Ładna bramka Williana... Chelsea wydaje się pewnie kroczyć ku mistrzostwu.
Ilość komentarzy: 1897
Oceny: +3922
Manchester United FC Barcelona
12.02.2015 / 16:01:50
jako kibic united moge stwierdzic że w tym roku to chelsea ma mistrza gwarantowanego!!!chciałbym tylko żeby chelsea w nastepnej rundzie LM trafiło na real i żeby dało im lekcje gry w piłke nożną skopało dupska tym gwiazdeczką z madrytu!!!!
SidewaysCFC
Ilość komentarzy: 800
Oceny: -15998
Chelsea Londyn Glasgow Rangers FC
12.02.2015 / 14:48:36
/ -20
Nareszcie gra wyglądała przyzwoicie, wprawdziw wynik wymęczony, ale do samej gry (za wyjątkiem Ramiresa) nie można mieć żadnych zastrzerzeń. No i wygląda na to, że idealny skład w środku pomocy wyglądał będzie tak: Matić i Fabregas cofnięci, z przodu Willian, a po bokach Hazard i Cuadrado. Jestem pod wrażeniem tego, co Willian robi w ostatnich meczach, widać że wziął się na poważnie do roboty i zapieprza aż miło. Zasłużył sobie na gola postawą w ostatnich meczach. Może Cuadrado go tak zmotywował? Ale szczerze mówiąc lepiej niech grają razem, a Oscara usadzić na ławce, bo Willian daje zdecydowanie więcej w ofensywie.
Szymon*1922*
Zarejestrowany od: 716 dni
Ilość komentarzy: 149
Oceny: +2810
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Tottenham Hotspur Anglia Olympique Lyon AS Monaco Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Schalke 04
12.02.2015 / 16:37:37
Co do Williana się zgodzę od meczu z West Hamem w święta zaimponował mi niesamowicie czy pod bramką czy na skrzydle, ciągnie tą grę do przodu, może nie w takim stopniu jak Hazard, ale coraz jaśniejszy punkt zespołu. Jednak Oscara tak szybko bym nie skreślał.
W każdym razie każdy kibic Niebieskich powinien się cieszyć z tego co widzimy, Mourinho tworzy coraz silniejsze podstawy, ta wymieniona trójka to młodzi gracze, wielka kariera przed nimi, oby jak najdłużej w Chelsea, do tego świetni bramkarze obrona, środek pola, miodzio, nawet rezerwowi dają radę. Nie mówiąc o tym jak mi się ryj cieszy kiedy widzę jak Didier wchodzi na boisko choćby na 5 min :)
AmonCFC
Zarejestrowany od: 1368 dni
Ilość komentarzy: 34
Oceny: +548
Chelsea Londyn Sunderland
12.02.2015 / 14:16:24
Kuźwa, Matić to jest CRACK na swojej pozycji. On wygląda, jakby się bawił piłką na treningu, a nie uczestniczył w ważnym meczu o punkty :D Jeden z najlepszych transferów Chelsea ostatniej dekady.
12.02.2015 / 16:57:32
Nie przesadzajmy, sprzedanie zawodnika za 5 mln, a następnie sprowadzenie go z powrotem za 25 baniek to nie jest interes życia, co nie zmienia faktu, że Matic to kocur, czyściciel i biały Yaya Toure :)
AmonCFC
Oceny: +548
12.02.2015 / 21:47:33
Nie mamy pewności, czy gdyby Matić został w Chelsea, to osiągnąłby taki poziom, na jakim jest dzisiaj, więc wg mnie - warto było.
Labret
Zarejestrowany od: 1394 dni
Ilość komentarzy: 1959
Oceny: +15675
Manchester United Polska
12.02.2015 / 14:12:26
Idealnie ja zmieścił, tam jeszcze było widać, jak ładnie zakręca przy słupku.
12.02.2015 / 10:52:34
Skromne 1:0 przy 18 strzałach, ale 3pkt są. Mam nadzieję, że Petr zostanie z nami i nie odejdzie po sezonie.
