Swansea City AFC York City FC Napoli Sporting Lizbona Heart of Midlothian FC Atlético Madryt
Jak bramkarz nie może, Higuain pomoże :D
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44167
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
27.01.2015 / 09:51:41
Przy pierwszej bramce zdecydowanie błąd bramkarza, źle wybił piłkę i Higuain miał tylko dopełnić formalność. Liga włoska jest ciekawa w tym sezonie, chociaż wydaje mi się, że nikt nie odbierze mistrzostwa Juventusowi.
BoneBloooD
Zarejestrowany od: 1223 dni
Ilość komentarzy: 227
Oceny: +265
Juventus Turyn
27.01.2015 / 18:34:34
Jako Kibic Juve powiem Ci że może masz racje ze względu na to że reszta nie jest gorsza ale kiedy grają przeciwko słabszemu rywalowi łapią wpadki typu remisy albo porażki :) Zespoły grają bardzo niestabilnie :) albo fala zwycięstw a wtedy kryzys i remisy, porażki :)
Pozostało czekać i mieć nadzieje :))) Juventus tez bardzo długo czekał aby odbić się od dna :)))
Surykatkeu
Zarejestrowany od: 866 dni
Ilość komentarzy: 485
Oceny: +8189
Arsenal Londyn Wisła Kraków FC Barcelona
27.01.2015 / 00:21:32
Ruscy nie mają odpowiednika rzutu karnego we własnym języku? Nic nie zrozumiałem z komentarza za wyjątkiem 'penalty' :P
qwas
Zarejestrowany od: 1277 dni
Ilość komentarzy: 978
Oceny: +4230
Manchester United Anglia Jagiellonia Białystok Polska Málaga United of Manchester
27.01.2015 / 20:43:00
Wymawia się to u nich prawie tak samo jak w angielskim z tym że pisze się tak: пенальти :D
bartopilkarz
Ilość komentarzy: 1218
Oceny: +6740
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
26.01.2015 / 23:39:35
no i wymęczyli...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Napoli - Genoa 26.01.2015 wynik: 2:1 z dnia 26.01.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.