Arsenal Londyn Manchester City Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona
Oceny: +1488
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Napoli Ajax Amsterdam Widzew Łódź Polska FC Barcelona
22.02.2015 / 12:56:35
/ -13
zgadazm sie ze jest dobrym napastnikiem ale o jaka konkurencje w ataku ci chodzi,pzeciez w bayerniem oprocz niego to tak naprawde jest tylko pizzaro bo muller ustawiany jest na pomocy badz jako cofniety napastnik??????????????
kibol 234
Zarejestrowany od: 1041 dni
Ilość komentarzy: 314
Oceny: +1512
Chelsea Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Napoli Holandia Lech Poznań
22.02.2015 / 07:26:36
brawo lewy oby tak dalej pokaz wszystkim co cie krytykuja na co cie stac
Skitu
Zarejestrowany od: 827 dni
Ilość komentarzy: 114
Oceny: +296
Manchester United Borussia Dortmund Lech Poznań Polska Real Madryt KSZO Ostrowiec
22.02.2015 / 01:59:13
Moze ostatnio nie wygrywaja wielu meczy ale jak juz wygrają to musi byc cos wielkiego!!!
chamstwo
Zarejestrowany od: 1491 dni
Ilość komentarzy: 7446
Oceny: +40247
22.02.2015 / 00:21:55
Tego właśnie potrzebuje Lewy - bramek. Nie pierdolenia o jego przyszłości i przydatności. Elegancko.
GrabiCr7
Zarejestrowany od: 1515 dni
Ilość komentarzy: 118
Oceny: +670
Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Napoli Lech Poznań Real Madryt Atlético Madryt
21.02.2015 / 23:09:40
mecz fajny , ale widac brak szacunku riberiego do Lewego po golu chyba kazdy to widzial jak lewy chcial objac a frank co ??? pierdolony pociety chuj zachowal sie tak dokladnie jak jego rodacy w 39 pozdro jebajcie minusy gimby
Oceny: +2598
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Torino Ajax Amsterdam Wisła Kraków
21.02.2015 / 23:06:36
Gratulacje Robert pokaż tym nieudacznikom którzy z ciebie szydzą że jesteś światowej klasy napastnikiem
Oceny: +41184
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
21.02.2015 / 22:29:58
bardzo dobry mecz Lewego (2 gole), Robbena (2 gole + 2 asysty!!!) i Riberego (1 gol + 2 asysty). Bayern w 3 ostatnich meczach strzelił 16 goli i nie stracił żadnego!
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44167
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
21.02.2015 / 22:01:49
Bayern znów ładuje bramkę za bramką. Lewandowski strzela, szkoda, że nie zdobył hattricka, ale bardzo dobry mecz Polaka.
Oskaru1234
Zarejestrowany od: 872 dni
Ilość komentarzy: 167
Oceny: +1155
Borussia Dortmund Lech Poznań FC Barcelona
21.02.2015 / 21:44:15
Nie oglądałem tego meczu, ale mnie wkurzył Robben :P Czemu nie oddał Lewemu karnego? Miałby chłopak hat-tricka, a przecież jest napastnikiem, to w końcu potrzebuje tych goli. A Arjen za tyle nie podanych mu piłek według mnie powinien mu oddać tego gola. Robben to straszny sęp.. chociaż umiejętności ma nie małe. Pamiętacie zachowanie Pedro po zdobyciu gola Neymara? Bodajże w meczu Athletic-Barca? Neymar podciął piłkę, a Pedro zamiast dobić wolno lecącą futbolówkę.. odsunął się od niej osłaniając ją ciałem. Pedro pozwolił zdobyć Neymarowi gola, ponieważ to Neymarowi ten gol się należał. To się nazywa klasa.

21.02.2015 / 21:26:17
Brawo Lewy! Wreszcie na liście strzelców widziałem jego nazwisko. I to dwa razy :).
radeek1987
Zarejestrowany od: 848 dni
Ilość komentarzy: 807
Oceny: +28710
Liverpool FC Polska
21.02.2015 / 21:17:41
Bayern znowu kompletnie zdemolował rywala, bravo Lewy za dwie brameczki:)
zdzislawz
Zarejestrowany od: 914 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48192
Liverpool FC Borussia Dortmund
21.02.2015 / 21:11:53
zeby grali na Lewego to bylby liderem zauwazylem ze jak sie dobrze ustawi zawsze pokazuje palcem zeby mu podali czesto na prozno
`MADEJ0WSKy.