JJey Grajewo
Zarejestrowany od: 725 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +7
12.02.2015 / 10:10:51
Chelsea po raz kolejny lepsza w tym sezonie. Brawo The Blues i 7 pkt przewagi nad Manchesterem City.
Genialna obrona Cecha.
Może Willian zacznie wreszcie punktować? To że jest mocnym i potrzebnym punktem druzyny wiemy od dawna, ale moze po odejściu Andre weźmie gre na swoje barki. Gra świetnie, ostatnio asysta, teraz gol. Oby tak dalej panie Willianie.
12.02.2015 / 09:07:22
Mourinho się nie mylił . Wilian lepszy od Shurrle .
mefiu541
Zarejestrowany od: 1249 dni
Ilość komentarzy: 370
Oceny: +1350
Chelsea Londyn AC Milan Juventus Turyn Włochy Real Madryt
12.02.2015 / 08:59:26
Jak na mistrzów przystało grają do końca cenne 3 punkty już się zbliża puchar a jak Costa wróci to będą więcej strzelać ,a Cuardado się odnajdzie
banan666
Zarejestrowany od: 878 dni
Ilość komentarzy: 38
Oceny: +304
Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Arka Gdynia FC Barcelona
12.02.2015 / 05:21:07
No dopiero teraz widać wyższość Willana nad Shurrle. Do niedawna żałowałem odejścia Niemca do Wolfsburga, teraz tylko liczyć na to, że Cuadrado nie stanie się drugim Matą. oś Mourinho przebąkiwał, że nie pasuje do stylu?!?!? Jak nie dobry trener na pewno znalazłby miejsce, choćby kosztem Azpilicuety. Blue is the color...
bartopilkarz
Zarejestrowany od: 1584 dni
Ilość komentarzy: 1216
Oceny: +6712
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
12.02.2015 / 03:35:42
Piękna bramka Williama i to w takim czasie,dająca 3 punkty. Brawo Chelsea :)
Jacxxo
Zarejestrowany od: 864 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +433
12.02.2015 / 00:01:52
Willian, Hazard i Cuadrado świetna ofensywna trójka. Chelsea coraz bliżej mistrzostwa :D
11.02.2015 / 23:45:07
Najważniejsze są takie mecze właśnie, w których nie idzie i jakoś udaje się ostatecznie strzelić. Tak si wygrywa mistrzostwa.
11.02.2015 / 23:42:22
Ważne punkty w drodze po mistrzostwo. Everton zawodzi, Chelsea nie jest w szczytowej formie a mimo to nie ugrali sobie nawet remisu.
audiomatic
11.02.2015 / 23:11:12
Co jak co, ale Cuadrado zagrał bardzo przyzwoicie. Jest zrywny, dobrze drybluje no i dobre piły posyła. Dużo widzi. Coś mi pachnie pierwszym składem na stałe.
Willian kapitalny mecz. Zjadał Oscara na tej samej pozycji.
Trochę brak szczęścia w pierwszej połowie bo już wynik meczu byłby rozstrzygnięty.
Ale generalnie brawo. Teraz czas na P$G!
11.02.2015 / 22:57:22
Wilian na wygraną a Van Persie na handicap uratowali mi kupon ;)
wentello
Zarejestrowany od: 777 dni
Ilość komentarzy: 313
Oceny: +2169
11.02.2015 / 22:54:16
Gra dużo lepsza od wyniku. Kapitalny Matic, Hazard i przede wszystkim Willian- zasłużył na tą bramkę jak mało kto. Zouma po raz kolejny udowadnia, że jest już światowej klasy stoperem, bardzo pewna gra młodego Francuza. Również Howard zagrał bardzo dobre spotkanie, obroniony rzut wolny Maticia, strzał Williana, główkę Remy'ego i wiele innych akcji, dobry w powietrzu. Z drugiej strony Cech miał mało pracy, ale jak już musiał, to bronił fenomenalnie.
