Meczyk świetny powinno być więcej bramek ,Chelsea Mistrz
Zarejestrowany od: 1382 dni
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +1337
05.03.2015 / 18:44:22
Hazard gra za mało samolubnie. Powinien zgarnąć hat-tricka, niestety decydował się na podania zamiast strzałów
chamstwo
Zarejestrowany od: 1365 dni
Ilość komentarzy: 6930
Oceny: +35913
Juventus Turyn
05.03.2015 / 17:23:46
Mniej bramek niż bym się spodziewał. Ważne punkty dla lidera.
er.es.2104
Zarejestrowany od: 775 dni
Ilość komentarzy: 1527
Oceny: +7726
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
05.03.2015 / 17:17:51
Mistrzostwo prawie na 95% pewne, Blues'owi teraz mają z górki koniec sezonu wg rozpiski następnych kolejek.
BrońRadom
Zarejestrowany od: 764 dni
Ilość komentarzy: 662
Oceny: +2999
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
05.03.2015 / 16:19:23
Jedyne co mnie martwi to postawa Diego Costy.
KKS1922
Zarejestrowany od: 971 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
05.03.2015 / 16:19:06
brawo Chelsea
Meniolek
Zarejestrowany od: 721 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +310
Argentyna Belgia Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Southampton FC
05.03.2015 / 15:02:54
Piękna Gra Belgow należą sie brawa Zouma też nieźle według mnie jest to najwiekszy talent do 20 lat w BPL ale to moje zdanie xd
05.03.2015 / 12:13:06
Trzeba uczciwie przyznać, że bramka ze spalonego - minimalnego ale spalonego. Jednak po tylu złych decyzjach przeciw The Blues to.. jednak nie pochwalam złych decyzji. Akcje w jedną jak i w drugą stronę, mogło być różnie Courtois chyba na dobre wpasował się do PL, chodź od początku bronił dobrze, jednak teraz jest na swoim optymalnym bardzo wysokim poziomie. :)
menche$ter $hity
Zarejestrowany od: 759 dni
Ilość komentarzy: 394
Oceny: +4022
05.03.2015 / 17:05:02
Nie bylo tam spalonego kolego, w momencie podania zawodnik west hamu jescze wyciagnal noge a hazard byl ustawiony w lini.
05.03.2015 / 11:22:20
Świetny mecz, mocne tempo utrzymywało się przez całe spotkanie. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji w ataku, głównie przez świetne spisywanie się obu bramkarzy.
Doskonały mecz Hazarda przypieczętowany bramką oraz dobry występ Courtois, nie licząc sytuacji z 72 minuty, kiedy wypluł piłkę przed siebie, przez co zrobiło się gorąco pod bramką.
Nie mogę tylko wybaczyć Willianowi tej niewykorzystanej sytuacji z 94 minuty. Miał prawie całą bramkę, a wybrał chyba najgorzej jak się dało. Szkoda tej akcji. Myślałem, że Hazard będzie strzelał i będzie po meczu. Mało brakowało, a mecz skończyłby się 1-1, bo w końcówce było bardzo groźnie pod naszą bramką.
KarasMaster
Zarejestrowany od: 1580 dni
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +1582
Chelsea Londyn Leicester City FC
05.03.2015 / 11:21:10
Wszyscy mówią o szczęściu, ale ja powiem tak - Piekielnie dobra gra obydwu bramkarzy :)
GhostCFC
Zarejestrowany od: 714 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +104
05.03.2015 / 10:22:13
Po raz kolejny derby dla Niebieskich. Brawo dla całej ekipy, Zouma jeśli chce grać częściej w pierwszym składzie to niech się powoli przyzwyczaja do takich fauli. KTBFFH!
sharak1987
Ilość komentarzy: 969
Oceny: +6169
Arsenal Londyn PSG AS Roma FC Barcelona
05.03.2015 / 09:18:54
Bardzo dobry, żywy mecz... i jedni i drudzy mieli swoje okazje, jednak Chelsea dopisało więcej szczęścia.
05.03.2015 / 17:03:34
co wy macie z tym sczesciem. Niewykorzystane sytuacje byly po obu stronach i nie mozna powiedziec ze ktos mial wiecej szczescia.
