Ilość komentarzy: 969
Oceny: +6169
Arsenal Londyn PSG AS Roma FC Barcelona
09.02.2015 / 11:35:27
Chelsea idzie na mistrza... 7 punktów przewagi na tym etapie to już całkiem spora zaliczka.
GhostCFC
Zarejestrowany od: 710 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +104
Chelsea Londyn
08.02.2015 / 14:35:10
Mecz w wykonaniu Niebieskich nie najgorszy, ważne 3pkt i brameczka Ivy na dokładkę.
Mam nadzieję, że z Evertonem zobaczymy tak samo dobre widowisko co za pierwszym razem.
Ave CFC!
Petr Cech
Ilość komentarzy: 10
Oceny: -16
08.02.2015 / 12:52:36
Naprawdę ta strona jest świetna pod każdym względem, ale irytuje mnie tutaj jeden fakt -- Nie ma takich klubów, jak Chelsea Londyn i Arsenal Londyn tylko Chelsea FC i Arsenal FC :-P
08.02.2015 / 10:09:57
Ivanovic przymierzył i po sprawie. Czekam na pełny występ Cuadrado i pokaz umiejętności.
Jacxxo
Zarejestrowany od: 857 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +433
08.02.2015 / 00:46:51
Ładny gol Ivanovicia zapewnił zwycięstwo :D Cieszy też debiut Cuadrado mam nadzieję że pokaże na boiskach Premier League co potrafi #KTBFFH
KKS1922
Zarejestrowany od: 968 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
- Tragedia ta bramka dla Chelsea, tzn. ładny wolej, ale błędy atakującego i obrońcy to porażka
- Znowu ledwo co 3 punkty dla Chelsea...
Wikipedia - Wolna Encyklopedia
Zarejestrowany od: 712 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +33
Wikielec
08.02.2015 / 13:33:02
Aston – miejscowość i gmina we Francji, w regionie Midi-Pyrénées, w departamencie Ariège.

Według danych na rok 2010 gminę zamieszkiwało 227 osób, a gęstość zaludnienia wynosiła 2 osób/km².
SidewaysCFC
Ilość komentarzy: 800
Oceny: -15998
Chelsea Londyn Glasgow Rangers FC
07.02.2015 / 23:29:26
/ -20
Większej liczbie klubów się nie dało kibicować?
SidewaysCFC
07.02.2015 / 22:52:00
/ -20
Gra totalnie beznadziejna, zwłaszcza w obronie, ale 3 punkty z takich meczów są najważniejsze i umiejętność wygrywania przy graniu totalnej padaki jest najważniejsza. Cahill chyba konkretnie formę stracił, przynajmniej na jakiś czas Zouma musi go zastępować, bo młody gra zdecydowanie lepiej. Ivanovic ładnie w ofensywie, ale z tyłu były już zgrzyty. Courtois bardzo słabo i niepewnie dzisiaj bronił, jak na razie świetne mecze (Liverpool) zalicza na przemian ze słabszymi (City, dzisiaj), z PSG wolałbym jednak Cecha na bramce. Niech Fabregas się leczy, bo bez niego nie mamy środka pomocy, dzisiaj na szczęście Oscar zaliczył w miarę dobry mecz, ale to oznacza, że teraz przynajmniej przez kilka meczów nie będzie grał nic, bo on już tak ma. Ramires MUSI zostać sprzedany latem, bo nie wyobrażam sobie trzymania tak słabego piłkarza w Chelsea. Formę stracił już na zawsze w 2012 roku i od jego gry się niedobrze robi. Nie biega już jak debil, ale za to nie umie celnie podawać, nie potrafi nic zrobić w ofensywie, a i w defensywie nic konkretnego nie prezentuje. Cały swój występ podsumował w końcówce meczu, gdy pobiegł poblokować piłkę do rogu. Poblokował ją... kilka sekund. Bo rywal był silniejszy. Brak słów, to jest parodia pomocnika.
