Ilość komentarzy: 341
Oceny: +898
Bayern Monachium Górnik Zabrze
04.02.2015 / 19:20:22
bayern przeszedł mocniejszy okres przygotowawczy tej zimy .po dotkliwej porażce z Realem w półfinale LM zeszłego roku guardiola powiedział w wywiadzie że nie trafili z formą . a na początku gromili i mistrza zdobyli rekordowo szybko w kraju. trener to matematyk i jeśli ma możliwości ze zmiana trybu przygotowań i trafienia z forma później ponieważ maja przewagę i ostatecznie mogą stracic punkty . by później zdobyć i mistrza niemiec i wygrać LM co jest jego celem to nic zlego się nie dzieje . ja mu ufam to fachowiec z najwyzjesz półki
Matsui
Zarejestrowany od: 1267 dni
Ilość komentarzy: 1733
Oceny: +4814
Borussia Dortmund Lech Poznań FC Barcelona
04.02.2015 / 17:59:50
Jak myślicie to, że Guardiola nie chce przedłużyć kontraktu z Bayernem wynika z tego, że przejdzie w 2017r. do Kataru?
ManUtd7
Zarejestrowany od: 875 dni
Ilość komentarzy: 70
Oceny: +346
Argentyna Manchester United Polska FC Barcelona
04.02.2015 / 17:47:43
Jak ja kocham <3 tą kiwkę Robbena, zejście do środka i zajebiście podkręcony strzał... :d
er.es.2104
Zarejestrowany od: 903 dni
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
04.02.2015 / 17:28:27
to nie Bayern zdobył 1pkt! tylko Schalke straciło 2 pkty.
69Bonanza69
Zarejestrowany od: 1303 dni
Ilość komentarzy: 297
Oceny: +2521
Holandia GKS Katowice Polska
04.02.2015 / 17:25:56
Nie ma to jak Roben strzelający bramkę z głowy...
DorszuJP
Zarejestrowany od: 868 dni
Ilość komentarzy: 631
Oceny: +1525
AC Milan Polska Real Madryt Śląsk Wrocław Miedź Legnica
04.02.2015 / 16:40:27
Ja pierdziele przecież Schalke miało 3 pkt na wyciągnięcie ręki...
04.02.2015 / 16:15:56
Gdyby Schalke tego karnego strzeliło to mieli by prowadzenie, jednego gracza więcej i w dodatku poddenerwowany Bayern. Mogliby walczyć o zwycięstwo.
Mateo_Piano3
Zarejestrowany od: 1020 dni
Ilość komentarzy: 2272
Oceny: +20508
Wisła Kraków Polska Real Madryt
04.02.2015 / 16:06:20
Bayern ma jeszcze dużą przewagę. Początek rundy mało udany, ale to kwestia czasu kiedy znowu zaczną zmiatać rywali w lidze.
04.02.2015 / 14:47:28
Bayern słabo zagrał wczoraj ale Shalke jeszcze słabiej grając tyle czasu w przewadze i tego nie wykorzystać.Ale widać są zadowoleni z remisu.
ArturoJR44
Ilość komentarzy: 935
Oceny: +6975
Polska Real Madryt
04.02.2015 / 13:45:31
W juniorach się tak karnych niestrzela....
krotka pilka
Zarejestrowany od: 1287 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +153
04.02.2015 / 13:32:55
ten karny wygladal jakby mial wlasnie byc nie strzelony ;]] Z zalozenia.... Ja ciagle cierpie ogladajac mecze Bayernu z Robbenem w skladzie. Wiem ze, to fantastyczny strzelec ale czy na tym gra polega? Ktos mu powinien kiedys wytlumaczyc ze, oprocz niego lata jeszcze 10 z druzyny...
aryan_zwm
Zarejestrowany od: 1518 dni
Ilość komentarzy: 1581
Oceny: +7344
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
04.02.2015 / 13:00:11
Schalke to słaba druzyna, grając w przewadze nic nie pokazali, az ciezko bylo to ogladac, a o wykonaniu karnego to juz nie ma co komentowac, a przeciez bayern fantastycznie nie gral wrecz przeciwnie
04.02.2015 / 09:54:37
Robben niezawodny, nawet głową strzeli. Szkoda, że Schalke siadło po czerwonej zamiast przycisnąć a dopiero się obudzili jak stracili bramkę. Mogli sprawić wiekszą niespodzianke.
