Ilość komentarzy: 427
Oceny: +2128
Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Basel Orlęta Łuków
06.02.2015 / 18:30:48
no no swietny mecz duzo szczescia realu ale i sevili szkoda kontuzji. dziwne ze benzema nie dostal czerwonej kartki tak przy okazji przynajmniej wg mnie
/ -26
Real najlepszy byl od nich to jest pewne ze wygrajom i tyle oni som najlepś na sifiedzie a Farsa to gunwo gimby jedne
songowaty
Zarejestrowany od: 1528 dni
Ilość komentarzy: 54
Oceny: +288
05.02.2015 / 22:05:30
bale juz mnie wk urwia. robi sie drugi robben, tylko ze robbenowi to jeszcze czasami sie uda strzelic... w takich sytuacjach co bale nie podaje to jest kpina. jese powinien za niego kilka meczy rozpoczat to moze nauczylby sie podawac. przez bale mozemy przegrac lige i lige mistrzow...
sharak1987
Zarejestrowany od: 1646 dni
Ilość komentarzy: 1556
Oceny: +5657
CA Boca Juniors CA River Plate CA San Lorenzo de Almagro FC Salzburg RSC Anderlecht São Paulo Atlético PR Flamengo Corinthians Vasco da Gama
05.02.2015 / 22:01:52
Sevilla trochę postraszyła Real, ale ostatecznie wygrał zespół lepszy... szkoda kontuzjowanych chłopaków... szczególnie Jamesa, który będzie musiał sporo pauzować a którego najbardziej lubię w zespole z Madrytu:)... Bale wciąż lubi samolubnie wykańczać akcje.
EmilioZlatanBarca
Ilość komentarzy: 1985
Oceny: +27927
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
05.02.2015 / 21:26:23
Marcelo super piłę zagrał...
Trochę szkoda kontuzjowanych zwłaszcza Jamesa...
Oceny: +3000
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
05.02.2015 / 20:01:41
BRawo Real Brawo JAmes świetne widowisko
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 804 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40440
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
05.02.2015 / 19:52:38
brawo Real jednak 3 pkt przyszły trudno, szkoda tylu kontuzji w Realu a szczególnie James i Ramos. Hala Madrid!
śląsk76543210
Zarejestrowany od: 792 dni
Ilość komentarzy: 339
Oceny: +2415
Polska Śląsk Wrocław
05.02.2015 / 17:46:24
Aj aj aj. Liczyłem na Sevillę. Przegrali minimalnie, a jeszcze mieli swoje sytuacje. Aj aj aj.
05.02.2015 / 17:23:49
Brawo Real najważniejsze że nie dali wbić sobie bramki w 1 minucie to mnie już uspokoiło
er.es.2104
Zarejestrowany od: 841 dni
Ilość komentarzy: 1563
Oceny: +7951
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
05.02.2015 / 17:08:05
no ciężko wywalczone zwycięstwo, nie bez powodu Sevilla jest w czubie. całkiem spoko zagrali, mysle.
Mateo_Piano3
Zarejestrowany od: 959 dni
Ilość komentarzy: 2185
Oceny: +20059
Wisła Kraków Polska Real Madryt
05.02.2015 / 16:32:11
Bardzo kosztowne te 3 punkty. Czas na zmienników!!!
Oceny: +494
Argentyna Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City Francja Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
Czekam na komentarze Visca el łebków " prawy aglet sznurówki w lewym
bucie Benzemy przy golu Jese był wysunięty względem linii obrońcow - ewidentny spalony " :D
KKS1922
Zarejestrowany od: 1037 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
05.02.2015 / 11:08:01
Bale to dno. Nie wiem czemu wasz real go trzyma.
