Zarejestrowany od: 814 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +209
20.01.2015 / 12:53:30
Taką Barcę chcemy oglądać, o takiej Barcelonie chcemy słyszeć! Takiego Messiego chcielibyśmy widzieć! Brawo Barca, oby w meczu z Atletico był podobny wynik!
19.01.2015 / 21:13:41
to byl dzien geniusow, CR7 i M10, oni zrobili te mecze, bez nich szczerze nie za bardzo chce mi sie ogladac ^^
19.01.2015 / 17:55:26
Gratulacje i brawa dla Barcelony i Messiego,widać jak On i CR7 odskakują pod względem bramek , HM!
Jakub111
Zarejestrowany od: 811 dni
Ilość komentarzy: 55
Oceny: +242
Argentyna Chelsea Londyn Manchester United Everton Manchester City AC Milan Juventus Turyn Inter Mediolan Napoli Ajax Amsterdam
19.01.2015 / 17:07:28
Piękna gra Barcelony a messi.............. nie wiem co powiedzieć ale jak strzela bramki to jakieś przepiękne a ronaldo albo z karnych albo wykreowane bramki od kolegów nw ale to jest takie moje zdanie lecz nie mówie tego że nie lubie ronaldo lecz niestety taka jest prawda jak messi strzela to fenomenalne bramki
SIWY853112
Zarejestrowany od: 802 dni
Ilość komentarzy: 147
Oceny: +348
Newcastle United Ajax Amsterdam FC Barcelona
19.01.2015 / 16:49:52
hola blaugrana. potrzebuje porównania. messi strzelil w 2015 6bramek..??? a crista ile???
Oceny: +67
Argentyna Santos Arsenal Londyn Chelsea Londyn Bayern Monachium Bayer Leverkusen Borussia Dortmund Schalke 04 Borussia M'gladbach Wisła Kraków
19.01.2015 / 15:45:14
Messi jiż ma 19 bramek a ronaldo 28 w czym jak każdy szczelił 8 z karnych. Messi jak by miał te karne to by szczelał
er.es.2104
Zarejestrowany od: 837 dni
Ilość komentarzy: 1563
Oceny: +7951
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
19.01.2015 / 15:35:01
Pograli wszyscy Rakitic i Suarez i reszta na 3-ke Messiego bo zaczyna się walka o złotą piłkę 2015! Ale oczekiwane zwycięstwo Barcy.
blizzarder
Zarejestrowany od: 1307 dni
Ilość komentarzy: 399
Oceny: +2118
19.01.2015 / 14:38:49
/ -10
Nie widzialem meczu, ale te gole sa takie jak za najlepszych czasow Messiego. Dla mnie Messi gra slabo od dwoch sezonow, tak jakby sie wypalil i nie odczuwal radosci z gry. Wczesniej cieszyl sie z gry i bawil pilka, a ostatnio tak jakby robil to z przyzwyczajenia, jakby popadl w rutyne. Ciekawe czy wraca do najlepszej dyspozycji. Przyjscie Neymara, a pozniej Suareza, tak jakby mu troche pomoglo.
Czopa
Zarejestrowany od: 1102 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
19.01.2015 / 13:46:15
A ludzie się dziwią, że złota piłka od lat rozstrzyga się pomiędzy dwoma geniuszami futbolu.
19.01.2015 / 10:42:00
A Rakitić te asysty, tylko pogratulować.
ManUtd7
Oceny: +346
19.01.2015 / 10:41:06
Messi, na nim się wzoruje. Zawsze był, jest i będzie moim wzorem do naśladowanie. Jego bramki są zajebiste każda fajna. A ten samobój też był niczego sobie :). Gratuluję 3 pkt, oby tak dalej :D
wihajster
Zarejestrowany od: 1641 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +23
19.01.2015 / 09:23:05
Nie wiem co sie dzieje ale nie moge otworzyc skrótu. Widze tylko czarny ekran bez przycisku otwarzaj.
Adblock wył...
SIWY853112
Oceny: +348
19.01.2015 / 08:51:45
Messi w tym roku po zlota pilke idzie! Swietny meczyk barsy!
/ -25
Rozumiem, że '' chłopcy'' cieszą się ze strzelonych bramek,ale całować kolegę po trzykroć w spocony łeb,to już przesada.
