Ilość komentarzy: 6097
Oceny: +43441
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
20.02.2015 / 17:59:17
Zwycięstwo Evertonu było do przewidzenia, ale nie aż w takich rozmiarach. Świetna gra Lukaku, nic dziwnego, że strzelił aż 3 gole.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 906 dni
Ilość komentarzy: 1082
Oceny: +7083
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
20.02.2015 / 16:06:35
Ładny mecz Evertonu. Wygrali wysoko na dośc ciężkim w tym sezonie terenie. Przegrało tutaj choby Napoli 2-0. Sprawa awansu jest już rozstrzygnięta i "the Toffies' mogą się skupic na poprawie pozycji w Premier League
Oceny: +6712
KRC Genk Middlesbrough Bastia Hamburger SV Lazio Rzym Legia Warszawa Vitoria Guimaraes FC Barcelona
/ -20
Piękny wynik i to na wyjeździe. Akcja na drugiego gola Evertonu ładna, hat-trick Lukaku :D Stonesowi coś odbiło, mieli wynik bezpieczny i koleś bez sensu uwiesił się na rywalu. Nawet przy rezultacie 2:4 i tak Everton miałby na 95% awans, a Stones oszczędziłby sobie zawieszenia. No ale karny w wykonaniu YB magiczny :D
chamstwo
Zarejestrowany od: 1364 dni
Ilość komentarzy: 6927
Oceny: +35880
Juventus Turyn
19.02.2015 / 23:23:12
Wreszcie sobie Everton postrzelał. Jest awans bez dwóch zdań. Lukaku moc dzisiaj.
KKS1922
Zarejestrowany od: 971 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
19.02.2015 / 21:59:31
berno miało swoje okazje i karny, ale Everton pokazał klasę :) Rewanż formalnością :)
BrońRadom
Zarejestrowany od: 764 dni
Ilość komentarzy: 662
Oceny: +2999
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
19.02.2015 / 21:44:14
Everton już w następnej rundzie
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - BSC Young Boys Berno - Everton 19.02.2015 wynik: 1:4 z dnia 19.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.