AdrianArsenal4
Zarejestrowany od: 797 dni
Ilość komentarzy: 1185
Oceny: +7279
Arsenal Londyn
05.02.2015 / 10:12:35
Nie wiem jak Was, ale mnie ten Bale tak wkurwia swoją grą że szok. Koleś ma czysta sytuacje zamiast podać na pustą bramkę któremuś z kolegów to ten strzela... może macie inne zdanie, ale wg mnie Jese jest lepszy od Garetha
adiRM
Zarejestrowany od: 815 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +214
05.02.2015 / 12:40:13
Nie tylko Ciebie. Ale Ancelotti go broni, nie wiedzieć czemu. Może po prostu Perez nie mógłby się pogodzić z myślą, że 91 mln siedzi na ławce. Szkoda że nie ma Angela :(
05.02.2015 / 09:47:17
Dobry mecz okupiony kontuzjami , Bale powinien odpocząć bo formy brak i znów nie podaje, ale wraca już Ronaldo
Cin19880
Ilość komentarzy: 542
Oceny: +3856
Liverpool FC Lech Poznań
05.02.2015 / 09:35:01
Real zagral dobry mecz, ale to co robil arbiter ze stronniczym gwizdaniem w strone krolewskich szczegolnie w pierwszej polowie, rzygac mi sie chcialo, kazde dotkniecie zawodnika konczylo sie kartkami, a fauli na sevilli nie gwizdal w ogole. PORAZKA
05.02.2015 / 08:27:43
gra illaramendi real wygrywa. nie gra ronaldo real tez wiekszość wygrywa.coś w tym jest
lemar
Ilość komentarzy: 66
Oceny: -82
05.02.2015 / 01:10:43
2 bramka dla Realu po bledzie Sevilli kto wie gdyby nie wpadla jakby to spotkanie sie potoczylo dalej ale cóz Królewscy nieczym nie zachwycili moze tym razem uda im sie wygrac z Atletico ale na AM trzeba cos wiecej pokazac bo znowu wtopa bedzie czasem
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1306 dni
Ilość komentarzy: 7599
Oceny: -8947
05.02.2015 / 00:18:41
/ -39
Grali cioty jak Cracovia,tysiac podan na metrze,z ktorych nic nie wynikalo.Jakby grali z kulawymi i slepymi to moze by to cos dalo.Ten styl jest do dupy,a wiec najlepiej wyjebac tego wieprza gumojada i zatrudnic Simeone.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1431 dni
Ilość komentarzy: 7244
Oceny: +38555
Juventus Turyn
04.02.2015 / 23:53:41
Niesamowite, że James jednak nie byl na spalonym. Dobra asysta Marcelo. Nie widziałem momentu kontuzji Jamesa, więc nie wiem czy to poważne, ale cieszy bramka Jese.
sebik34
Zarejestrowany od: 1255 dni
Ilość komentarzy: 482
Oceny: -1337
05.02.2015 / 10:10:46
Złamanie kości śródstopia, może nie zagrać dwa miesiące.
Darkmaly
Zarejestrowany od: 979 dni
Ilość komentarzy: 484
Oceny: +1654
Real Madryt Stal Mielec
04.02.2015 / 23:44:43
Sevilla jak Atletico, byle nogi połamać..
Prothory
Zarejestrowany od: 1148 dni
Ilość komentarzy: 86
Oceny: +385
04.02.2015 / 23:34:44
Dobry mecz, gdyby Sevilla była skuteczniejsza, to Real nie dałby dzisiaj rady. Szkoda przede wszystkim kontuzji, żółtej kartki dla Marcelo. No i ponownie Bale zachował się trochę egoistycznie, Benz też mógł coś od siebie dołożyć (zwłaszcza po tej przecudnej klepce przed polem karnym, dostał w sumie patelnię). Brawo dla Sevilli za walkę, podtrzymali widowisko do samego końca.
04.02.2015 / 23:15:14
to nie krychowial nieupilnowal spalonego tylko kolodziejczyk, bo komentator cos tam pi3rdoli.
Khal Drogo
Zarejestrowany od: 981 dni
Ilość komentarzy: 238
Oceny: +1811
Arsenal Londyn Real Madryt
04.02.2015 / 23:12:47
Szkoda Marcelo ,który za wątpliwe przewinienie stracił możliwość gry w derbach;/
Khal Drogo
04.02.2015 / 23:12:02
Miejmy nadzieję ,że Ramos i James wrócą na sobotę.
