Ilość komentarzy: 9
Oceny: -5
Arsenal Londyn Southampton FC Manchester City AFC Bournemouth PSG Olympique Marsylia Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
02.02.2015 / 16:22:03
Ojjj Hull gra tu jak przeciętniak z klasy amatorskiej, proste błędy doprowadziły do wygranej gości, mimo że oba zespoły miały osłabione składy to Newcastle moim zdaniem zagrało dobry mecz. Teraz się zmierzy ze Stoke City u siebie a Hull hmmm na wyjeździe z Manchesterem City będzie ciężko znów stracą 3 punkty... Tylko umacniają się na pozycji spadkowicza...
31.01.2015 / 21:34:48
Pierwsze gole na prawdę ładne :) A ten gol z ręki (prawidłowo nieuznany) to prawie jak Maradona :D
Czopa
Zarejestrowany od: 1167 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
31.01.2015 / 16:28:16
Cabella pewnie za rok/dwa przejdzie do mocniejszego klubu. Ma taką niezwykłą lekkość w prowadzeniu piłki (pokazał to min w meczy z CFC), bardzo dobry strzał. Tylko w Newcastle nie ma za bardzo z kim grać...
Mirex97
Zarejestrowany od: 848 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +3
Newcastle United
31.01.2015 / 16:04:41
Jak moje newcastle wygrywa z kimś 3-0 to coś złego musi dziać się w drużynie przeciwnej ;). Ale tak na poważnie mecz nie zachwycał ale są 3pkt
er.es.2104
Zarejestrowany od: 902 dni
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
31.01.2015 / 15:54:54
wynik zgodny z oczekiwaniami, próba zdobycia gola ręką przez Hull - trójak to najmniejszy wymiar kary.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Hull City - Newcastle United 31.01.2015 wynik: 0:3 z dnia 31.01.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.