Arsenal Londyn Chelsea Londyn PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona
Oceny: +1495
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia KSZO Ostrowiec Toronto
05.03.2015 / 20:41:26
/ -30
Bez rewelacji. do szescdziesiatej ktorejs minuty byl remis, potem niesluszna czerwona z marszu, jak dla mnie to bylo na zolta, nie na czerwona. neymar jak zwykle przyaktorzyl, sedzie pomogl no i potem bylo barsie latwo. Kto ogladal uwaznie powtorke to zauwazyl rowniez, ze suarez byl na spalonym w momencie podania od mascherano, ale tego sedzie oczywiscie nie widzial. fatalne sedziowane, wynik wypaczony. bohaterska barsa. troche zalosne
Skitu
Zarejestrowany od: 698 dni
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +114
Manchester United Leicester City FC Borussia Dortmund Lech Poznań Polska Real Madryt KSZO Ostrowiec

05.03.2015 / 18:51:13
Villareal zagrał dobrze, ale nie wystarczyło.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1363 dni
Ilość komentarzy: 6924
Oceny: +35850
Juventus Turyn
05.03.2015 / 17:27:31
Z przodu nic nie zawiodło i Barca z pewnym awansem.
BrońRadom
Zarejestrowany od: 762 dni
Ilość komentarzy: 662
Oceny: +2999
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
/ -25
Dobry mecz w wykonaniu barcy... Choć gdyby nie ta czerwień to kto wie czy Barca dałaby radę. :P Bo do czerwieni był przecież remis. :P
w pierwszym Barca miała 3:1
więc mogła nawet sobie pozwolić na remis, a nawet przegraną 2:1.
05.03.2015 / 12:29:14
jest final ! :) szkoda że trzeba tyle czekac :P ale w tym miesiącu nie zabraknie emocji :)
armageddon
Zarejestrowany od: 1246 dni
Ilość komentarzy: 1893
Oceny: +10350
Polska
05.03.2015 / 11:54:31
Neymar pokazał geniusz i instynkt przy pierwszym golu, bo była to trudna sytuacja wbrew pozorom.Po tym golu Barca na spokojnie kontrolowała sytuację i spokojnie wygrała.
misiu325
Ilość komentarzy: 287
Oceny: +1210
Liverpool FC FC Barcelona
05.03.2015 / 11:24:50
W końcu Suarez strzela. Jego bramki cieszą mnie najbardziej.
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1382 dni
Ilość komentarzy: 943
Oceny: +5662
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
05.03.2015 / 11:00:58
No powiedzmy szczerze Barca na stojąco ograła Villarreal i to u nich i pewnie kroczy po puchar Króla!
sharak1987
Ilość komentarzy: 969
Oceny: +6169
Arsenal Londyn PSG AS Roma FC Barcelona
05.03.2015 / 08:42:05
Brawo Barca! Choć trzeba przyznać Villarreal tak łatwo skóry nie sprzedał... Suarez znowu strzela, Messi asystuje, Neymar strzela dwie... ta trójka w ataku radzi sobie coraz śmielej, ostatnio nawet trudno wskazać kogoś z tej trójki co by się znacząco wyróżniał... rozkładają siły po równo, jak jednemu nie idzie to drugi dopomoże, oby tak dalej.
dudpis
Zarejestrowany od: 1009 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: -47
05.03.2015 / 07:48:01
/ -36
Jak widze komenty, że Barca miała wszystko pod kontrolą, to się sam śmieje do kompa haha. Nic nie było pod kontrolą, gdyby nie czerwona kartka mówiłem cały czas podczas meczu, że Villa może zaraz doyebać następną bramkę.
ps. kibic barcy.
rzepek1
Ilość komentarzy: 6090
Oceny: +43356
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
05.03.2015 / 08:27:20
Gdybać to sobie możesz właśnie do kompa, bo właśnie tylko on Cię rozumie jak widać. Myślisz, że wpisanie, że jesteś kibicem i podszywanie się pod niego coś zmieni? Czerwona kartka nie ustawiła meczu, gdyby jej nie było to może by się wynik zmienił, a może nie. Jeżeli tak pojmujesz piłkę nożną i jeszcze "mówiłem cały czas podczas meczu" to gratulacje - pewnie obejrzałeś skrót spotkania i chcesz zabłysnąć, że oglądałeś mecz :). Coraz więcej fałszywych kibiców, sezonowców.
dudpis
Oceny: -47
05.03.2015 / 21:31:48
oglądałem cały mecz kolego i wiem dobrze co pisze. A, że tu siedzi gimbaza sama to nic nie zrobie i jestem kibicem od 13 lub więcej lat.
Pawnucy
Zarejestrowany od: 691 dni
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +642
05.03.2015 / 07:26:44
Dobry mecz,dobry wynik,Suarez zaczyna regularnie strzelac,Barca gra swoje,wszystko idzie w dobrym kierunku,gonic Real.Brawo Barca!
05.03.2015 / 02:49:48
Nienawidzę oglądać meczy na TVP. Komentatorzy pierdolą, jakby pierwszy raz boisko widzieli.

Ciężki faul na Busquetsie, tutaj w skrócie Amerykanie podejrzewają złamanie (strona FCB podaje kontuzję ścięgien lub torebki stawowej - jutro badania), a ci bredzą o powrocie na boisko. Kiedy nie wraca: "dmuchają na zimne". Jezus, Maria... Sygnalizacja sędziego jest im zupełnie obca, nie rozumieją w ogóle taktyki, bredzą o rzeczach niezwiązanych, mylą zawodników i nie odróżniają powtórek od gry...