Cin19880
Ilość komentarzy: 542
Oceny: +3856
Liverpool FC Lech Poznań
19.01.2015 / 09:08:50
to widac ze cale zycie ogladasz sport tylko w Tv i nie zdajesz sobie sprawy jakie emocje wyzwala kiedy sie go uprawia... pozdrawiam
18.01.2015 / 23:01:42
Bardzo ładne bramki Messiego. A takie pytanie bo nie oglądałem ostatnio ani meczy ani skrótów Barcy i nie wiem ile meczy rozegrał Suarez i ile goli strzelił? Ktoś mi powie? :D
Oceny: +31
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Real Madryt FC Barcelona Atlético Madryt
18.01.2015 / 22:56:58
Piękny mecz w wykonaniu BARCY. Messi wciąż zadziwia nas swoim ogromnym talentem. Cała drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, piękne podania, wiele akcji, mogliśmy również zauważyć kochaną przez wszystkich kibiców Barcy Tiki-take, oby tak dalej!!! VeB <3
Oceny: +6719
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
18.01.2015 / 22:52:09
brawo Barca, małym nakładem sił łatwe 4-0, teraz bój nr 1 z Atletico, ważne by nie stracić u siebie gola, a powinno być dobrze :)
/ -16
Ja bym na miejscu Ronaldo oddał Messiemu to wyróżnienie co dostał od fifa po dzisiejszym meczu :)
18.01.2015 / 22:34:42
I tym sie różni Messi od Ronaldo, że umie zdobyć hat-tricka bez rzutu karnego :P
manutd1987
Zarejestrowany od: 1081 dni
Ilość komentarzy: 1988
Oceny: +4590
Manchester United FC Barcelona
18.01.2015 / 22:25:40
bardzo dobry mecz w wykonaniu drużyny z barcelony!!!!Messi-kapitalny mecz w jego wykonaniu i do tego dorzuca hat-tricka !!!!messi udowadnia że jeśli jest w formie i chce mu sie grać to jest lepszym zawodnikiem od CR7 i nie chodzi tu o strzelone bramki tylko o całokształt .i w meczu z atletico i w meczu dzisiejszym to udowodnił!!!!teraz czekamy na to jak barcelona i messi poradza sobie w środe w pucharze z lepszą częścią madrytu!!!!!
Adams19
Zarejestrowany od: 1407 dni
Ilość komentarzy: 250
Oceny: +1262
18.01.2015 / 22:40:39
Wiesz ale Ronaldo i Messi mają calkowcie inny styl gry, Real i Barca, tez różni się grą. Nie można ich porównywać kto jest lepszy, raczej spróbował bym porównać który piłkarz chodź w połowie jest taki jak oni(przez ile sezonów potrafią utrzymać kapitalna formę. Nie pisze tu jako fan Realu który broni swojego gwiazdora. Ti jest tylko moje spostrzeżenie;) ps. Na cholere tyle tych powtórek po strzelonej bramce, to ma byś skrót ;)

Cin19880
19.01.2015 / 09:14:11
Dokladnie wlasnie tak, kiedy CR7 strzelal jak na zawolanie a Messi po kontuzji nie mogl sie odnalezc, juz mowiono ze chyba zeszlo powietrze i bedzie tylko jeden znakomity pilkarz. Teraz jest sytuacja odwrotna, Messi w kazdym meczu błyszczy a CR7 spi, i czasem strzeli. Ale tak jak mowisz, nie ma co porownywac tych dwoch zawodnikow bo graja zupelnie inna pilke w zupelnie roznych klubach i taktykach a obydwoje sa Bogami futbolu na dzien dzisiejszy
rumi9
Zarejestrowany od: 1145 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +303
Chelsea Londyn Wisła Kraków
18.01.2015 / 22:23:03
Eh, połowa drużyn w tej lidze to cieniasy. I Real i Barcelona ich gromią przy tym tracąc od czasu do czasu 1 bramkę czy też 2. Wiadomo raz na jakiś czas zdarza się klops w postaci remisu czy porażki bo nie da się ciągle wygrywać. Nie wiem dlaczego ale jakoś nie lubię oglądać meczy w lidze hiszpańskiej, wolę zdecydowanie angielską.
