Kolumbia Arsenal Londyn Manchester United Wolverhampton AFC Bournemouth Swansea City AFC Olympique Lyon Saint Étienne Montpellier HSC Francja
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +421
Widzew Łódź Real Madryt
27.02.2015 / 21:59:56
za burdy drużyny z Polski mają zamykane stadiony. Kibice Feyenoordu zrobili grandę w Rzymie a mecz i tak oglądali sobie z trybun. Jebać UEFA za ich sprawiedliwość!!!!!
fenixo
Zarejestrowany od: 981 dni
Ilość komentarzy: 494
Oceny: +4288
Lech Poznań Polska FC Barcelona
27.02.2015 / 19:02:10
Manu wejście smoka, dał nadzieje graczom Feyenoordu, ale po 2 czerwonej kartce zespół z holandiinie miał szans oprzeć się atakowi Romy
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 908 dni
Ilość komentarzy: 1085
Oceny: +7100
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
27.02.2015 / 15:01:07
Moim zdaniem powinni karac kibców za takie zachowania jak to w Rotterdamie. To już jest trochę przesada, żeby rzucac w czarnoskórego zawodnika (Gervinho) sztucznymi bananami...żenada.
Co do samego meczu to brawa dla Romy za zwycięstwo i dobry mecz.
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
27.02.2015 / 09:57:11
Vrede nie powinien za to dostać czerwonej kartki. Faul był ale to maks żółta kartka. Brawo dla sędziego, bo chyba kierował się reakcją faulowanego a nie tym co rzeczywiście było.
andrzejspoko
Zarejestrowany od: 696 dni
Oceny: +53
Inter Mediolan
27.02.2015 / 10:17:13
Czerwona kartka za atak częścią buta gdzie znajdują się korki zawsze jest na czerwoną kartkę.
27.02.2015 / 08:21:33
Sędzia nie dał sobie wejść na głowę, ale chyba czerwona kartka dla rezerwowego była trochę nad wyrost. Z tego co po meczu było napisane to dostał za cieszynkę, ale bez przesady. Dawniej oglądało się, jak zawodnicy wciągali farbę z linii bocznych i za to można dostać jakąś karę. Czerwień dla te Vrede - myślę, że zasłużona, chociaż niektórzy sędziowie daliby jednak żółty kolor. Tak czy owak Roma wygrała i będzie kolejna włoska drużyna w dalszej fazie. Powodzenia.
27.02.2015 / 00:50:05
Graty dla Romy, świetny wynik w LE włoskich drużyn oby tak dalej!!
26.02.2015 / 23:51:26
Sędzia dość zawalił bo te Vrede nie powinien z boiska wylecieć.
BoneBloooD
Zarejestrowany od: 1099 dni
Ilość komentarzy: 168
Oceny: +186
26.02.2015 / 23:21:33
Sedzia jakie dziwne jazdy miał a ogólnie co tu dużo mówić dali rade i bardzo ładnie wygląda sytuacja w LE ! :)
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 3907
Oceny: +26485
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
26.02.2015 / 23:16:07
Roma uratowała się po niekorzystnym wyniku u sb :) Roma przechodzi dalej ale ten dwumecz był bardzo dziwny :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Feyenoord - AS Roma 26.02.2015 wynik: 1:2 z dnia 26.02.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.