Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
19.02.2015 / 19:25:03
Porto osiągnęło to co chciało dobry bezpieczny wynik na wykjeżdzie - są faworytami w rewanżu
Oceny: +3000
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
19.02.2015 / 11:00:47
Porto wg mnie jest zdecydowanym faworytem :)
M4v3r!ck
Zarejestrowany od: 1605 dni
Ilość komentarzy: 2738
Oceny: +10720
Chelsea Londyn Widzew Łódź Ruch Chorzów Porto Real Madryt
19.02.2015 / 10:37:52
Szkoda że tylko remis ugrało Porto, liczyłem na to że wygrają, ale u siebie są jeszcze groźniejsi i powinni spokojnie przejść dalej.
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1507 dni
Ilość komentarzy: 1260
Oceny: +7057
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
19.02.2015 / 09:52:42
Narazie po pierwszych czterech meczach tylko Real Madryt pewny awansu reszta sprawa otwarta choć z lekkim wskazaniem na Bayern, Porto i Chelsea!
wojciech.kwiecien.31
Zarejestrowany od: 1061 dni
Ilość komentarzy: 19
Oceny: +107
Arsenal Londyn Villarreal
19.02.2015 / 09:21:20
Ładny mecz w wykonaniu piłkarzy Porto.Nie dopuszczanie Basel do sytuacji strzeleckich prócz 11 min .Jedyny strzał Basel w meczu i gol
19.02.2015 / 17:56:36
Każdy kto oglądał mecz ten wie, kazdy kto patrzał statystyki meczu nad skrótem też, więc Ameryki nie odkryłeś :)
keriu69
Ilość komentarzy: 14
Oceny: +97
AC Milan Włochy Wisła Kraków Polska
19.02.2015 / 07:15:08
Porto było lepsze ale dziwi postawa Bazylei u siebie,z lepszymi grają jak by się "mocarza" nie wystraszyli a z równym sobie -"dno" (chociaż uważam,że Porto lepsze). Kibicuje w tym pojedynku Porto ale nie skreślam Bazylei w rewanżu
18.02.2015 / 22:58:38
Porto tak jak wczoraj PSG miało przewagę w każdym aspekcie gry, a wyciągnęli tylko remis.
Kris007
Zarejestrowany od: 835 dni
Ilość komentarzy: 253
Oceny: +2243
AC Milan Lech Poznań Polska
18.02.2015 / 22:45:54
Piękny football w wykonaniu FC Porto! Jeśli tak będą grali to mogą namieszać w tej edycji LM!
slawek1992
Zarejestrowany od: 1565 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +87
18.02.2015 / 22:44:39
Jeden strzał w światło bramki i gol to by było na tyle jeśli chodzi o postawę Basel w tym meczu . Goście zdominowali mecz i remis to tylko dla nich porażka . Lepsi technicznie gracze Porto myślę , że u siebie także zdominują rywala i jeśli będą skuteczni powinni awansować do następnej rundy
AdrianArsenal4
Zarejestrowany od: 853 dni
Ilość komentarzy: 1207
Oceny: +7559
Arsenal Londyn
18.02.2015 / 22:43:42
Jednak mój typ się sprawdził ze będzie 1:1 ... :) Ciekawie zapowiada się rewanż, ale Porto ma dobry wynik przed rewanżem :)
Czopa
Zarejestrowany od: 1163 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
18.02.2015 / 22:43:10
Znow remis ;d
KKS1922
Zarejestrowany od: 1094 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5354
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
18.02.2015 / 22:40:45
super mecz
ZielonYyy
18.02.2015 / 22:53:59
Chyba go jednak nie oglądałeś bo był do jednej bramki tak naprawdę :)
RapTechnik
Zarejestrowany od: 1634 dni
Ilość komentarzy: 1639
Oceny: +1954
Brazylia Dinamo Zagreb Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC
19.02.2015 / 01:46:45
Własnie oglądał... Do jednej bramki czy też nie, ale mecz jest jeden. I zgodzę się z nim, był super! ;)
ZielonYyy
18.02.2015 / 22:39:49
Porto w pełni zasługiwało na zwycięstwo w tym meczu :)
ZielonYyy
18.02.2015 / 21:39:32
Mam nadzieję, że Porto tu cokolwiek ugra :) Są lepsi od rywala a Basel jak strzeliło bramkę to im wgl się nie śpiszy wbierrać na połowę przeciwnika, czekają na błąd i kontre, ale taka taktyka może zawieść.
18.02.2015 / 22:51:50
Niby taaa ale tak zgasić gałe to nie mam pytań!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Basel - Porto 18.02.2015 wynik: 1:1 z dnia 18.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.