zexan
Zarejestrowany od: 1021 dni
Ilość komentarzy: 336
Oceny: +4369
11.02.2015 / 23:08:41
Francuzi mają niezłe młode talenty.. Najpierw Varane, teraz Zouma. W prawdzie nie miał jeszcze egzaminu dojrzałości bo grał do tej pory na niezbyt wymagające drużyny ale zobaczymy czy postawi na niego Mou w Lidze Mistrzów i jak się tam sprawdzi ale fakt faktem, upilnować Lukaku to duże osiągnięcie.
wentello
11.02.2015 / 23:11:48
Sugerujesz, że Manchester City i Liverpool nie są wymagającymi rywalami?
zexan
12.02.2015 / 13:09:49
Niestety nie w takiej dyspozycji w jakiej wtedy byli..
11.02.2015 / 22:52:09
Mourinho to jednak jest geniusz.. nawet mimo słabszej dyspozycji swojej drużyny potrafi wygrywać mecze i to na przekór sędziom, którzy niesłusznie nie uznali bramki Matica, ponieważ ta odbiła się od zawodnika evertonu a dopiero później od Ivanovica. No ale pozostaje gratulować i życzyć zwyżki formy na ligę mistrzów żebyśmy oglądali niesamowite widowiska ;D
11.02.2015 / 23:10:51
Słabsza dyspozycja nazywasz atakowanie caly mecz ciagle stwarzanie zagrozenie przy bramce evertonu? To ze everton bronil sie praktycznie cala druzyna i Chelsea bylo ciezko przebiz sie przez ten mur nie znaczy ze grali slabo.
zexan
12.02.2015 / 13:15:50
Poważnie nie widzisz różnicy w skuteczności Chelsea między tym meczem a poprzednimi? Everton jest obecnie w małym dołku bo rzadko kiedy zagrażał bramce gospodarzom i w dodatku są znacznie słabsi w grze kombinacyjnej i przygotowaniu dynamicznym. Mądrze ustawiali się szybko przed szesnastką i liczyli na kontry ponieważ gospodarze mieli problem z przeciśnięciem się przez podwójną linię defensywy ale moim zdaniem dlatego, że w ofensywie prócz Hazarda i Williama nie było nikogo kto mógłby pociągnąć akcje do końca. Remy i Cuadrado są zbyt mało zgrani z drużyną i to widać jak na tacy. Wejście Fabregasa dało wiele jakości drużynie i te akcje już wyglądało znacznie lepiej. Pozdrawiam.
wentello
11.02.2015 / 22:55:32
A co to ma za znaczenie, od kogo odbiła się najpierw? To odbicie nie było z całą pewnością celowe, a w momencie uderzenia Maticia Iva znajdował się na pozycji spalonej. Dobra decyzja arbitra.
zexan
11.02.2015 / 23:05:41
Według przepisów był piłka nie leciała w kierunku zawodnika Chelsea po strzale Matica i została na niego skierowana rikoszetem przez zawodnika drużyny przeciwnej co anuluje podanie i jest kwalifikowane jako przypadkowe zagranie a to się do spalonego nie zalicza. Z resztą wystarczyło posłuchać komentatorów na Canal +. Pozdrawiam.
wentello
11.02.2015 / 23:17:31
Wybacz, ale nie będę słuchał komentatorów C+, którzy są po pierwsze bardzo mało obiektywni, a po drugie mało co znają się na piłce. Wolę obejrzeć relację w języku angielskim, eksperci Sky są o wiele lepsi. W momencie uderzenia piłki przez Maticia Ivanovic był na pozycji spalonej. Zawodnik Evertonu odbił piłkę zupełnie przypadkowo, więc to nie anuluje spalonego. Zawsze, jeśli jeden zawodnik strzela, a drugi będący na pozycji spalonej dotknie piłkę spalony jest odgwizdany.
slipdog
Oceny: +19
12.02.2015 / 00:04:39
dobrze ze mowisz o czyms o czym nie wiesz, bo tam akurat tez mowili ze spalony :D
wentello
12.02.2015 / 13:40:39
Jak już mówiłem, oglądałem mecz z angielskimi komentarzami. Sugerowałem się wypowiedzią kolegi nade mną, który napisał, że komentatorzy C+ mówili, że spalonego nie powinno być. W wielu meczach, które oglądałem w C+ spotkałem się ze zdecydowanie błędną interpretacją sytuacji przez komentatorów, więc po prostu nie są oni dla mnie wiarygodni.
