Valencia osiągnie swój cel, gra w Champs.League. coraz bliżej, no dobra wpreeliminacjach, ale to i tak duży sukces tej druzyny.
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44164
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
26.01.2015 / 18:10:17
Gdyby Bacca wykorzystał karnego to może jeszcze Sevilla by się jeszcze podniosła.
Oceny: +40451
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
26.01.2015 / 15:13:57
W sumie to sędziemu trudno jak piłkarze są tak blisko siebie i ktoś robi symulkę
Seba234
Zarejestrowany od: 1097 dni
Ilość komentarzy: 2043
Oceny: +10776
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk
26.01.2015 / 14:21:38
sedzia to hojny na kartki jest :o
Czopa
Zarejestrowany od: 1108 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10911
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
26.01.2015 / 14:01:13
Ale kartek, lol xd
BrońRadom
Zarejestrowany od: 832 dni
Ilość komentarzy: 662
Oceny: +3000
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
26.01.2015 / 08:44:27
sprawiedliwosci stalo sie zadosc, pierwszy karny dla Sevilli z kapelusza i padla bramka, a kiedy przy drugim byl faul, bramkarz obronil ;) BTW bardzo dobry mecz w wykonaniu Valencii
bartopilkarz
Ilość komentarzy: 1216
Oceny: +6720
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
26.01.2015 / 11:45:49
a karny dla Valencii był? Negredo się niezgrabnie wywalił, nie wiem co sędzia tam widział. Valencia coraz mocniejsza.
Cin19880
27.01.2015 / 10:57:33
ogladalem mecz od momentu kiedy Valencia prowadzila 1:0 wiec na ten temat sie nie wypowiadalem bo poprostu nie wiem jak bylo, odnioslem sie tylko do 2 karnych Sevilli
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Valencia - Sevilla 25.01.2015 wynik: 3:1 z dnia 25.01.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.