P.S. Mimo wszystko gratuluję zwycięstwa Barcelonie :)
Cin19880
18.01.2015 / 21:59:31
dominacja Blaugrany, z meczu na mecz idzie im co raz lepiej i co raz pewniej sie czuja, dzisiaj tylko Suarez nie wszedl w mecz
Oceny: +651
Argentyna Belgia Brazylia Chile Kolumbia Kostaryka Chorwacja Arsenal Londyn Tottenham Hotspur Manchester City
18.01.2015 / 21:55:08
Messi kapitalny mecz!!!Gratulacje!!!z taką grą to(ewentulnie)Chelsea go nawet za 300 baniek nie wykupi!Kapitalna forma!
18.01.2015 / 21:50:23
Super Barca zero 0 tylu 4 bramki no i hattrick Leo jestem z was dumny moi chłopcy oby tak dalej i po mistrzostwo co racja nie bedzie łatwo bo na górze tabeli robi sie ciasno a real ma zalegly mecz czekam na ich potknięcie heh:) wkoncu i oni muszą :) VeB...
guzio1415
Zarejestrowany od: 841 dni
Ilość komentarzy: 152
Oceny: +284
Argentyna Liverpool FC Bayern Monachium Juventus Turyn Polska FC Barcelona Hiszpania
/ -17
ty hala 319 pierdol się z tym twoim realem ić mu possać pałe /jeśli nie umiesz pisac to się nie udzielaj mędo mała]
Cin19880
19.01.2015 / 09:17:27
"ić mu possac pale JAK NIE UMIESZ PISAC TO SIE NIE UDZIELAJ"
buahahhahaah jeblem, przyganial kociol....
=FCBARCA=
Zarejestrowany od: 941 dni
Ilość komentarzy: 734
Oceny: +9487
Argentyna Legia Warszawa Polska FC Barcelona Hiszpania
18.01.2015 / 21:38:56
a ty "ić" odrobić lekcje jutro szkoła :)
=FCBARCA=
18.01.2015 / 21:33:03
Piękna gra Messiego i ta pierwsza brameczka, Barca sobie radzi.
W środę łatwo nie będzie, Simeone to geniusz więc walka będzie zacięta, ale wierzę, że Barca da rade.
VeB :D
sad1sta
Zarejestrowany od: 1092 dni
Ilość komentarzy: 4151
Oceny: +29561
18.01.2015 / 21:31:52
nie jestem kibicem ani barcelony ani realu i powiem wam ze messi jak te brameczki strzela to widac wirtuozerie, a ronaldo to albo karny, albo dobija do pustej z bliska jak mu druzyna wypracuje
FlorQ
Zarejestrowany od: 1076 dni
Ilość komentarzy: 74
Oceny: +870
18.01.2015 / 22:05:21
Jeden idzie na jakość a drugi na ilosc :)
Oceny: +40439
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
18.01.2015 / 21:21:19
/ -101
o lessi strzelil hattricka z takimi cieniasami to powinien strzelic ze dwa hattricki slaby mecz farsy pamietam jak REAL wygral 2:8 z nimi
18.01.2015 / 21:16:09
Niema nic lepszego jak zawodnik który ma 1,69 i strzela bramkę głową...Brawo Andrés
szymox171
Zarejestrowany od: 1601 dni
Ilość komentarzy: 355
Oceny: +2163
Polska FC Barcelona
18.01.2015 / 21:15:56
ale Messi zajebiscie sie w grał w ten mecz nawet nie wiem która z tych jego bramek najładniejsza xD
18.01.2015 / 21:07:14
Bardzo dobry mecz. Aby tak dalej Barcelona :)
sharak1987
Ilość komentarzy: 1525
Oceny: +5908
CA Boca Juniors CA River Plate CA San Lorenzo de Almagro FC Salzburg RSC Anderlecht São Paulo Atlético PR Flamengo Corinthians Vasco da Gama
18.01.2015 / 21:05:02
Dobry mecz Barcelony... jeszcze lepszy Messiego.
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44163
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
18.01.2015 / 21:04:40
Rakitić fenomenalnie asystuje, a Messi po prostu wykorzystuje to co ma do strzelenia. Skuteczność przede wszystkim.
EmilioZlatanBarca
Ilość komentarzy: 1968
Oceny: +25507
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
18.01.2015 / 21:04:03
Messi zdobywający bramkę głową to nie codzienny widok... ^^
Ale wraca do najwyższej formy i myślę, że nawet nie trzeba być jego fanem by go podziwiać za taką grę jak dziś...
