Ilość komentarzy: 276
Oceny: +427
RSC Anderlecht Sheffield United FC Sheffield Wednesday FC Bayern Monachium Hoffenheim Legia Warszawa Athletic Bilbao Zagłębie Sosnowiec
28.12.2014 / 13:53:53
A. Sánchez za niestrzelonego karnego zrehabilitował sie nie tylko bramką ale też piękna asystą. Rosicky dostał piłkę jak na tacy.
jooo1
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +422
Polska
28.12.2014 / 13:03:32
Nie jestem zagorzałym fanem Arsenalu, ale śledzę ich losy i nie rozumiem, dk
dlaczego Rosicky tak mało gra !Ktoś powie że wnioskuje to po tym, ze strzelił właśnie bramke, ale mnie własnie nie o to chodzi. On gra już w Londynie pare lat, a zagrał stosunkowo mało, choć nie zawodził
JaRuSPlay
Zarejestrowany od: 914 dni
Ilość komentarzy: 57
Oceny: +284
Polska FC Barcelona
27.12.2014 / 23:11:36
Gratulację dla Arsenalu za zwycięstwo w tym meczu.
KKS1922
Zarejestrowany od: 1038 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
27.12.2014 / 20:10:42
Jak tak dalej pojdzie z tymi klubami z londynu to niedlugo kazdy mecz w BPL to beda derby :D
Adams19
Zarejestrowany od: 1413 dni
Ilość komentarzy: 250
Oceny: +1262
27.12.2014 / 19:33:00
Niech Wenger szykuję jakiś poważny transfer, bo jak bd liczył w głównej mierze na Sancheza to go zajedzie. Nie pisze tylko o tym meczu ;)
Oceny: +1203
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt Hiszpania
27.12.2014 / 14:11:17
Coś ten kogucik Giroud nerwowy ostatnio :p ALEXIS siła napędowa. Jestem ciekaw jak długo Wenger będzie go katować w trakcie sezonu i jak długo ALEXIS wytrzyma w takiej formie :D
27.12.2014 / 13:31:26
Giroud sie nie popisal ale ten drugi to tez zaimponowal padl jak razony piorunem nie dostajac nawet ciosu, cipa
27.12.2014 / 10:26:24
Karne to powinien strzelać Santi Cazorla , tak samo powinien wykonywać rzuty rożne , Alexis sobie z nimi nie radzi.
27.12.2014 / 00:30:12
Haha ledwo go Giroud dotknął czołem i murzyn glebę zaliczył od razu, co za żenada. Nie dla pizd w futbolu. Swoją drogą bardzo ciekawy i emocjonujący mecz.
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44164
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
27.12.2014 / 10:25:03
Kartki dostaje się również za intencję, że podbiegł do niego. Jak nie może wytrzymać ciśnienia to niech po meczu idzie na ring. Gwiazda się kolejna znalazła. Nie życzę źle, ale Arsenal zapewne zajmie taką samą pozycję jak już przez kilka lat - ciągłe zapowiedzi, że awansują do ligi Mistrzów są bezsensowne. Niech pokażą to najpierw chęcią gry na boisku, a nie wypowiedziami.
KoloToure
29.12.2014 / 14:40:31
Zgadzam się, ale to nie zmienia faktu, że murzyn zachował się jak pizda.
26.12.2014 / 21:33:06
Giroud moc Hulka, 0 włożonej siły a powalił murzyna.
ciasteczko
Ilość komentarzy: 83
Oceny: +1158
26.12.2014 / 20:46:16
Ładny mecz Alexisa mimo tego niestrzelonego karnego ;)
chyba nie ogladales meczu ;)
to prawda, Alexis zagral bardzo przebojowo - duzo walczyl, biegal i byl przy prawie kazdej akcji, ale nie liczac nie strzelonego karnego i strzelonej bramki oraz asysty jego ostatnie 20 minut nie bylo, az tak wzorowe. bezmyslne rajdy, podania czy brak strzalow w momencie gdy pilkarz jego kalibru powinien to zrobic mimo wszystko ciesze sie, ze z Cazorla i Rosickim pociagneli gre w srodku pola. Po powrocie Czecha do skladu bylo mozna zauwazyc jak bardzo brakuje ostatniego, prostopadlego podania w pole karne przeciwnika tej druzynie. Dzieki niemu Arsenal byl o wiele grozniejszy pod polem karnym niz dotychczas. Zas Cazorla... moim zdaniem najlepszy zawodnik w dzisiejszym meczu - tak samo jak rosicki w rozgrywaniu byl bezbledny, majac pilke przy nodze potrafil wprowadzic spokoj w druzynie, wykonac rajd, ktory zazwyczaj konczyl sie kluczowym podaniem, a do tego wszystkiego pracowal w obronie na calej dlugosci boiska!
michalm7
Zarejestrowany od: 826 dni
Ilość komentarzy: 433
Oceny: +1455
Brazylia Arsenal Londyn Olympique Lyon Olympique Marsylia Juventus Turyn Ajax Amsterdam Benfica Lizbona Valencia FC Barcelona Hiszpania
28.12.2014 / 02:37:25
bardzo inteligentna wypowiedz. Widac ze jakis fan Chelsea albo jakiejs innej ekipy. 15 dryblingow, 5 kluczowych podan i 3 odbiory ale przeciez to wszystko bylo bezmyslne !! :)
26.12.2014 / 20:23:16
Giru zamiast strzelac kolejne gole to pajacuje i naraża zespól. No ale 3 pts si i to wazne. #COYG
VeS95
Zarejestrowany od: 893 dni
Ilość komentarzy: 411
Oceny: +1738
Manchester United Borussia Dortmund Holandia Lech Poznań Górnik Polkowice Zagłębie Lubin Polska Atlético Madryt
26.12.2014 / 21:04:13
racja,
ale ta czerwien powinna byc anulowana :)
ArturoJR44
Ilość komentarzy: 930
Oceny: +6892
Polska Real Madryt
26.12.2014 / 20:36:37
Tak,ale ten afro amerykanin przyaktorzył,no ale cuż sprytne zachowanie :)
VeS95
08.01.2015 / 22:47:35
no dlatego powinna byc anulowana :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Arsenal Londyn - Queens Park Rangers FC 26.12.2014 wynik: 2:1 z dnia 26.12.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.