toldek
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +242
11.01.2015 / 22:23:41
Nie wiem, czy ktoś z was zauważył jak w 3:43(prawy dolny róg ekranu) chłop se leci :P
chamstwo
Zarejestrowany od: 1361 dni
Ilość komentarzy: 6915
Oceny: +35812
Juventus Turyn
12.01.2015 / 14:02:09
Chyba sie troche zdziwił że nie ma tam na czym stanąć :D ale w sumie po takiej bramce.. emocje wzięły górę :D
Fives
Zarejestrowany od: 1118 dni
Ilość komentarzy: 4026
Oceny: +23002
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
11.01.2015 / 14:47:12
Wczoraj oglądałem z ciekawości mecz do 30 minuty... spodziewałem się pogromu przez PSG... teraz żałuje :D
Oceny: +6703
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
11.01.2015 / 01:46:09
brawa dla Bastii, to moja drużyna we Francji, chyba jestem jej jedynym kibicem na meczyki.pl :) bramka Palmieriego na 3-2 hmmm cudo! brawo!
mefiu122
Zarejestrowany od: 855 dni
Ilość komentarzy: 223
Oceny: +1647
Borussia Dortmund AC Milan Lech Poznań Polska FC Barcelona
11.01.2015 / 01:35:24
Bastia pokazała że nie wolno odpuszczać meczu. Można brać z nich przykład że należy walczyć do końca, niezły mecz.
A bramka na 3:2 to miodzio aż tam kibic z radości spadł.
Oceny: +22492
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
11.01.2015 / 00:29:07
Kolejna niespodzianka jednak jakoś specjalnie nie dziwi po tym jak już chyba wszystkie kluby ostatnio się potykały...
Tutaj był ładny początek dla PSG, ale później to już Bastia pokazała co potrafi i zagrali super mecz...
Bardzo ciekawy, emocjonujący mecz i było parę ładnych bramek...
droll2014
Zarejestrowany od: 989 dni
Ilość komentarzy: 274
Oceny: +553
PSG Francja AC Milan Polska
11.01.2015 / 00:05:52
To miało być pewne,przekonujące zwycięstwo aktualnych mistrzów Francji.Początek meczu wskazywał,że spełnią się prognozy ekspertów dotyczące tych zawodów.Dwie,dość szybko i co ważne.łatwo zdobyte bramki zapowiadały pogrom Korsykan na ich własnym terenie.I tu należą się słowa pochwały zawodnikom Bastii za to że będąc w zdawałoby się beznadziejnej sytuacji nie załamali się i potrafili odwrócić losy tego meczu na swoją korzyść.
sharak1987
Ilość komentarzy: 969
Oceny: +6169
Arsenal Londyn PSG AS Roma FC Barcelona
10.01.2015 / 23:45:29
Czy wam też skróty się nie otwierają? Co drugi skrót tutaj ostatnio to "video not found"... a co do meczu... no cóż, PSG w tym sezonie jest idealnym przykładem na to, że pieniądze to nie wszystko... miało być łatwo i przyjemnie, a wyszło jak widać... i to już któryś z kolei mecz i spadek na 4 miejsce w tabeli... kto by pomyślał przed sezonem, że paryżanie będą się aż tak męczyć w lidze.

10.01.2015 / 20:29:57
Co za mecz! A bramka na 3:2... MIODZIO! :)
Lechu4444
Ilość komentarzy: 3037
Oceny: +13365
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
10.01.2015 / 20:10:08
van der Wiel co zrobił za takie coś to naganę od trenera powinien dostać od razu jak można w takiej sytuacji powiększyć swoją powierzchnię ciała to niedorzeczne, ja wiem że drużyna prowadzi 2-0 ale jakaś koncentracja na boisku jest wymagana. Brawo dla Bastii za walkę. :)
BrońRadom
Zarejestrowany od: 761 dni
Ilość komentarzy: 662
Oceny: +2999
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
10.01.2015 / 19:50:03
PSG lekko rozczarowało, ale kumacie, że przedostatnia przed meczem druzyna mimo 0:2 porywa się z motyką na słońce z pewniakiem do zwycięstwa w lidze i wygrywa. 3 gol dla Bastii Palmieriego palce lizać bez przyjęcia huknął jak z armaty. Poezja.
proremad
Zarejestrowany od: 1453 dni
Ilość komentarzy: 1750
Oceny: +15345
Wisła Kraków Polska Real Madryt Real Madrid II
10.01.2015 / 19:38:37
fajnie , przynajmniej będzie bardziej zacięta rywalizacja o mistrza a nie jak w poprzednim sezonie już dużo przed końcem było wiadome kto zostanie mistrzem ;p
Lyon na majstra !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Bastia - PSG 10.01.2015 wynik: 4:2 z dnia 10.01.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Francja"w wysokiej jakości transmisji na żywo.