Ja również życzę wam powodzenia w meczu z FC Barceloną .
Jestem kibicem Chelsea, i jestem pod wrażeniem gry City. życze wam powodzenia z Barceloną i trzymam za was kciuki:)
Ilość komentarzy: 86
Oceny: +296
Arsenal Londyn Manchester City Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona
22.02.2015 / 12:20:19
Widzę ze na meczykach żeby skrót meczu został wyróżniony to musi to być; Barca , Real , Chelsea,
A to ze mistrz Anglii wygrywa 5:0 w pięknym stylu jest mało interesujące a slaby występ Chelsea czy Man United to jest bardzo ciekawa alternatywa.
Ludzie przestańcie faworyzować te same zespoły
menche$ter $hity
Zarejestrowany od: 824 dni
Ilość komentarzy: 396
Oceny: +4004
23.02.2015 / 18:11:08
Gowno gownem bedzie nic na to nie poradzisz.
crazykill
Zarejestrowany od: 816 dni
Ilość komentarzy: 397
Oceny: +980
22.02.2015 / 11:30:05
city ma coraz wieksze szanse na mistrza angli ,do tego odpadniecie z barcelona tez troche pomoze .(mniej meczow do rozegrania) hłe hłe :D koniec sezonu zapowiada sie emocjonujaco :D
Cin19880
Ilość komentarzy: 542
Oceny: +3856
Liverpool FC Lech Poznań
22.02.2015 / 08:41:17
Robili z Newcastle co chcieli, tylko jest to rywal niezwykle przychylny dla MC bo w ostatnich 5 meczach wbili im 17 goli przy tym zadnego nie tracac...
chamstwo
Zarejestrowany od: 1430 dni
Ilość komentarzy: 7243
Oceny: +38551
Juventus Turyn
22.02.2015 / 00:23:01
Zrobili co mieli zrobić. W lidze gonią, morale przed LM podbudowane, zadanie wykonane.
Tesyer
Zarejestrowany od: 1634 dni
Ilość komentarzy: 473
Oceny: +5854
Arsenal Londyn Polska Atlético Madryt Korona Kielce
22.02.2015 / 00:01:04
Cos czuje,ze dadzą radę z Barceloną. Mozemy sie spodziewać wielu goli,bo pbydwie druzyny grają ofensywnie.
21.02.2015 / 22:52:23
Wrócił Yaya i od razu zaczęli lepiej grać.
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 803 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40441
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
21.02.2015 / 22:29:07
Aguerro vs Messi ! Co to będzie za mecz na Etihad !!! Mam nadzieję, że z tego starcia zwycięsko wyjdzie Kun! Barcelona naprawdę ma się czego obawiać. Mam nadzieję, że to będzie hit tej Ligi Mistrzów.
JaRo234
Zarejestrowany od: 766 dni
Ilość komentarzy: 70
Oceny: +384
Arsenal Londyn Manchester United Polska Real Madryt Chrobry Głogów
21.02.2015 / 21:51:42
Oglądałem mecz i trzeba przyznać, że Barca ma się czego obawiać :D Liczę na wygraną City. Szkoda sam na sam Bonego, skończyła mu się dobra passa w debiutach.
acio44
Zarejestrowany od: 1609 dni
Ilość komentarzy: 223
Oceny: +1104
Manchester City Lechia Gdańsk
21.02.2015 / 21:49:57
Biorąc pod uwagę wtorkowy mecz z Barcą , myślę że Pellegrini powinien po I połowie , przy stanie 3:0 pozdejmować zawodników.
JaRo234
Oceny: +384
21.02.2015 / 21:52:41
Też na to liczyłem, Bony mógłby zagrać dłużej no ale... :)
21.02.2015 / 21:47:09
Barcelono, bój się! Merlin znowu czaruje, no ale Dzeko? Dzisiaj przeszedł sam siebie. Szkoda tej zmarnowanej setki Bony' ego, ale... następna wejdzie :) Fantastyczne morale - można było zauważyć po piątej strzelonej bramce. A teraz: Welcome Barcelona on The Etihad! :D
21.02.2015 / 21:33:07
Brawo City. 2 wysokie wygrane, dobra gra i mało błedów. Wydaje się że to może starczyć na Barcelone która przegrała z Malagą, lecz Barcelona jest klasę wyżej niż City. City dopiero raczkuje w elicie, a Barcelona to weteran. Mimo dobrej formy City,a cienkiej Barcelony w dwumeczu postawiłbym na Barce.
bolo85
Zarejestrowany od: 1483 dni
Ilość komentarzy: 1751
Oceny: +2791
21.02.2015 / 21:18:36
Jest Yaya jest zabawa, Silva mały czarodziej graczem meczu, debiut Bonego przyzwoity. 5 - 0 może podniesie moralne w zespole przed wtorkowym meczem z Barca.
radeek1987
Zarejestrowany od: 786 dni
Ilość komentarzy: 803
Oceny: +28646
Liverpool FC Polska
21.02.2015 / 21:15:39
Jest dobra forma Man City przed arcyważnym meczem w LM z Barca. Fenomenalnie zagrał Silva i Dzeko.
giboon123
Zarejestrowany od: 778 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +154
Manchester City Olympique Marsylia VfL Wolfsburg Inter Mediolan Napoli Lech Poznań Valencia Atlético Madryt
21.02.2015 / 21:10:58
Drugi z rzędu elegancki mecz City :D
lolekk
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +1026
21.02.2015 / 21:07:17
Morale wyśmienite przed meczem z Barceloną. Barcelona zaś odwrotnie, przegrała po głupim błędzie. W każdym razie...będzie dobry mecz :)
Wielki David Silva powraca! :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Newcastle United 21.02.2015 wynik: 5:0 z dnia 21.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.