/ -17
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego sędzia nie uznał gola po podaniu lewego i przebitce?
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1368 dni
Ilość komentarzy: 8143
Oceny: -8801
04.02.2015 / 00:36:35
/ -11
Ten bambus to nagminnie kartki czerwone produkuje.
AdrianArsenal4
Zarejestrowany od: 859 dni
Ilość komentarzy: 1207
Oceny: +7559
Arsenal Londyn
04.02.2015 / 00:33:27
Skoro Schalke potrafi zremisować z Bayernem to jakieś nikłe szansę mają z Realem :D Z pewnością powalczą o dobry rezultat. Pozdrawiam
Oceny: +6740
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
04.02.2015 / 00:29:34
Schalke zabrakło odwagi. Spokojnie mogli powalczyć o 3 pkt po czerwonej kartce, jednak widać było, że remis ich zadowala. A szkoda.
trk
Zarejestrowany od: 898 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: +101
Polska
04.02.2015 / 00:24:00
wytłumaczy mi ktoś dlaczego bramka lewego nie została zaliczona?
04.02.2015 / 00:28:54
sędzia uznał, że piłka wcześniej opuściła boisko.
Suezir47
Ilość komentarzy: 1302
Oceny: +9328
03.02.2015 / 23:57:25
Takie karne na Manuela to za słabo, pierdolnąć mocno pod poprzeczke w środek albo jak David Luiz w LM Chelsea - Bayern - rzuty karne.
03.02.2015 / 22:03:31
mecz słaby,praktycznie bez emocji,a ten niestrzelony karny to jakaś kpina...
ExpeRtNawałki
Zarejestrowany od: 1246 dni
Ilość komentarzy: 379
Oceny: +1699
04.02.2015 / 10:00:29
Bayern gra tak nudną piłkę, że przysnąłem z dwa razy ;/ Ale Schalke też się nie popisało jak można tak karnego strzelić walneli by bramkę to może by i mecz się rozruszał, a tak słabo
03.02.2015 / 22:00:49
Di Matteo z tą zmianą Sama wyskoczył,jakby inny mecz oglądał.
KKS1922
Zarejestrowany od: 1099 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5354
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
03.02.2015 / 22:04:12
ty chyba oglądałeś jakiś inny mecz skoro twierdzisz że był dobry...
Rivaldo
Zarejestrowany od: 1592 dni
Ilość komentarzy: 403
Oceny: +4667
03.02.2015 / 21:57:11
Jak do kurwy nędzy sędzia może kończyć połowę, gdy Schalke ma rzut rożny? I to nie tuż po wyjściu piłki za bramkę, ale 20 sekund później gdy zawodnik już ma zagrywać? To jakaś masakra
sad1sta
03.02.2015 / 22:00:02
wlasnie dlatego sedzia zakonczyl bo zawodnik szalke wyraznie probowal krasc czas zeby po rzucie roznym bayern nie mogl juz kontry zrobic
Rivaldo
03.02.2015 / 23:10:31
Bez sensu, przecież i tak nie było szans na żadną kontrę (45:55 czy coś takiego). A nawet jeśli kradłby czas, to sędzia powinien co najwyżej pozwolić na tę kontrę.
04.02.2015 / 10:01:56
Kiedyś Finał Mistrzostw Świata zakończono przy rzucie rożnym więc spoko można :]
Oceny: +425
Bayern Monachium Bayer Leverkusen Schalke 04 VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Niemcy Atlético Madryt Termalica Nieciecza
04.02.2015 / 13:31:45
Nienawidzę Guardioli za to co zrobił z bayernem !
kurono
Zarejestrowany od: 1481 dni
Ilość komentarzy: 305
Oceny: +425
Unia Tarnów
04.02.2015 / 13:47:51
2 potknięcia dopiero w tym sezonie a już jedziecie po Guardioli.Żadnej drużynie nie gra się łatwo praktycznie cały mecz w 10.
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1079 dni
Ilość komentarzy: 1713
Oceny: +13857
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
03.02.2015 / 21:56:15
Nie rozumiem ludzi ktorzy tak wykonuja rzuty karne...
Bayern jeszcze nie obudził się ze snu zimowego
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Bayern Monachium - Schalke 04 03.02.2015 wynik: 1:1 z dnia 03.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.