04.02.2015 / 23:14:07
nie wiem gdzie ty fart widziałeś,walka w pewnym momencie wyrównana była ale z wyraźną dominacją Realu.
Argo10
Zarejestrowany od: 1122 dni
Ilość komentarzy: 13
Oceny: +115
04.02.2015 / 23:07:42
Ciekawy mecz z wieloma okazjami z obydwu stron. Gra Krychowiaka na plus, bez większych błędów.
Cieszę się, że Real wygrał, chociaż końcówka była nerwowa. Hala Madrid !
Martini%
Zarejestrowany od: 1283 dni
Ilość komentarzy: 152
Oceny: -421
04.02.2015 / 23:01:28
Isco geniusz, jest nawet lepszy niż w pierwszych meczach w Realu. Szkoda, że nie strzelili na 3:0, bo Sevilla też swoje szanse miała i ten gol trochę podkręcił ciśnienie w końcówce. Bale znowu nie podał ;/
/ -26
z taki osłabieniem personalnym w obronie to real w sobotę stratę punktów ma zagwarantowaną!!!!!!
havoc90
Zarejestrowany od: 1484 dni
Ilość komentarzy: 1253
Oceny: +2913
Arsenal Londyn Manchester United Jagiellonia Białystok Real Madryt
05.02.2015 / 05:58:33
z sevila też mieli twoim upośledzonym zdaniem stracić. Proszę cię, zrób pożytek dla całego świata i jebnij tym debilnym łbem w ścianę, może ten twój mały móżdżek wejdzie na swoje miejsce i chociaż trochę normalny się zrobisz...
Patryk9148
Zarejestrowany od: 1101 dni
Ilość komentarzy: 108
Oceny: +2344
Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
04.02.2015 / 22:54:42
I są 4 pkt przewagi dalej więc jest całkiem dobrze a gra Realu była całkiem pomysłowa i szybka w ataku. Teraz bardzo ważny mecz z Atletico:D

04.02.2015 / 22:46:47
dużo szczęścia mieliśmy, jeżeli chodzi o grę piłkarzy to jedyne co mogą napisać to kopiuj/wklej z komentarzy z poprzednich meczy jeżeli chodzi o Isco znów świetny mecz, Kroos swją jedną głupią stratą mógł stracić 3 pkt RM, drobne błędy sędziego które tak naprawdę mogły zaważyć na losach spotkania tak jak np. faul Arbeloi na Bacce gdzie mógł być podyktowany rzut karny
manutd1987
04.02.2015 / 22:49:17
/ -17
mógł być karny???tam powinien być podyktowany karny!!!!tak samo benzema nie wiedzieć dlaczego ,nie dostał nawet żółtej karki za wejście w Beto!!!!
/ -10
jak tam nie było karnego to real w tym sezonie zdobędzie puchar hiszpanii!!!!!!
04.02.2015 / 22:46:17
ten mecz to kolejny przykład na to że sędziowanie w hiszpanii sięga dna!!!!
04.02.2015 / 22:45:30
Jakby czasami Jese powiedział "Pierdole, strzelam", to może by 3 bramki ustrzelił. ;)
Fajnie że Jese wraca, najmilej mnie zaskoczył Nacho, po zmianie dał kilka ważnych interwencjii i fajnie sie na niego patrzyło.
04.02.2015 / 22:49:15
No brakło trochę tych strzałów zza szesnastki, ale 3 pkt są więc nie ma co narzekać.
04.02.2015 / 22:40:31
Zabrakło mi trochę strzałów z dystansu Realu - podwyższyli by wynik dzięki temu. Wygrana cieszy :) A komentarz hiszpańskiego komentujacego: Gregor Kriczowiak bezcenne.
tomo-zap
Ilość komentarzy: 502
Oceny: +8593
04.02.2015 / 22:38:49
świetny mecz !!
brawo dla Sewilii za walkę, Real trudne 3 pkt
obie drużyny dobrze z przodu i słabo z tyłu...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Madryt - Sevilla 04.02.2015 wynik: 2:1 z dnia 04.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.