Ilość komentarzy: 1893
Oceny: +10350
Polska
08.02.2015 / 19:07:09
Ajax gra strasznie dla oka ostatnio. Nie można na to patrzeć, a Milik na ławce to jest jakieś nieporozumienie, jeden z lepszych piłkarzy w drużynie i wchodzi na parę minut.Paranoja.
Waltari
Zarejestrowany od: 820 dni
Ilość komentarzy: 616
Oceny: +1555
Legia Warszawa Polska
09.02.2015 / 13:29:58
Przecież on według tego, co jest w statystykach zszedł pod koniec, a nie wszedł na koniec.
Ajax w 2015 roku gra padakę, oby tak dalej do meczu z Legią :D
Tak poza tym to mam wrażenie, że Milik zaczął mieć ten sam problem co Lewy w Bayernie. Nie dostaje podań w kluczowych momentach. Teraz jak wszedł Arek na końcówkę to Ajax wychodził z kontrą, koleżka na lewym skrzydle zamiast rzucić piłkę do całkiem niepilnowanego Milika to wszedł z indywidualną akcją... Potem odzyskał piłkę, i mógł zagrać znowu do Milika, który był na czystej pozycji. Ale po co, skoro można pocelować w obrońcę :P
piotrbvb
Zarejestrowany od: 1051 dni
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +329
Borussia Dortmund Torino
08.02.2015 / 16:51:16
Ale z tego Franka de boera idiota...gra z takim GAE a on wychodzi bez potencjalnego napastnika, tylko z jakimś fałszywym napastnikiem w postaci Schone, który kompletnie na tą pozycje nie pasuje..poza tym taki Kishna albo El Ghazi grają taką maniane że szkoda gadać, zreszta jak cały zespół, GAE ich klepie w drugiej połowie a Frank wpuszcza kolejnego prawie że 5 obrońce..i traci bramkę..wtedy dopiero z łaską wpuszcza Milika i przez kiks bramkarza wygrywają...wystarczy przypilnować Schone, który jako jedyny coś gra i Legia w kolejnej rundzie.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Go Ahead Eagles - Ajax Amsterdam 08.02.2015 wynik: 1:2 z dnia 08.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Holandia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.