego. Taki Casillac (również świetny bramkarz, który już wygrał wszystko) broni niepewnie, popełnia błąd w finale LM ale i tak zdobywa tytuł. Dlatego szkoda mi go strasznie bo zasłużył w karierze na o wiele więcej. Dla mnie na zawsze numerem 1 i ulubionym piłkarzem. Gigi trzymaj się!
Idwtlitpa
Zarejestrowany od: 1082 dni
Ilość komentarzy: 2694
Oceny: +14206
Liverpool FC Lech Poznań Polska
22.12.2014 / 23:42:37
Mi również go szkoda tak samo jak Gerrarda :/ ale pewnie za to gościa tak szanuję bo jakby chciał już dawno grałby w Barcelonie czy innym wielkim klubie a mimo to walał zostać w Juve nawet jak spadli do serie b
Piterek_13
23.12.2014 / 00:01:13
A Juve to nie jest wielki klub?? Gdyby nie ta degradacja to by pewnie wygrali LM z tym składem co mieli. Co prawda niszczą teraz wszystkich w Serie A ale na puchary są jeszcze za mało doświadczeni. Jak nie stracą podstawowych graczy to w przyszłym sezonie już powinni powalczyć mocniej o sukces.
22.12.2014 / 22:23:34
Wielki szacun dla Buffona, to jest mistrz ;)
Brawo Napoli.
Dobry mecz w wykonaniu obydwóch drużyn, super emocje i przede wszystkim gra do konca ,super mecz ,emocje i za to się kocha futbol :D
Rufus170
22.12.2014 / 22:19:07
Padoin, Pereyra & Allegri OUT!!!!!! Pereyra za Pirlo i od razu się posypało..... Sorki, ale musimy zainwestować w skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia, a nie na skrzydłach ustawiać czasami osoby, które czują się dobrze tylko na skrzydle.... Meczu nie oglądałem ale nie żałuję, bo nie chciałbym zobaczyć Juve przegrywające po zbagatelizowanych pięciu szansach na zwycięstwo....
22.12.2014 / 21:58:17
Karne skonczyly sie 8:7 dla Napoli, nie 6:5 ;) ciekawy mecz, ladne widowisko, Napoli grało do konca!!!
22.12.2014 / 21:49:23
Buffon... Legenda włoska... Najlepszy bramkarz na rzuty karne...
Ras
Zarejestrowany od: 1036 dni
Oceny: +61
Lech Poznań Górnik Łęczna FC Barcelona
22.12.2014 / 21:48:27
Sądząc po wyniku emocje w meczu były do końca ;) szkoda że odpuściłem sobie obejrzenie tego widowiska :/
Dzony91
Ilość komentarzy: 31
Oceny: +414
Everton Juventus Turyn Polska
22.12.2014 / 21:46:09
Mamy taki wynik dzięki 2 rzeczom:

1) Genialnym zmianom Allegriego czyli wprowadzenie beznadziejnego dziś Pereyry za Pirlo w takim momencie, w którym powinniśmy dbać o utrzymanie się przy piłce, a tracimy gola 30 sec po wejściu Pereyry dającemu się przegonić Guzmanowi, który ma 65 min spotkania w nogach.
O gwieździe skrzydła Padoinie nie wspominam :D

2) Buffon wybrania im 3 jedenastki, no ale... jeśli do karnych podchodzą takie tuzy jak Padoin czy Pereyra, to wynik nie może dziwić.

23.12.2014 / 11:17:58
Takie tuzy jak Chiellini czy Tevez również zepsuli swoje karniaki.
Idwtlitpa
22.12.2014 / 23:37:50
Nie przejmuj się to puchar myszka miki :D mistrzostwo i tak jest wasze a może jeszcze uda się coś w LM ugrać
22.12.2014 / 23:49:10
Każdy puchar trzeba traktować poważnie, wielcy muszą to udowadniać w każdym meczu i to ich takimi czyni, a w lidze mistrzów liczę na zwycięstwo tak samo w Serie A.
Piterek_13
23.12.2014 / 00:05:37
Póki są za słabi na europejskie puchary powinni kosić wszystko we Włoszech. Martwi mnie taka dominacja w lidze a brak sukcesów w Europie :(
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Juventus Turyn - Napoli 2:2 22.12.2014 wynik: 2:2 (5:6) z dnia 22.12.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.