Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
25.01.2015 / 10:26:37
czy to tylko wyrównana grupa czy każdy wierzy w swój końcowy sukces? ciekawe jest to, że nie ma dlanikog straconej sytuacji. jesli druzyna przegrywa walczy do konca aby zremisowac. nie ma tu zdecydowanych faworytów.
kornel.fcl
Ilość komentarzy: 2571
Oceny: +10594
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
25.01.2015 / 00:43:37
I do tego wszyscy zremisowali w swoich meczach 1-1 a więc każdy ma bilans bramkowy 2-2 i 2 punkty po 2 meczach
kornel.fcl
24.01.2015 / 23:56:43
Tabela jest najlepsza każdy po 2 kolejkach na 2 pkt ,fajnie jakby Mali daleko zaszło a bony xajebiste elastico
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Wybrzeże Kości Słoniowej - Mali 24.01.2015 wynik: 1:1 z dnia 24.01.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.