Gall Anonim
Zarejestrowany od: 946 dni
Ilość komentarzy: 415
Oceny: +2855
08.02.2015 / 01:47:35
Jesteś skończonym debilem. Jak śmiesz nazywać się kibicem Chelsea. Zwróciłem uwagę na twoje ostatnie komentarze. W ostatnim meczu już sprzedawałeś z Chelsea Oscara, bo twierdziłeś, że od niego już jakiś młodzik lepiej zagra. Teraz kurwa zachowujesz się jak chuj wie kto krytykując taktykę i grę drużyny jakbyś był trenerem-otóż kurwa nim NIE jesteś cwaniaku zza kompa. Mam dość twoich hejtów w kierunku tego pięknego klubu. Ale co ty możesz o tym wiedzieć sezonowcu jak kurwa kibicujesz im odkąd im dobrze idzie w lidze. nie pozdrawiam sezonowcu.
SidewaysCFC
08.02.2015 / 02:10:06
/ -20
Drogie dziecko, pamiętam Chelsea jeszcze sprzed czasów Romka, więc nie wyjeżdżaj mi tu z takimi pierdołami. Sam pewnie kibicujesz od wygranej w LM. Najmocniej przepraszam, że uraziłem jaśnie pana zasłużoną krytyką gry naszego wspaniałego klubu. Tak, klubu. Klub jest zawsze ważniejszy od pojedynczych piłkarzy i nie mam zamiaru chwalić ich za żałosną grę, jaką prezentują praktycznie w każdym meczu od spotkania ze Swansea. Ale spoko, żyj w swoim świecie i wychwalaj ich pod niebiosa, nie zapomnij tylko potem się podniecać jakim to wspaniałym kibicem nie jesteś. Pewnie chwaliłeś ich po meczach z Bradford i City... A nie, przepraszam - z Bradford pewnie mecz się nie liczy, bo jakiś śmieszny FA Cup.

Jak już pisałem, jestem zadowolony z wyniku, ale nie mam zamiaru być zadowolony z gry przeciwko klubowi, który od kilku meczów nie był w stanie nikomu strzelić gola i który w poprzedniej kolejce doznał upokorzenia. A tym bardziej nie mam zamiaru być zadowolonym z "gry" jaką prezentuje Ramires, bo ten człowiek jest od jakichś kilkunastu miesięcy zwyczajnie za słaby na grę w czołowym klubie ligi angielskiej. Współczuję jak jesteś tak zaślepiony wynikami, że tego nie widzisz. Z kolei Oscar zagrał dziś przyzwoicie, ale pewnie się zdziwisz - on powinien tak grać w większości swoich występów. Tymczasem dobrych meczów miał może z pięć, sześć. Reszta to żenada kompletna. Jakoś Hazard potrafi nie schodzić z pewnego, wysokiego poziomu i to jest gracz klasy światowej. Oscar się do tego grona zaliczać nie może.
/ -20
Nie ma to jak rzetelna argumentacja. "Fantastyczni" kibice, którzy nie potrafią zauważyć, że od jakiegoś czasu gra wyraźnie nie idzie, a i wyniki są średnie - dwa remisy z Liverpoolem, remis z City. Może jeszcze gdybyście raczyli czytać ze zrozumieniem, to zauważylibyście, że DOCENIAM TEN WYNIK i umiejętność WYGRYWANIA MECZÓW przy słabej grze jest BARDZO WAŻNA. Można więc chwalić za WYNIK, ale za GRĘ nie bardzo. Nie wiem jak mam to kur*a bardziej wyraźnie napisać...
ChelseaKTBFFH
Zarejestrowany od: 732 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +227
08.02.2015 / 15:56:31
Zgadzam się kompletnie z Ramiresem, jego forma skonczyla się na 2012 roku. Pozdrawiam
Remson
Zarejestrowany od: 713 dni
Ilość komentarzy: 24
Oceny: +267
Chelsea Londyn FC Barcelona
07.02.2015 / 21:31:21
Brawo Chelsea nie było łatwo ale takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.
07.02.2015 / 21:02:28
Chelsea jest cholernie mocna... z taką grą i z taką formą nie będą mieli problemów z PSG
07.02.2015 / 20:54:49
Takie wymęczone i wyrwane zwycięstwa, są najcenniejsze. A Manchester City bez Yaya Toure to nie jest ten sam zespół, odkąd wyjechał na PNA zdobyli 3 pkt w 4 meczach, a Chelsea 10!