Sebabukos
Ilość komentarzy: 54
Oceny: +304
Chelsea Londyn Manchester City Sampdoria Empoli Wisła Kraków Szczakowianka Jaworzno FC Barcelona
05.03.2015 / 08:52:56
Chelsea idzie po mistrza... 5pkt przewagi i mecz zaległy. 8 pkt to juz raczej na tym poziomie będzie nie do odrobienia.
rzepek1
Ilość komentarzy: 6097
Oceny: +43445
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
05.03.2015 / 08:24:59
Świetny mecz z obydwu stron. Młoty rozegrały wspaniałe spotkanie, z przebiegu meczu nie wyglądało, że Chelsea miała jakąś miażdżącą przewagę. Ale w bramce "The Blues" stoi Courtois, więc znów ratował ich raz za razem. Miło ogląda się takie mecze.
wentello
Zarejestrowany od: 774 dni
Ilość komentarzy: 313
Oceny: +2169
05.03.2015 / 07:59:34
Świetny Hazard i Courtois, bardzo dobry Ramires. Ogólnie mecz mimo tylko jednego gola stał na fantastycznym poziomie. Eden musi nauczyć się trochę egoizmu, jeśli chce walczyć o złotą piłkę. Mówię tu o tym podaniu do Williana, kiedy Brazylijczyk nie trafił. Hazard mógł to sam kończyć. Gratulacje dla WHU za postawienie bardzo ciężkich warunków. Przewaga 5pkt utrzymana, zostało tyko 11 meczy. C'mon Chelsea!
Maestro92
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 672
Oceny: +701
West Ham United PSG Hertha BSC Berlin AC Milan Legia Warszawa Polska Zawisza Bydgoszcz
05.03.2015 / 06:39:00
west ham zaslugiwal na remis
05.03.2015 / 17:02:07
Nie wiem z ktorej strony. Westaham mial kilka dobrych sytuacji ale Chelsea tez miala wiele okazji w tym strzal w slupek ramiresa, pudlo williana do prawie pustej bramki i wiele wiecej.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1240 dni
Ilość komentarzy: 7146
Oceny: -8020
05.03.2015 / 01:12:02
A gdzie karny dla W.H. za reke w polu karnym?
05.03.2015 / 17:00:08
Dokladnie taka sama sytuacja byla w polu karnym westhamu, juz nie pamietasz?
wentello
05.03.2015 / 07:55:42
Tam gdzie dla Chelsea po ręce zawodnika WHU. Samo dotknięcie piłki ręką w polu karnym to nie jest od razu jedenastka. Liczy się ułożenie ręki, jej ruch do piłki i odległość strzału. W obu przypadkach dobra decyzja arbitra- żadnego karnego nie powinno być.
/ -39
Kto to ten hajs? jakiś kumpel romka i putina?
wieczorinho
05.03.2015 / 12:47:09
aaa polaczek cebulaczek ktory wyemigorwal z kraju i teraz dupny kibic leister wszystko jasne :) gdybym wczesniej spojrzal to bym nawet na twoje wypociny nie reagowal
06.03.2015 / 15:36:04
/ -35
Przykro Ci bo ja byłem na kilku meczach Chelsea, a ty nie? Ba nawet na ich stadionie zasrancu. I mieszkam w Polsce, ale jeżdżę do Hiszpanii czasem, a czasem do GB więc mi nie pierdziel o cebulaczkach, bo ja pracuje w Polsce tu mieszkam i żyję, ale to gdzie mnie wyślą nie zależy ode mnie. Jesteś net hoolsem z przed monitora i się podniecasz. Na razie mama Cię karmi frajerze to cwaniakujesz zobaczymy jak przyjdzie Ci samemu zarobić na siebie czy będziesz obrażał cieżko [pracujących ludzi. Cebulą zajebało to od ciebie lamusie sraj się przed kompem o swoją cwelsi i trzep się do monitora. pozdro
JOKER 7
Zarejestrowany od: 728 dni
Ilość komentarzy: 52
Oceny: -283
Liverpool FC
05.03.2015 / 15:59:51
A ty kim jestes? Polaczek co siedzi w Polsce I wielki mi kibic chelsea hahaha Blizej jemu do bycia kibicem BPL jak tobie,kibicu internetowy....
wieczorinho
05.03.2015 / 12:45:54
hans klos jebał cie wczoraj nie pamietasz juz ?
