Ilość komentarzy: 1224
Oceny: +8046
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
27.02.2015 / 15:05:55
Świetny mecz zarówno Sevilli jak i Borussi M'Gladbach. Cieszy mnie zwycięstwo Sevilli, bo im więcej klubów Hiszpańskich w LE i LM tym lepiej. Szkoda tylko, że Sevilla trafiła na Villarreal...
bar19lapan
Zarejestrowany od: 1615 dni
Ilość komentarzy: 155
Oceny: +203
Chelsea Londyn Watford FC Wisła Kraków Polska Deportivo La Coruña
27.02.2015 / 09:38:25
kurde szkoda gladbach . liczę że nie obronią tytuły ponieważ jestem fanem zaciętej rywalizacji a w zeszłym sezonie odebrali w rzutach karnych trofeum wielkiej benfice .
rzepek1
Zarejestrowany od: 1705 dni
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44167
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
27.02.2015 / 08:28:45
Prawdziwy grad bramek, mecz stał na najwyższym poziomie - co chwile można było obejrzeć ataki to z jednej to z drugiej strony, nikt nie skupiał się tutaj wyłącznie na defensywie i dzięki temu mieliśmy bardzo emocjonujące spotkanie.
!emeryt!
Zarejestrowany od: 822 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +40
Liverpool FC Juventus Turyn Korona Kielce
26.02.2015 / 22:35:26
Zajebisty mecz! Jednak to niemiecki zespół trochę przeważał nad Sevillą... tyle, że hiszpański klub wygrał w najważniejszej statystyce - gole. Brawo dla obydwóch zespołów - świetne widowisko.
!emeryt!
Oceny: +40
26.02.2015 / 22:36:07
Chodziło mi o to, że przeważali do momentu czerwonej kartki.
Oceny: +3000
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
26.02.2015 / 21:48:29
Tak trzyma sevilla
giboon123
Zarejestrowany od: 838 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +154
Manchester City Olympique Marsylia VfL Wolfsburg Inter Mediolan Napoli Lech Poznań Valencia Atlético Madryt
26.02.2015 / 21:41:23
Bardzo się ciesze że Sevilla awansowała :)
Czopa
Zarejestrowany od: 1165 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
26.02.2015 / 21:39:10
Tak trzymac
mafio0709
Zarejestrowany od: 831 dni
Ilość komentarzy: 229
Oceny: +2598
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Torino Ajax Amsterdam Wisła Kraków
26.02.2015 / 21:53:52
Nie żebym się bardzo czepiał ale to, co napisałeś to masło maślane. To tak, jakbyś powiedział „Co za piękna, ładna kobieta” =)
audiomatic
Zarejestrowany od: 1208 dni
Ilość komentarzy: 792
Oceny: +5575
Chelsea Londyn Middlesbrough Juventus Turyn Legia Warszawa Atlético Madryt
26.02.2015 / 23:14:03
te, jak to nazwałeś "masło maślane", to tzw. pleonazm;) bardzo przydatny w życiu wyraz
jedna z dwóch informacji jakie zapamiętałem z mikroekonomii ze studiów;]
pejotte
Ilość komentarzy: 223
Oceny: +687
Manchester United Ruch Chorzów Polska
26.02.2015 / 22:05:16
dziwie sie, ze towarzystwo cie jeszcze nie zminusowalo...
z reguly bywa tak, ze jak wspomnisz jakis blad jezykowy (powodujacy brak sensu) u kogos w komentarzu, to od razu sypie sie masa minusow od nieukow... eh, takie czasy... pzdr
KKS1922
Zarejestrowany od: 1096 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5354
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
26.02.2015 / 21:22:42
Brawo sevilla
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Borussia M'gladbach - Sevilla 26.02.2015 wynik: 2:3 z dnia 26.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.