Ilość komentarzy: 6073
Oceny: +43230
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
25.02.2015 / 18:29:04
Torino jak zwykle walczyło do ostatniego gwizdka sędziego i to się opłaciło. Ich gra wygląda ładnie i miło patrzyć na ich mecze.
Czopa
Zarejestrowany od: 1035 dni
Ilość komentarzy: 3539
Oceny: +10401
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
23.02.2015 / 22:58:41
Brawo dla Torino, oddają na boisku zawsze wiele walkii i serca. Walka do końca ! :)
er.es.2104
Zarejestrowany od: 770 dni
Ilość komentarzy: 1527
Oceny: +7726
Manchester United PSG Lech Poznań Polska FC Barcelona
23.02.2015 / 18:02:45
Cenny remis Torino z lepszymi w tym sezonie Fiołkami, Torino wciaż moce w środku tabeli. Brawo dla druzyny Kamila Glika!
Szymon*1922*
Zarejestrowany od: 707 dni
Ilość komentarzy: 149
Oceny: +2810
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Tottenham Hotspur Anglia Olympique Lyon AS Monaco Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Schalke 04
23.02.2015 / 17:34:51
Ostatnie mecze Salah'a na wysokim poziomie, dobrze, że Fiorentina go wypożyczyła, szkoda, żeby w Londynie grzał ławę, jak Schuerrle, pomimo swojego talentu, ale wiadomo jaki ścisk na pozycje skrzydłowych jest w Chelsea.
MARCELO#12
Zarejestrowany od: 910 dni
Ilość komentarzy: 432
Oceny: +1473
Liverpool FC Olympique Marsylia Fiorentina Polska Real Madryt
23.02.2015 / 13:44:25
gdy Fiorentina strzeliła to myślałem że już po meczu bo Torino tylko się broniło ale jednak chwile potem zdołało odpowiedzieć i zrwmisować :(

dobry wynik!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Fiorentina - Torino 22.02.2015 wynik: 1:1 z dnia 22.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.