Ilość komentarzy: 58
Oceny: +7
Lazio Rzym Włochy Widzew Łódź Ruch Chorzów
12.02.2015 / 18:08:41
Panowie macie racje czerwien zasluzona. Sam na sam z bramkarzem... Ale sprytnie to zrobil :)
Jak dal mnie to Lazio moglo spokojnie wygrac to spotkanie gdyby nie arbiter... :/ Sedziowal na korzyzc Genoi co mozna zobaczyc w wielu akcjach, np. jak nie odgwitdal jedenastki po dotknieciu przez obronce pilki reka
slawek1992
Zarejestrowany od: 1505 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +87
10.02.2015 / 20:29:38
Czułem przed meczem , że Lazio przegra to spotkanie a czerwona karta ustawiła spotkanie i Genoa dowiozła cenne zwycięstwo do końca mimo , że gospodarze próbowali wyrównać
er.es.2104
Zarejestrowany od: 838 dni
Ilość komentarzy: 1563
Oceny: +7951
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
10.02.2015 / 17:53:23
to wykonanie karnego, ośmieszyło nieco rezerwowego bramkarza. karny zasłużenie się należał i kartka także, bramkarz nie drgnął w kierunku piłki tylko wymusił upadek napastnika.
bartopilkarz
Zarejestrowany od: 1643 dni
Ilość komentarzy: 1216
Oceny: +6719
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
10.02.2015 / 17:44:15
czerwona ustawiła niestety mecz ;/
sharak1987
Ilość komentarzy: 1537
Oceny: +5777
CA Boca Juniors CA River Plate CA San Lorenzo de Almagro FC Salzburg RSC Anderlecht São Paulo Atlético PR Flamengo Corinthians Vasco da Gama
10.02.2015 / 19:50:57
Może i ustawiła mecz w sensie że z przewagą Genua dowiozła to prowadzenie do końca, ale karny i czerwona w takiej sytuacji są jak najbardziej zgodne z przepisami... Lazio samo jest sobie winne.
11.02.2015 / 04:50:26
absolutnie nie miałem tego na myśli, że były niezasłużone. tylko to, że Lazio grając w 10 zupełnie nie umiało nic stworzyć.
nie ma co dyskutować, karny i czerwo zasłużenie
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lazio Rzym - Genoa 09.02.2015 wynik: 0:1 z dnia 09.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.