cycolandia
11.02.2015 / 23:56:20
Co do komentatorów nie mam zamiaru się kłócić ale wg mnie komentarz został oceniony głownie przez jego wypowiedź na temat pozycji spalonej i ocena minusowa jest jak najbardziej nieuzasadniona, ponieważ wentello ma rację spalony jest wtedy gdy:

zawodnik bierze udział w grze (czyli przyjęcie lub zagranie piłki),
przeszkadzanie przeciwnikowi,
jego drużyna odnosi korzyści z przebywania na tej pozycji (czyli zagrywanie piłki odbitej od słupka, poprzeczki, przeciwnika lub współpartnera.

Zresztą zanim się wypowiecie sprawdźcie to w necie i tyle.
M4v3r!ck
Zarejestrowany od: 1486 dni
Ilość komentarzy: 2716
Oceny: +10666
Chelsea Londyn Widzew Łódź Ruch Chorzów Porto Real Madryt
11.02.2015 / 23:23:47
Po co drążycie temat tego spalonego, najważniejsze że wygrali i mają 3 pkt! :)
11.02.2015 / 22:51:43
Brawo CHELSEA, bezapelacyjna przewaga w dzisiejszym meczu. Juz przed meczem trener i zawodnicy liverpoolu mowili ze jada po czyste konto i "prawie" im sie to udalo.
12.02.2015 / 15:31:48
sorry ze cie urazilem tym ze zapomnialem napisac literki "z" bo skad moglbys wiedziec z everton to klub z liverpoolu
11.02.2015 / 22:50:47
Na wstępie muszę pochwalić obronę Evertonu, bo dziś zagrali bardzo dobrze w defensywie i za cholerę zawodnicy Chelsea nie mogli dojść do dobrych sytuacji, na całe szczęście Willian pokazał się z dobrej strony i pięknym strzałem dał ważne 3 pkt. Na b. duży plus Matić i Zouma, zagrali dziś bardzo przyzwoicie, także trzeba pochwalić Cecha, który kapitalnie obronił 2 sytuacje Lukaku, aż mi go szkoda że musi grzać ławę.
11.02.2015 / 22:56:42
Podobal mi sie dzisiejszy sklad tylko zamiast ramiresa fabregas i za remyego costa. Willian radzi sobie na 10 o wiele lepiej niz Oscar.
11.02.2015 / 22:47:46
Mamy wszystko czego nam brakowało od tak dawna, świetnego trenera, wspaniałą drużyne oraz ten łud szczęścia który dopisuje mistrzom:)

Jak każdy kibic CFC pragne by po tylu latach korona EPL wróciła na Stamford. Puchary można wygrywać przez dyspozycje dnia w danym meczu, ale liga to jest coś na co sie pracowało od 1 do 38 meczu, i po to w tym sezonie idziemy. CMON THE BLUES
barcelonayolo
Zarejestrowany od: 1011 dni
Ilość komentarzy: 48
Oceny: +634
Brazylia Chelsea Londyn Polska FC Barcelona
11.02.2015 / 22:47:44
Brawo Chelsea! Walka do samego końca i opłaciło się. 3 pkt są!
HanysCFC
Ilość komentarzy: 108
Oceny: +722
Belgia Chelsea Londyn
11.02.2015 / 22:46:55
Kapitalny mecz dla postronnego widza .
Wyborna obrona Cecha a później bramka Williana dość szczęśliwa !

Liczą się 3 pkt ! W Manchesterze dalej -7 a na cieplej się nie zanosi w najbliższym czasie :)
gregor0205
Zarejestrowany od: 828 dni
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +171
Chelsea Londyn Ruch Chorzów Atlético Madryt
11.02.2015 / 22:46:53
Dzisiaj Wilian Hazard Cech to jest siła CHELSEA!!!