Zarejestrowany od: 1132 dni
Ilość komentarzy: 120
Oceny: +2753
Polska
21.02.2015 / 20:35:14
Robben podał do Lewego? Zeszła mu czy co?
xArko
Zarejestrowany od: 886 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: +337
Liverpool FC Polska Real Madryt
21.02.2015 / 20:20:08
Brawo Lewy za 2 bramki | te 75% posiadania piłki robi wrażenie :)
EdenHazardCF17
Zarejestrowany od: 1106 dni
Ilość komentarzy: 48
Oceny: +378
Chelsea Londyn
21.02.2015 / 20:02:59
Brawo Bayern ! Ostatnie 2 ligowe mecze i 2 wygrane 14 goli strzelonych 0 straconych . I trio Lewandowski Robben Ribery się sprawdza .
Oceny: +946
Arsenal Londyn Leicester City FC Polska San Marino FC Barcelona Sarajevo Wigry Suwałki Francja U17
21.02.2015 / 19:27:23
Piękny mecz Roberta dwie ładne bramki i ogólnie dobra gra naszego polaka.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1367 dni
Ilość komentarzy: 8141
Oceny: -8809
21.02.2015 / 22:21:07
Naszego Polaka? to sa jeszcze Polacy innych?
Mały Książe
Zarejestrowany od: 1289 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +767
21.02.2015 / 19:20:50
Brawo Robert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Robben elegancko w tym sezonie majstersztyk.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 1034 dni
Ilość komentarzy: 1226
Oceny: +8072
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
21.02.2015 / 18:48:59
Może jak Robben zakończy karierę to Robert będzie miał średnią 2 bramki na mecz :)
REALOBIEKTYW
Zarejestrowany od: 861 dni
Ilość komentarzy: 59
Oceny: +393
West Ham United VfL Wolfsburg Napoli Wisła Kraków Polska Porto Real Madryt
21.02.2015 / 18:22:42
Oby tak dalej Lewy. Mam nadzieje że Lewy nie będzie ,,lewy"
1 sezon w nowym klubie u większości zawodników jest najtrudniejszy jeśli chodzi o bramkostrzelność w ostatnich meczach Roberta.
qrviq
Zarejestrowany od: 897 dni
Ilość komentarzy: 1694
Oceny: +37621
SG Dynamo Dresden Vitesse Real Madryt Real Madrid II
21.02.2015 / 18:16:35
Piękne bramki Lewego i świetne podanie Robbena. 14! Tak, 14 bramek w dwóch spotkaniach ligowych. Bawaria na fali.
KKS1922
Zarejestrowany od: 1098 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5354
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
Oceny: +526
Manchester United Leicester City FC Watford FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Lech Poznań Polska Real Madryt Sevilla Termalica Nieciecza
21.02.2015 / 17:53:52
No tak, można było się tego spodziewać. Brawo Bayern!
Oceny: +425
Bayern Monachium Bayer Leverkusen Schalke 04 VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Niemcy Atlético Madryt Termalica Nieciecza
21.02.2015 / 17:39:31
Weiser to mnie zaskoczył tą bramką, jeszcze 2min po wejściu na boisko o.o a zdążyłem pod nosem powiedzieć, na uj go wpuszcza Guardiola
Szymon*1922*
Zarejestrowany od: 839 dni
Ilość komentarzy: 149
Oceny: +2810
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Tottenham Hotspur Anglia Olympique Lyon AS Monaco Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Schalke 04
21.02.2015 / 17:35:48
Trio Ribery, Robert i Robben podbili staty sobie dzisiaj, razem 5 bramek i 4 asysty :)
Szkoda, że Robben nie oddał karnego, Lewy miał by szanse na hat-tricka, no ale sam ma chrapkę na króla strzelców.
MarcinWojownik2003
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +1049
Bayern Monachium Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Real Madryt FC Barcelona Lechia Gdańsk
21.02.2015 / 17:34:30
Nie wiem, może jestem przewrażliwiony na tym punkcie albo bardzo mnie denerwuje, kiedy Robben zamiast podać i stworzyć Robertowi klarowną sytuację sam próbuje wykończyć akcję. Przed gwizdkiem mógł wyłożyć jak na tacy piłkę Lewemu co mogłoby zakończyć się hat-trickiem polskiego napastnika...
Kolololo
Ilość komentarzy: 1752
Oceny: +5216
AC Milan
21.02.2015 / 17:51:58
Robben sam stwarza wiele sytuacji i wiele wykańcza. Tu nie ma przypadku, z analizy bramek wynika, że to właśnie strzały Robbena to optymalne rozwiązanie akcji.