07.02.2015 / 20:40:37
Kevin de brune jest dobrry 2 bramki dzis strzelil a schurle dzis w swoim pierwszym meczu ma asyste szkoda ich moze kevin kiedys znajdzie sie w chelsea
Oceny: +6352
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
07.02.2015 / 20:28:53
Ojjj jaki pech City remis ;/ jak mi przykro ale kibice City maja pocieche juz 7 puntkow tracicie do nas:)
Senek
Zarejestrowany od: 784 dni
Ilość komentarzy: 960
Oceny: +3792
Belgia Chelsea Londyn
07.02.2015 / 20:28:26
Bardzo ważne zwycięstwo. City miało szczęście,że w 90 minucie zdołali zremisować z Hull u siebie( haha :D). No ale 7 pkt przewagi brzmi też nieźle.
07.02.2015 / 19:53:00
Soczysta ta bramka Ivanovića, zajebał jak by w życiu nic innego nie robił!
er.es.2104
Zarejestrowany od: 772 dni
Ilość komentarzy: 1527
Oceny: +7726
Manchester United PSG Lech Poznań Polska FC Barcelona
07.02.2015 / 19:36:01
wiecie, to takie tradycyjne zwycięstwo Chelsea z Villą, wydaje mi się, że zawsze tu pada taki sam wynik nie zależnie od seoznu rozgrywek i kto gra u siebie a kto na wyjeżdzie.
OscarNeymar
Zarejestrowany od: 806 dni
Ilość komentarzy: 271
Oceny: +1952
Internacional Santos Chelsea Londyn Borussia Dortmund Napoli Legia Warszawa Polska FC Barcelona
07.02.2015 / 19:17:31
Oscar ładnie popracował przy bramce Hazarda :)
07.02.2015 / 19:15:58
Postawa umiarkowana jak na nas , ale najważniejsze fakty to zwycięstwo no i oczywiście prognoza pogody dla Manchesteru , ubierzcie się grubo przymrozki - 7 :DDD
07.02.2015 / 19:35:16
Kontuzja . Ma być gotowy na mecz Ligii Mistrzów z PSG .
wnw45
Ilość komentarzy: 4116
Oceny: +14535
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
07.02.2015 / 18:44:17
Hazard jak sie czaił zeby wejsc miedzy obroncow.:)
wnw45
07.02.2015 / 18:42:12
taka sprawa napisz cos... ludzie beda mieli komu -50 wjebac ahhahahahahahahahahahahahah
Chelsea Till I Die
Ilość komentarzy: 147
Oceny: +554
Chelsea Londyn Legia Warszawa Polska
07.02.2015 / 18:41:55
Jeszcze ani razu na Chelsea w tym sezonie się nie zawiodłem, nawet jak przegrywają to wiem, że próbowali i starali się. Tylko dwie porażki, co za sezon. A Ivanowić w tym sezonie... miód! Strzelił więcej w BPL niż np Welbeck. Mamy 7 pkt. przewagi na wiceliderem. Wjeżdżamy na autostradę i jedziemy po mistrzostwo. CTID
/ -10
Nawet przy porażce w pucharze się nie zawiodłeś?
komentatorX
Zarejestrowany od: 1071 dni
Ilość komentarzy: 1435
Oceny: +4736
Juventus Turyn Wisła Kraków Polska Real Madryt
07.02.2015 / 18:27:46
Pierwsza bramka Chelsea była świetna. Dobre zejście Hazarda do środka.
theoden92
Ilość komentarzy: 292
Oceny: +1835
Manchester United AC Milan Polska
07.02.2015 / 18:27:00
Ivanovic super gol, duzo bramek strzela, a obronca. Brawo Chelsea!
armageddon
Zarejestrowany od: 1245 dni
Ilość komentarzy: 1893
Oceny: +10350
Polska
07.02.2015 / 18:23:51
Chelsea ciuła punkty.Teraz 3 i mistrzostwo bliżej bo rywale tracą punkty.
