Ilość komentarzy: 130
Oceny: +778
Belgia Barcelona Arsenal Londyn Liverpool FC Southampton FC Everton Tottenham Hotspur Manchester City Leeds United AFC Leicester City FC
16.02.2015 / 21:47:58
niby bramkarze gamonie, ale Benaglio wykonał paradę kolejki w tym spotkaniu... której nie ma w tym skrócie, tak samo jak decydującej bramki...
slawek1992
Zarejestrowany od: 1510 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +87
16.02.2015 / 15:09:52
Takie spotkania ogląda się z wielką przyjemnością i co dla mnie najważniejsze pada dużo bramek . Wolfsburg ma ogromną jakość szczególnie w ofensywie . Forma od początku tej rundy bardzo dobra i oby dalej cieszyli swoją grą do przodu .
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44164
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
16.02.2015 / 11:47:23
Bas Dost w świetnej formie. Strzelić 4 bramki przeciwko Leverkusen to jest spory wyczyn.

Wynik fenomenalny !
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 848 dni
Ilość komentarzy: 1068
Oceny: +3719
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
15.02.2015 / 13:42:05
Susznie gospodarze przegrali, bo jedna bramka była zdobyta nieprawidłowo. Bramkarz trzymał piłkę przy ziemi na "piątce", gdzie jest "nietykalny".
Piszu86
Zarejestrowany od: 774 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: -2
Manchester United Legia Warszawa
15.02.2015 / 15:33:37
nietykalny nei znazy że nei można mu zabrać piłki.przepisyt są proste,jęzeli bramkarz nie trzyma piłki w DWÓCH rękach to zawodnik z pola może mu tą piłkję zabrać bez faulu.proste.
Piszu86
Oceny: -2
15.02.2015 / 15:34:23
chodzi oczywiście o sytyację gdy bramkarz trzyma piłke przy ziemie,bo jeżeli w polu to nie mam pojęcia ale wydaje mi się że jest podobnie.
bulka123
Zarejestrowany od: 1607 dni
Ilość komentarzy: 431
Oceny: +2124
AC Milan Polska Atlético Madryt Gwardia Koszalin
15.02.2015 / 11:54:58
no co to za posrane transmisje ucinają ostatnie bramki w meczach ......
KKS1922
Zarejestrowany od: 1039 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
15.02.2015 / 11:54:52
Super mecz to jest bundesliga
Duch07
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +595
Brazylia Manchester United Everton Olympique Lyon Nice Bayer Leverkusen Hoffenheim Inter Mediolan Ajax Amsterdam Feyenoord
15.02.2015 / 00:31:02
niesamowity w tym meczu był również wyścig bramkarzy o największego gamonia meczu.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1433 dni
Ilość komentarzy: 7245
Oceny: +38557
Juventus Turyn
14.02.2015 / 22:13:16
Nosz kurwa gdzie jest ostatnia brama. Sie działo. Jedno można powiedzieć na pewno - nie był to dzień bramkarzy ;)
14.02.2015 / 19:12:56
Świetny mecz musiał być, powinni żałować, że transmitowali Bayern, po takich meczach oglądalność Bundesligi wzrośnie :) Brawo Wolfsburg za granie do końca!
tazoWT
Zarejestrowany od: 778 dni
Ilość komentarzy: 119
Oceny: +491
Manchester United Leicester City FC Watford FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Lech Poznań Polska Real Madryt Sevilla Termalica Nieciecza
14.02.2015 / 19:12:36
Brawa dla Bayeru za podniesienie się, gdy było 3:0 praktycznie było po meczu, a tu proszę ;)
Szymon*1922*
Zarejestrowany od: 780 dni
Ilość komentarzy: 149
Oceny: +2810
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Tottenham Hotspur Anglia Olympique Lyon AS Monaco Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Schalke 04
14.02.2015 / 19:00:12
Takie mecze przechodzą do historii, niesamowity scenariusz.
Oceny: +6720
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
14.02.2015 / 17:55:08
Zdążyłem włączyć streama z hiszpańskim komentarzem tuż przed golem na 4:4, ziomek darł ryja chyba przez 20 sekund, a na 5:4 było jeszcze dłużej. Nie żałuję, że przestałem oglądać Bayern :P. Niesamowity mecz, Bas Dost i Son powinni mieć IF w FIFIE :D.
Labret
Zarejestrowany od: 1458 dni
Ilość komentarzy: 2095
Oceny: +16909
Manchester United Polska
14.02.2015 / 17:54:32
Wolfsburg ma pakę, ale ich bramkarz to pizda.
Oceny: +154
Manchester City Olympique Marsylia VfL Wolfsburg Inter Mediolan Napoli Lech Poznań Valencia Atlético Madryt
14.02.2015 / 17:49:45
wolfsburg w sumie sam siebie moze winic bo mecz mieli juz wygrany od 18 minuty a denerwowali kibicow do 90 haha ale najwazniejsze 3 punkty , no i emocja na najwyzszym poziomie :D
14.02.2015 / 17:49:26
Oglądałem Bayern i żałuję. Emocje niesamowite i gra do końca.Super mecz.
KUBAUNITED
Zarejestrowany od: 1553 dni
Ilość komentarzy: 403
Oceny: +3799
Manchester United Queens Park Rangers FC Olympique Lyon VfL Wolfsburg Juventus Turyn Wisła Kraków Polska Porto Atlético Madryt
14.02.2015 / 17:45:27
Co za mecz :D Aż mi się przykro zrobiło, że go nie oglądałem.
14.02.2015 / 17:35:57
Zacięty mecz brawa dla obu drużyn szczególnie Bayernu , że wrócili z dalekiej podróży ładny mecz Dosta i Heung-Min Sona.
14.02.2015 / 17:49:10
Bayern wygrał 8:0 więc nie miał z czego wracać :)
O matko jak sie gole posypaly :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg 14.02.2015 wynik: 4:5 z dnia 14.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.