koninna
Zarejestrowany od: 729 dni
Ilość komentarzy: 50
Oceny: +250
Manchester United Bayern Monachium FC Barcelona
05.03.2015 / 00:13:12
Chelsea pięknie choć fanem nie jestem ale trzeba też przyznać, że WHU zagrażało cały mecz. Trochę więcej szczęścia i mogło być ciekawie. Dobry mecz
Antoni TS
Zarejestrowany od: 741 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +86
Liverpool FC AS Roma Wisła Kraków
04.03.2015 / 23:56:21
Nie ma komu gonić nawet Chelsea. Gdyby Liverpool od początku sezonu grał tak jak teraz... Ehh, gdyby. City nie równa forma. Myślę że kwestia tytułu jest rozstrzygnięta. Niestety. Ale w LM PSG może powalczyć.
hoakiem
Zarejestrowany od: 1171 dni
Ilość komentarzy: 410
Oceny: +1892
04.03.2015 / 23:39:16
definitywnie najlepszy mecz tego wieczoru, brawo chelsea dalej broni samotnosc na szczycie tabeli :)
mrchel
Zarejestrowany od: 1022 dni
Ilość komentarzy: 149
Oceny: +1653
Chelsea Londyn Polonia Warszawa Polska Urugwaj
04.03.2015 / 23:37:26
niestety nie widziałem meczu ale po skrócie wnoszę że wraca stary dobry Ramires :) "Kenijczyk" w formie jest bardzo przydatny w każdym meczu :)
Hatefield
Zarejestrowany od: 747 dni
Ilość komentarzy: 147
Oceny: +1377
05.03.2015 / 00:05:26
Nie, żebym się czepiał, ale Ramires to Brazylijczyk.
mrchel
05.03.2015 / 00:40:56
wiem, stąd cudzysłowie. Kenijczyk to jego boiskowy pseudonim nadany z uwagi na żelazne płuca i wygląd typowego kenijskiego biegacza długodystansowego :) Pozdrawiam
Hatefield
06.03.2015 / 00:48:39
W takim razie zwracam honor i również pozdrawiam :)
HaythamKenwey
Ilość komentarzy: 21
Oceny: +49
04.03.2015 / 23:28:42
Świetny mecz jak na Premier League przystało!
04.03.2015 / 23:02:36
Świetne widowisko, wspaniałe tempo. Miałem co innego do roboty ale nie zrobiłem no bo mecz xD brawo dla West Hamu za walkę. Gryźli trawę
04.03.2015 / 22:56:32
spotkanie stojące na bardzo dobrym poziomie.i jedni i drudzy zagrali dobre spotkanie!!!!!dużo sytuacji pod bramkowych!!!!jeśli chodzi o Hazarda to gość sie obłędny(w pozytywnym słowa znaczeniu)!!!pisze jako kibic ManUtd
HanysCFC
Ilość komentarzy: 106
Oceny: +716
Belgia Chelsea Londyn
04.03.2015 / 22:54:13
Jedziemy po majstra , to jest więcej niż pewne :)

Carefree !
benqiu
Zarejestrowany od: 1104 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: -28
04.03.2015 / 22:49:03
oby tak do końca sezonU Czekam na następne puchary The Blues :)
Thou
Zarejestrowany od: 875 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +459
Chelsea Londyn Tottenham Hotspur Hull City
04.03.2015 / 22:46:30
Świetny mecz, mimo tylko jednej bramki mnóstwo emocji, brawa dla obu drużyn za walkę.
Ninja0808
Zarejestrowany od: 1273 dni
Ilość komentarzy: 801
Oceny: +5471
Chelsea Londyn Polska
04.03.2015 / 22:46:14
Patrząc na ilość stworzonych sytuacji po jednej i drugiej stonie boiska ,taki niski wynik naprawdę dziwi .
Oceny: +1142
Arsenal Londyn Bayern Monachium Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa FC Barcelona
04.03.2015 / 22:44:54
/ -27
Marriner w doliczonym czasie podarował Chelsea 2 punkty.
04.03.2015 / 22:44:38
Brawo Chelsea. Swietny mecz. KTBFFH
05.03.2015 / 00:04:17
za co te minusy gimbusy? czy cos tu sie nie zgadza? gratuluje Chelsea i oznajmiam ze byl to dobry mecz z wieloma sytuacjami z obu stron.