Gunner PL
Ilość komentarzy: 226
Oceny: -376
Arsenal Londyn Polska Stal Stalowa Wola
07.02.2015 / 18:17:50
/ -54
Hajsy robią swoje, przewaga 7 pkt nad 2-gim Man City. To co teraz dzieje się z footballem to masakra. Hajs tu, hajs tam, byleby kupić najlepszych piłkarzy, trenera, stadion i hura do przodu. Może Man City też wydaje hajsy ale Chelsea robi to lepiej co widać po tym i wielu innych wynikach tego klubu.
Pozdrawiam.
bebdzia
Zarejestrowany od: 1418 dni
Ilość komentarzy: 2879
Oceny: +21861
07.02.2015 / 23:11:39
Hahahahahahahahahahahaha... Chelsea odkąd zostało wprowadzone Finansowe Fair Play kompletnie zmieniła politykę. Teraz to ona sprzedaje za ogromne sumy a kupuje najtaniej jak można. Przykładem jest sprzedaż Schurrle za 22 mln a kupienie Cuadrado za 26 w tym doszedł brak Salaha czyli kolejnych paru milionów na jego płace i Bertrand za 10mln... Faktycznie, hajsy robią swoje. Szczególnie w czerwonej części Manchesteru.
audiomatic
Zarejestrowany od: 1079 dni
Ilość komentarzy: 767
Oceny: +5144
Chelsea Londyn Middlesbrough Juventus Turyn Legia Warszawa Atlético Madryt
07.02.2015 / 18:42:05
Gunner, za HAJSY macie Emirates zamiast Highbury, i masz jeszcze czelność zwracać innym uwagę? Zjedz snickersa hipokryto!
wieczorinho
Ilość komentarzy: 892
Oceny: +1093
07.02.2015 / 18:39:03
ale ktos tu ma bol dupy :) chyba pedale zapomniales ze kapiszony wyjebaly ostatnio 40 baniek na sancheza i 50 na ozila w tym samym czasie chelsea zarobila kilka baniek wzmacniajac tym samym sklad :)
juventus1991
Zarejestrowany od: 1012 dni
Ilość komentarzy: 1506
Oceny: +1827
Juventus Turyn Napoli Wisła Kraków
08.02.2015 / 14:31:55
Dokładnie, widzi się tylko Chelsea, City, PSG a inne kluby w tym czasie wydają więcej lub niewiele mniej na piłkarzy.
TheBlueBlood
Zarejestrowany od: 738 dni
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +47
07.02.2015 / 18:29:25
Gimbaza ? :D
Swoją drogą CFC zyskali więcej niż wydali ;)
/ -12
To już nie jest to co kiedyś. W Chelsea jest 2 zawodników bodajże z Angli, a przecież to premier league. Jak się chce mieć dobry klub to trza mieć w tych czasach kase, bo tylko to się liczy niestety ;c
menche$ter $hity
Zarejestrowany od: 755 dni
Ilość komentarzy: 394
Oceny: +4022
07.02.2015 / 18:31:11
Eemmyy czemu masz ustawiony herb Chelsea jak kibicujesz liverpoolowi?
07.02.2015 / 18:24:39
wypierdalaj na strone ze skrotami z waszego przegranego meczu a nie tu zale wylewasz, nikogo to nie obchodzi.
07.02.2015 / 18:11:09
Chelsea lecą w strone tytułu :) City punkty zgubiło. Ciekawie zaczyna się robic :)
baranek2755
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +79
07.02.2015 / 18:08:45
Jako fan Arsenalu chciałem tylko pogratulować 3 pkt :)
stark08
Zarejestrowany od: 748 dni
Ilość komentarzy: 192
Oceny: +2304
07.02.2015 / 18:07:11
liczą się tylko 3 punkty :D i do przodu!!!
Czopa
Zarejestrowany od: 1037 dni
Ilość komentarzy: 3543
Oceny: +10408
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
/ -21
Żałosna gra CFC, krew zalwa widząc niedorobionego Ramiresa czy Mikela grającego ciągle do tyłu. Ciekawe, że Cuadrado w 15 minut zrobił więcej, niż Ramires przez 95. I nie ma co się podniecać 3 punktami panowie, bo Arsenal im tydzień temu wpakował 5 bramek a to zwycięstwo jest najbardziej wymęczonym w tym sezonie. Żenada.