Jokerinho
Zarejestrowany od: 913 dni
Ilość komentarzy: 274
Oceny: +1533
Kolumbia Arsenal Londyn Manchester United Wolverhampton AFC Bournemouth Swansea City AFC Olympique Lyon Saint Étienne Montpellier HSC Francja
18.01.2015 / 22:10:40
To prawda jestem kibicem Realu i Messi w tym meczu pokazał swój kunszt . Niech strzelają chłopy bramki ile wlezie Messi i CR7 ciesze się że mogę ich podziwiać bo obaj są fantastycznymi piłkarzami .
_Bezstronna_
Zarejestrowany od: 1097 dni
Oceny: +228
Argentyna FC Barcelona
18.01.2015 / 21:03:58
Świetne spotkanie Messiego, które ukoronował hat-trickiem. Coś mi się wydaję, że walka o kolejną ZP już się rozpoczęła.
Szkoda, że Suarez nic nie trafił, ale powinniśmy dac mu więcej czasu na zaaklimatyzowanie się w Barcy.
18.01.2015 / 21:03:40
niech mi ktoś tylko powie ze Messi nie jest zajebisty!! BRAWO!! FORCA BARCA!
Taerom87
Ilość komentarzy: 256
Oceny: +1337
Arsenal Londyn Borussia Dortmund FC Barcelona
18.01.2015 / 21:01:45
podoba mi się że Messi częściej używa prawuska ,Alba znowu dobry mecz cieszy mnie jego postawa
18.01.2015 / 21:00:32
Messi genialnie zagrał . Suarez musi zdecydowanie poprawić celność podam i skuteczność w wykańczaniu akcji :) Veb ! <3
Cin19880
19.01.2015 / 09:21:29
a mi sie po prostu wydaje ze Suarez gra podobnie jak Benzema w Realu, tak jest ustawiany, bo roznice na boisku robi, sytuacje wypracowywuje kolegom ale bramki to juz nie dla niego i przez to jest postrzegany jako malo widoczny ale zauwaz ze wiekszosc akcji przez Suareza przechodzi i jest bardzo groznie
Oceny: +1488
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Napoli Ajax Amsterdam Widzew Łódź Polska FC Barcelona
18.01.2015 / 20:59:48
Brawo Barca,swietny wystep Messiego.No ale niestety Suarez zagral bardzo slabo.Moim zdaniem byl najslabszym zawodnikiem w tym meczu i dziwie sie ze Enrique nie zdjal go w drugiej polowie
manieqxxx
Ilość komentarzy: 1711
Oceny: +10669
18.01.2015 / 20:59:28
Misja wypełniona. Suarez był dziś elektryczny jak nigdy, bo ciśnienie go zjadało. Mam nadzieję, żę w następnym meczu ulży sobie. VeB
18.01.2015 / 20:58:25
Brawo Barca , hattrick Messiego ładny mecz.
Oceny: +563
Brazylia Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City PSG Borussia Dortmund AC Milan AS Roma Juventus Turyn Inter Mediolan
Oceny: +703
West Ham United PSG Hertha BSC Berlin AC Milan Legia Warszawa Polska Zawisza Bydgoszcz
18.01.2015 / 20:56:42
No i pięknie, w końcu wygrali na wyjeździe. Messi 3 brameczki,mmmmmm poezja.Brawo!
Teraz by sie jakas seria zwyciestw przydala ale jest ok.
Fives
Zarejestrowany od: 1183 dni
Ilość komentarzy: 4407
Oceny: +25135
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
18.01.2015 / 20:55:00
Messi to geniusz, genialny geniusz. Najlepszy piłkarz w historii. Piękne 3 gole, brawo Barcelona!
P.S. Szkoda trochę mi Suareza, bo bardzo słabo dziś grał :.

18.01.2015 / 20:54:47
Brawo Messi!! Brawo Barca!! :D Szkoda, że Suarez się nie wstrzelił..
kibic1899
Zarejestrowany od: 838 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +72
18.01.2015 / 20:54:42
Mecz się fajnie oglądało, ale zęby bolały jak się na Suareza patrzyło xD . Nie mogę się doczekać, aż El Pistolero wróci do swojej optymalnej formy z LFC. treść komentarza
KKS1922
Zarejestrowany od: 1033 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
18.01.2015 / 20:54:35
brawo barca
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Deportivo La Coruña - FC Barcelona 18.01.2015 wynik: 0:4 z dnia 18.01.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.