Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +147
Arsenal Londyn
13.03.2015 / 15:47:58
co do karnego to oliwa sprawiedliwa. na powtórce widać, że rzuca się do upadku zanim bramkarz go w ogóle dotknął. co z tymi piłkarzami się dzieje... kiedyś w to już juniorach do ostatniej piłki się grało, a teraz... rzygać się chce od zagrywek takich piłkarzy
Oceny: +5354
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
13.03.2015 / 13:04:43
ciekawy rewanz
topek
Zarejestrowany od: 845 dni
Ilość komentarzy: 80
Oceny: +252
West Ham United Hull City Bayern Monachium Porto Benfica Lizbona Valencia Real Madryt Athletic Bilbao Fenerbahce SK
13.03.2015 / 12:57:47
przy strzale ilicica skorupski był tak blisko...
13.03.2015 / 10:34:09
Wszyscy podbiegli do sędziego, ale jakoś nikt się nie pluje, bo to nie Chelsea :)
chamstwo
Zarejestrowany od: 1488 dni
Ilość komentarzy: 7438
Oceny: +40156
Juventus Turyn
13.03.2015 / 10:33:11
Szkoda że Skorupski tego nie wyciągnął. Karny nieporozumienie, od gwizdka po strzał. Z golem wyjazdowym to Roma będzie nieznacznym faworytem w rewanżu.
ZielonYyy
Zarejestrowany od: 1703 dni
Ilość komentarzy: 4072
Oceny: +27728
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
13.03.2015 / 10:28:12
Licze na zespół z Florencjii w rewanżu :)
legia4
Ilość komentarzy: 168
Oceny: +397
Manchester United
13.03.2015 / 08:15:22
karny z kapelusz i strrzał też...............
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44167
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
13.03.2015 / 07:46:26
Skorupski zaliczył dobre spotkanie. Rewanż będzie niezwykle emocjonujący.
13.03.2015 / 01:37:21
Roma mogła spokojnie wygrać to spodkanie, ale jak się nie wykorzystuje rzutu karnego to się nie wygrywa.
lansbansomg
Zarejestrowany od: 846 dni
Ilość komentarzy: 1004
Oceny: +8487
Polska
13.03.2015 / 00:56:03
Coś pechowy to był mecz dla Romy, dużo kontuzji, dużo błędów. Po grze Ljajica dało się przewidzieć, że nie strzeli tego karnego (miał kilka niemal stuprocentowych okazji), na szczęście Keita znowu poratował główką. Gra Fiorentiny na plus, bardzo aktywnie, dużo biegania, świetna praca w obronie. Czekam na rewanż, pewnie będzie ciekawszy ;)
BoneBloooD
Zarejestrowany od: 1222 dni
Ilość komentarzy: 225
Oceny: +258
13.03.2015 / 00:04:08
Jako kibica Juve cieszy fakt remisu Romy ale co się z nimi dzieje to nie wiem straszna fala remisów ich dopadła .... Mieli szanse wygrać ale karny niewykorzystany z tego co widze :))
Pozostaje czekać i liczyć że będzie tylko lepiej :))
12.03.2015 / 23:38:42
Roma coś bez formy już dłuższy czas. Ale dobry rezultat przed rewanżem dla nich.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Fiorentina - AS Roma 12.03.2015 wynik: 1:1 z dnia 12.03.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.