07.02.2015 / 18:07:15
Lepiej wymeczyc na wyjezdzie 2-1 niz u siebie stracic punkty z hull
07.02.2015 / 18:04:40
Co to ma do rzeczy ze arsenal wygral, mial lepszy dzien nie znaczy ze kazdy ma wygrywac 5-0
audiomatic
07.02.2015 / 18:14:38
Zmień patrzenie, bo takie krótkoterminowe podejście jest co najmniej niepokojące.
07.02.2015 / 18:22:33
Wiem ze Chelsea gra ostatnio slabiej pewnie spowodowane to jest brakiem kilku zawodnikow ale w takim momencie poznaje sie charakter druzyny, nawet gdy im nie idzie potrafia zdobyc 3 pkt a kolega audiomatic podchodzi mi pod sezonowca, kto normaqlny pisze ze arsenal wygral wysko z AV a Chelsea jest slaba bo tyle nie wygrala.
audiomatic
07.02.2015 / 18:57:17
Odniesienie do arsenalu miało pokazać tylko różnicę w poziomach i dzisiejsze męczarnie, a nie konieczność wygrania 5:0. Wynik jest nieistotny tak długo jak są 3 punkty. I 1:0 by było ekstra, gdyby tylko WSZYSCY chcieli serce i kawałek zdrowia zostawić na boisku, zamiast się miotać bez celu po boisku. Powiedz mi, że się mylę i że każdy dał z siebie 100%. Z drugiej strony, czy ultradefensywne podejście z powodu braku Fabsa i Costy miało jakiekolwiek uzasadnienie w dzisiejszym meczu? Nie wydaje mi się. Wierzę, że Ake więcej wniósł by do gry niż Ramires. A Dziadek Drogba powinien dogrywać końcówki bo widać, że nie daje rady biegać. I wszyscko fajnie, że odjechaliśmy MCI i Mou się przełamał na Villa Park, do zespołu jako całości nie można mieć zastrzeżeń. Ale jeszcze raz powtórzę, że jak ktoś nie ma chęci zostawiać zdrowia na boisku, niech zmieni trykot. A i z the blues jestem jeszcze od czasów kiedy części użytkowników tego portalu na świecie nie było, daleko mi do sezonowca, kolego.
Kinzagi
Ilość komentarzy: 375
Oceny: +2089
07.02.2015 / 19:27:35
Piszesz, że niedawno Arsenal pokonał Aston Villę 5-0, Chelsea w zeszłym roku pokonała Arsenal 6-0. Co do Mikela i Ramiresa, to są zawodnicy defensywni, mają grać tak, by przeciwnik nie przejął w dogodnym miejscu. Mikel odkąd pamiętam to gra defensywnie, do przodu zagra raz, może dwa razy na mecz. Co do wyniku, lepiej jest regularnie wygrywać 1-0, 2-1, niż raz wygrać 5-0 i potem przegrywać 0-1, itp
wieczorinho
07.02.2015 / 18:01:10
ciezki mecz ale powiekszamy przewage do 7 pkt :D mc koza sky kurwo co ty na to :D
Chelsea - till I die
Zarejestrowany od: 934 dni
Ilość komentarzy: 398
Oceny: -826
Chelsea Londyn Niemcy
07.02.2015 / 18:00:52
Brawo CFC i Iva szczególnie, bohater od trudnych meczów. 7 pkt jest nieżle :)
07.02.2015 / 17:58:55
7 pkt przewagi, tego nie można już wypuścić z rąk. Chelsea na mistrza !!!!
baranek2755
Oceny: +79
07.02.2015 / 18:07:49
Faktycznie duża przewaga, ale jeszcze jest sporo meczów i nie można być zbyć pewnym siebie za szybko :)
07.02.2015 / 17:55:59
Słabo to wygląda bez Cesca :/ ale cała pula zgarnięta.
07.02.2015 / 18:33:16
Chelsea jest na fotelu lidera jak cos ;)
qwas
Zarejestrowany od: 1149 dni
Ilość komentarzy: 978
Oceny: +4229
Manchester United Anglia Jagiellonia Białystok Polska Málaga United of Manchester
07.02.2015 / 17:53:00
Najniższy wymiar sprawiedliwości dla Villi
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Aston Villa - Chelsea Londyn 07.02.2015 wynik: 1:2 z dnia 07.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.