Ilość komentarzy: 168
Oceny: +186
Juventus Turyn
08.01.2015 / 21:40:11
Sassuolo rzeczywiście w tym sezonie ma przebłyski i są momentami całkiem groźni :) Nic Tylko pogratulować zwycięstwa :)
kurono
Zarejestrowany od: 1355 dni
Ilość komentarzy: 304
Oceny: +423
Unia Tarnów
07.01.2015 / 14:34:05
Milanu się nie naprawi w pół roku,mimo to z takim składem zespół musi być wyżej.
06.01.2015 / 21:17:10
Sassuolo w tym sezonie to naprawdę bardzo niewygodny przeciwnik. Zasługuje na to miejsce w tabeli, a nie na samo utrzymanie.
Faraon92
Zarejestrowany od: 831 dni
Ilość komentarzy: 54
Oceny: -327
AC Milan
06.01.2015 / 20:52:13
Dwa błędy Alexa i dwa gole,kurwa jego idolem jest chyba Bonera...
waqo1986
Zarejestrowany od: 1408 dni
Ilość komentarzy: 153
Oceny: +1247
06.01.2015 / 20:25:41
Jestem kibicem Juve szkodam mi Milanu, ale jednak wydaje mi się że powinni zacząć od zmainy trenera, nie oszukujmy się ani Seedorf ani Inzaghi wilkimi taktykami nie są, nie mają gorszej paczki niż Napoli,Roma czy też Inter, a walczą w środku tabeli to szkodzi całej lidze...
06.01.2015 / 18:40:02
Ten mecz sprowadzil mnie na ziemie albo na dno znowu bo wygranej z Realem myslalem ze 3 miejsce jest spokojnie w naszym zasiegu ale chyba nie w tym sezonie.
bar19lapan
Zarejestrowany od: 1491 dni
Ilość komentarzy: 145
Oceny: +186
Chelsea Londyn Watford FC Wisła Kraków Polska Deportivo La Coruña
06.01.2015 / 18:37:29
ja pierdole wy mówicie że Sassuolo to ogórki?! haha grają w Serie A jednej z najlepszych lig świata mają w niej 10 miejsce.... więc wtf?!
NooGL3|R10
Zarejestrowany od: 1120 dni
Ilość komentarzy: 85
Oceny: +244
Manchester United Juventus Turyn FC Barcelona
06.01.2015 / 18:04:30
Jeśli w Mediolanie ktoś się szybko nie obudzi, to może być naprawdę ciężko wrócić tam gdzie byli jeszcze parę lat temu.
armageddon
Zarejestrowany od: 1250 dni
Ilość komentarzy: 1893
Oceny: +10350
Polska
06.01.2015 / 17:59:11
Aż serce boli jak się patrzy na grę Milanu. Fragmenty są ale co z tego. Coraz bardziej popadają w przeciętność.
huberTT1995
Zarejestrowany od: 1504 dni
Ilość komentarzy: 1136
Oceny: +12377
Argentyna Arsenal Londyn Olympique Lyon FC Barcelona
06.01.2015 / 17:40:40
Pewnego, słonecznego dnia do bram zarządu Milanu zapuka szejk, rusek bądź inny biznesmen który wyłoży grube miliony na transfery i szkolenie młodych i Milan znowu stanie się potęgą piłki jak to było niedawno, innej opcji na ten czas nie widzę
theoden92
Zarejestrowany od: 788 dni
Ilość komentarzy: 293
Oceny: +1843
Manchester United AC Milan Polska
06.01.2015 / 17:32:14
Wstyd. problemy z przyjeciem pilki, z wyjsciem z wlasnej polowy. Essien i DeSciglio to zarty, ale wszyscy grali dzis do dupy.
Nie mozna caly czas liczyc na Meneza, on tez musi dostac dobra pilke.
Milan musi sie ogarnac, inaczej popadniemy w sredniosc,
Forza Milan!
ChelseaLondyn9
Ilość komentarzy: 249
Oceny: +1759
Chelsea Londyn Bayern Monachium Lech Poznań Polska Atlético Madryt Lechia Gdańsk
06.01.2015 / 17:31:37
Cerci też nie pomógł.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 908 dni
Ilość komentarzy: 1085
Oceny: +7101
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
06.01.2015 / 17:16:36
Kurczę...szkoda mi strasznie Milanu, a szczególnie jego kibiców :/
Może byc pewni, że wrócą jeszcze czasy, w których byliście mistrzami Włoch i podnosiliście trofeum Ligi Mistrzów.
06.01.2015 / 17:12:37
Kurwa no już mi aż niedobrze, z Realem da się wygrać z Napoli też, z Romą zremisować a z Sassuolo bez punktu na swoim stadionie. Porażka, katastrofalny mecz całej drużyny, jedynie Bonaventura w pomocy coś grał.
MaTeO2543
Zarejestrowany od: 941 dni
Ilość komentarzy: 176
Oceny: +1083
AC Milan Jagiellonia Białystok Real Madryt
06.01.2015 / 17:09:47
No jak Milan chce grać w pucharach to mecze z takimi przeciwnikami trzeba wygrywać.
fenixo
Zarejestrowany od: 981 dni
Ilość komentarzy: 494
Oceny: +4288
Lech Poznań Polska FC Barcelona
06.01.2015 / 17:02:54
typowy Milan, wygrywa 4-2 z jedną z najlepszych drużyn świata, po czym przegrywa z ogórkiem
06.01.2015 / 17:00:30
za chwile to jak legia będzie grAła z milanem to pojedzie na san siro jako faworyt
Stachu7
Zarejestrowany od: 1087 dni
Ilość komentarzy: 711
Oceny: +2207
Dinamo Zagreb Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Torino Genoa Lech Poznań Polska Real Madryt
06.01.2015 / 16:56:51
Kurwa zawsze to samo, po kilku obiecujących meczach Milan musi przegrać z jakimiś paziami z Sassuolo (bez obrazy :D)...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - US Sassuolo Calcio 06.01.2015 wynik: 1:2 z dnia 06.01.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.