Całe szczęście, że TVP nie ma praktycznie żadnych praw do gier zespołowych, bo bym z tymi mongołami nie wytrzymał.
EmilioZlatanBarca
Ilość komentarzy: 1668
Oceny: +22559
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
05.03.2015 / 02:16:04
Super mecz...
Messi jakie zagrania i ogólnie jego gra jak i Suarez'a Busquets nieźle oberwał...
A sędzia jak do niego szedł to jeszcze kazał mu wstawać... xD
W Villarreal w odpowiedzi na bramkę Suarez'a pokazali wiernego kibica barcy jarającego na stadionie... ^^
05.03.2015 / 02:05:23
ładny mecz Barcy, grali na luzie, spokojnie, byleby znaleźć się w finale, a do tego wygrali. Szkoda tylko że Villarreal brzydko faulowało.
05.03.2015 / 01:19:03
CZy mi się wydaje, czy ten koleś w 3:00 pali blanta? :)
Antoni TS
Zarejestrowany od: 739 dni
Oceny: +86
Liverpool FC AS Roma Wisła Kraków
05.03.2015 / 00:01:46
Suarez w gazie jak za czasów Liverpoolu. Neymar też dobry występ. Messi standard. Tercet napadziorów lepszy niż w Realu, w Realu Ronaldo i Bale bez formy.
05.03.2015 / 11:21:33
No faktycznie musi się wysilić żeby karnego strzelić...
04.03.2015 / 23:27:59
Te piłki od Messiego za obrońców po prostu genialne, coś nie osiągalnego dla innych piłkarzy, nawet Ronaldo takich piłek nie zagrywa
zygmuntinho
05.03.2015 / 07:05:34
jak wogole mogles pomyslec o takich zagraniach w kontekscie ronaldo. poziom techniki uzytkowej u messiego jest na niespotykanym poziomie
04.03.2015 / 23:08:25
kibice barcy czy wy tez zauważyliście to że po tym meczu jest tylko do tej pory tylko 30 komentarzy???a to pewnie przez to barca wygrała z villarealem na wyjeżdzie i awansowała do finału,a klubik kibiców realu ledwo ledwo zremisiwał u siebie z villarealem i teraz pewnie nie wiedzą co pisac w komentarzach .i dobrze bo po co maja sie kompromitować!!!!kibic realu płakał jak oglądał .he he he
Alili
Ilość komentarzy: 33
Oceny: +137
05.03.2015 / 13:33:09
Przynajmniej Real jest w Lidze Mistrzów.
/ -14
Szkoda żółtych no ale Barca jednak klasę wyżej. Kupować Pine do Realu bo nieźle kosi Katalońców xD
04.03.2015 / 23:03:37
Żewłakow - Myślę, że to może być koniec występu Busquetsa.
Szpakowski - Sądzę, że masz rację.

Podczas gdy cały świat widzi, że Busquets ma upierdoloną nogę. Oglądanie meczu z tymi komentatorami to 90 minut cierpienia.
Jerry 2
05.03.2015 / 01:25:46
Zewlakow ciagly partacz na boisku byl,i taki sam komentator z Bozej laski.
Stocker
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +213
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt Atlético Madryt
04.03.2015 / 23:13:14
Komentatorzy tak jak w fifie :)
Podasz do bramkarza a Szpakowski krzyczy " Ależ to była petarda, z trudem ją obronił "
Kukis1992
Ilość komentarzy: 13
Oceny: +142
04.03.2015 / 22:48:50
Bravo Barca Finał Nasz <333 i Brava dla Villareal za walke :)
Seba234
Zarejestrowany od: 1028 dni
Ilość komentarzy: 2002
Oceny: +10483
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk
04.03.2015 / 22:47:07
brawo Barca.Jeszcze tylko 1 mecz i jakies trofeum wasze!
Seba234
04.03.2015 / 22:50:41
moze przetlumacze xd

Jeszcze tylko 1 mecz wygrany i jakies trofeum juz jest,jeszcze tylko 2 nastepne i git :P
Ney11SklOp
Zarejestrowany od: 688 dni
Ilość komentarzy: 206
Oceny: +1115
Brazylia FC Barcelona
04.03.2015 / 22:46:55
kontuzja Busquets'a jest poważna, może to być złamanie kostki ;// zyczmy mu zdrowia ! oby jak najszybciej wrócił do gry ! <333
/ -14
Pierwsza połowa ładna reszta pod barce ..
04.03.2015 / 22:22:17
Wielkie brawa Barca ładny mecz, oby tak dobrze zagrali z MC i Realakem, teraz tylko czekać na finał ciekawe z kim, ale i tak Barca poradzi sb mam nadzieje w finale <3 Wspaniały mecz, czekamy na wiecej emocji, VeB <3
04.03.2015 / 22:18:03
Brawo Neymar !! :D Suarez myślałem że znowu oddasz bramkę tylko tym razem Neymarowi ale skończyłeś sam :) Cieszę się że się rozkręcasz :D
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 3891
Oceny: +26278
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
04.03.2015 / 22:15:39
Busquets - mam nadzieję, ze mu się nie stało to jeden z najważniejszych filarów Barcy!