Graco15
Zarejestrowany od: 1490 dni
Ilość komentarzy: 789
Oceny: +6141
Chelsea Londyn Polska
12.02.2015 / 10:40:23
Siłą Chelsea jest cały zespół , a jak już chcesz wyróżniać poszczególnych piłkarzy to zapomniałeś o Terry'm , Fabregasie i Diego C.
stark08
Zarejestrowany od: 755 dni
Ilość komentarzy: 192
Oceny: +2304
11.02.2015 / 22:44:50
Rzut na taśme, 3 pkt... JEDZIEMY DALEJ!!!
HajT
Zarejestrowany od: 744 dni
Ilość komentarzy: 52
Oceny: +399
11.02.2015 / 22:44:08
Jak tu nie kochać Czecha? To że mniej gra, to nie znaczy, że gorszy.
COME ON CHELSEA ! !
Ninja0808
Zarejestrowany od: 1276 dni
Ilość komentarzy: 811
Oceny: +5516
11.02.2015 / 22:43:40
Podoba mi się ten Cuadrado . Bardziej kreatywny od Williana moim zdaniem. Ale Willian oczywiście bramka piękna ,do tego Czech kontra Lakaku. Ciekawy mecz nie ma co .
11.02.2015 / 23:07:22
Cuadrado to bardzo dobry zawodnik ale w tym meczu nie bylo widac u niego kreatywnosci, byl bardzo nerwowy. Willian gral dzisiaj praktycznie to co zawsze tylko dodal do swojej gry najwazniejszy element jakim jest strzelanie goli.
biniu7
Zarejestrowany od: 1110 dni
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +507
Chelsea Londyn Polska Valencia Lechia Gdańsk
11.02.2015 / 22:43:22
wymeczone ale jest ! cieżki mecz mocne warunki w obronie evertonu , z kazdym meczem jestesmy coraz blizej mistrzostwa i zajebiscie !
fenixo
Zarejestrowany od: 984 dni
Ilość komentarzy: 494
Oceny: +4288
Lech Poznań Polska FC Barcelona
11.02.2015 / 22:43:01
no ale niepewność była... brawo Willian!
TakaSprawa.
Zarejestrowany od: 1221 dni
Ilość komentarzy: 245
Oceny: -4120
11.02.2015 / 22:42:26
/ -22
brawo Wilian , najlepszy zawodnik meczu.

Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
11.02.2015 / 22:41:13
Drużyna godna mistrza ;) ależ ci piłkarze mają charakter i to wszystko dzięki Mourinho.Costa mnie rozbrajał swoimi reakcjami na każdą sytuację na boisku,widać że mu zależy by jak najszybciej znów zagrać i dać z siebie 100%.
Oceny: +6394
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
11.02.2015 / 22:41:05
/ -21
Willian krol , Cuardado Drewno!! Cech Legenda rowniez Krol!
Zarefer
11.02.2015 / 22:42:29
Cuadrado drewno? To było jego 2 spotkanie rozegrane w Chelsea. Najpierw musi się przyzwyczaić do stylu gry The Blues, normalna sprawa, nie musisz obrażać od razu.
12.02.2015 / 10:36:23
Petr Cech będzie się śnił Lukaku po nocach :P Bogu dzięki że to Cech bronił bo Thibaut chyba by tak tego nie obronił ;D Dwaj genialni bramkarze w szeregach Chelsea FC ;]
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 3910
Oceny: +26482
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
11.02.2015 / 22:40:16
Walka do samego końca ! Dużo emocji. Brawo The Blues!

CHelsea zasługiwała na to zwycięsto! Brawo :)
11.02.2015 / 22:38:42
Piękny wolej Williama zapewnia zwycięstwo. Dla takich chwil warto kibicować i oglądać mecze :D
TAKIMI MECZAMI ZDOBYWA SIE MISTRZOSTWO! CMON CHELSEA
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chelsea Londyn - Everton 11.02.2015 wynik: 1:0 z dnia 11.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.