Ilość komentarzy: 246
Oceny: +467
Chelsea Londyn
10.01.2015 / 21:33:55
Co Zaha zrobił to głowa mała wielkie gratulacje na 100% Palace utrzyma się w połowie tabeli, a może nawet lepiej :)
er.es.2104
Zarejestrowany od: 776 dni
Ilość komentarzy: 1527
Oceny: +7726
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
10.01.2015 / 21:07:24
no miało być tak przyjemnie prawie pewne trafienie na koguciki. Nie byli gorsi w meczu, jak to się stało?
11.01.2015 / 03:26:39
Eriksen widzę ze ladnie jestes wkurwiony dzisiejsza przegrana swojej drużyny ale nie wyzywaj odrazu innych klubów oraz zawodników.Czy on wyzwał twój ukochany klub? Nie! Napisał koguciki,jeżeli ciebie to zabolało to napisz Diabełki i juz a nie zaraz wyzywasz od mułów.Piszesz ile wydaliśmy na transfery i co nam sie udało osiągnąć, narazie plan jest wykonywany czyli powrót do LM :D Skup sie lepiej na swoim klubie zamiast robić siare !
/ -12
Dziwnie to słyszeć od kibica mułów , które powinny przegrać na WHL po tym jak shrek sfaulował Harrego Kane .

"India spent 75mln and reached Mars , Manchester United spent 200mln and cant even reach top of the table" plastikowy kibicu
maestro3
10.01.2015 / 23:54:52
,,które powinny przegrać na WHL''

Chyba ogladales mecz dopiero od 2 polowy.. Po samej 1 polowie, United powinno prowadzic przynajmniej te 3,4-0, jednak nikt z pilkarzy chyba nie chcial Tottenhamowi w tym dniu strzelic gola.

,,muly'', ,,shrek''?, myslalem, ze kibice Tottenhamu sa w miare normalni, jednak widze znalazla sie czarna owca...
Oceny: +4456
Tottenham Hotspur AS Monaco Bayern Monachium Inter Mediolan Sampdoria Stany Zjednoczone Motor Lublin
10.01.2015 / 20:34:58
i po kuponie,,widać,że Pardew robi robotę...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Crystal Palace FC - Tottenham Hotspur 10.01.2015 wynik: 2:1 z dnia 10.01.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.