Pewnie to było, że wynik będzie wygórowany.
Gotze to kat! Jego piłki są przepiękne i myśli co najważniejsze na boisku! Kreatywność!!!
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +154
Manchester City Olympique Marsylia VfL Wolfsburg Inter Mediolan Napoli Lech Poznań Valencia Atlético Madryt
15.03.2015 / 19:15:50
moze i Lewy strzelach na pusta ale przy drugiej bramce razem z muulerem ladnie rozklepali przy i okazji tez by mial assyste ale muller strzelil w bramkarza , ale jest forma i Irlandia jest w opałach bo w ten weekend i Lewy i Milik zdobyli po 2 bramki :D
denio94
Zarejestrowany od: 1456 dni
Ilość komentarzy: 343
Oceny: +1732
Manchester City AC Milan Polska
15.03.2015 / 15:42:22
Trafić na pustą to jest COŚ,nie będę jechał po nazwiskach, ale niektórzy to nawet na pustą nie mogą trafić ; )
denio94
15.03.2015 / 15:16:46
Cieszy forma Lewego, oby coś ustrzelił Irlandii!!
topek
Zarejestrowany od: 723 dni
Ilość komentarzy: 80
Oceny: +251
West Ham United Hull City Bayern Monachium Porto Benfica Lizbona Valencia Real Madryt Athletic Bilbao Fenerbahce SK
15.03.2015 / 14:26:12
/ -10
muller-robben-dla mnie najlepsze na swiecie double trouble.
15.03.2015 / 13:09:41
Bayern spokojnie 3 punkty, bez problemów. Muller jest świetny i brawa dla Lewego! Ale wydarzeniem dnia musi być występ Reiny. Nie tylko przez długi czas nie był na boisku, ale został pierwszym bramkarzem, który wystąpił dla klubów we wszystkich najlepszych ligach tj. Premier League, Serie A, La Liga i Bundesliga.
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 740 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40060
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
15.03.2015 / 12:54:16
Brawo Lewy!! Widać że bez Robbena lepiej się mu gra, a z Muellerem tworzą świetny duet. Piękny kolejny gol z wolnego Alaby i ładny techniczny strzał Muellera.
15.03.2015 / 10:17:14
nieźle nieźle, alaba chyba już 3 w tym sezonie brama z wolnego, muller spec od brzydkich bramek w końcu ładnie strzelił, robercik fajnie że 2 bramki, ale ostatnimi czasy strzela tylko na pustą dostawiając nogę/głowę i to martwi, bo znajduje się jakby przypadkowo w danym miejscu (instynkt napaadziora???) a nie robi akcję jak w borussi, moim zdaniem sezon czy dwa sezony temu grał lepiej, teraz tylko dostawia kończyny, ale widocznie taka jego rola w ekipie
15.03.2015 / 15:33:28
Słuchaj napastnik jest napastnikiem jego celem jest zdobycie bramek, zaliczenie asysty. Więc mnie to koło chuja lata jak on to zdobył, a Messim czy Ronaldo to on nie jest więc nie licz, że będzie co gol strzelał ala ''braki stadiony świata''. Ciesz się że, wogóle doczekaliśmy się zawodnika, który jest mianowany graczem ''top, klasy światowej'' bo dawno takiego nie mieliśmy. Jaki z tego morał - ciesz się i doceniaj to co masz.
15.03.2015 / 00:46:17
Muller kapitalne asysty przy bramkach Lewego. Bayern jest bardzo mocny. Jak dla mnie Lewandowski najlepsza '9' na świecie
MESSI BOGIEM
Zarejestrowany od: 738 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: +197
Bayern Monachium Juventus Turyn Polska FC Barcelona
14.03.2015 / 23:54:44
Brawo BAYERN Monachium i wielkie brawa za 2 piękne brameczki lewego.
14.03.2015 / 23:11:37
Cieszą dwie bramki Polaka, ale króla strzelców to on raczej w tym sezonie nie zdobędzie.
bialy10kamil@gmail.com
Zarejestrowany od: 683 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +51
14.03.2015 / 23:06:13
To już tradycą sie stało że Bayern w Hokej grywa. Takie wyniki tylko w Hokeju.
amsterdam44
Zarejestrowany od: 769 dni
Ilość komentarzy: 339
Oceny: +901
Bayern Monachium Górnik Zabrze
14.03.2015 / 22:31:21
jestem kibicem bayernu od 20 lat i w drużynie nie pasuje mi Alonso i Bernat ps. dobrze że lahm wraca :)
Plague
Zarejestrowany od: 1581 dni
Ilość komentarzy: 737
Oceny: +6517
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund
14.03.2015 / 21:38:12
Lewy ma pecha że jest napastnikiem. W sposobie gry narzuconym prze Guardiole napastnik musi "cierpieć" na boisku. Całą grę robi 5 pomocników, napastnik jest od dostawiania nogi przy wykańczaniu akcji, a że pełno gwiazd w Bayernie i każdy chce strzelać - jest jak jest. Robert musi grać dalej swoje. Dziś zagrał fajnie. A akcja z Mullerem bardzo efektowna. Podobała mi się także gra Rode. Widać że wkomponował się w zespół.
knock
Zarejestrowany od: 1135 dni
Ilość komentarzy: 49
Oceny: +265
Leicester City FC Polska Real Madryt Termalica Nieciecza
14.03.2015 / 21:33:03
Ładne bramki i Robert w jednej z głównych ról. Klasa. :)
MaTeO2543
Zarejestrowany od: 941 dni
Ilość komentarzy: 176
Oceny: +1083
AC Milan Jagiellonia Białystok Real Madryt
14.03.2015 / 21:26:41
Brawa dla Lewego za powtarzalność i systematyczne strzelanie goli w ostatnim czasie.
jponekaj87
Zarejestrowany od: 1155 dni
Ilość komentarzy: 2399
Oceny: +14917
Termalica Nieciecza
14.03.2015 / 23:00:12
I jakoś ostatnio nie piszą że wybrał zły klub albo że sie United dopytują o niego
Oceny: +701
West Ham United PSG Hertha BSC Berlin AC Milan Legia Warszawa Polska Zawisza Bydgoszcz
14.03.2015 / 20:51:38
Robbena powinni trzymać na ławce do 70 minuty i jeśli nie wygrywaja meczu grając zespołowo to wtedy go wpuscic. Na podmęczonego przeciwnika naladowany Robben puscilby kilka indywidualnych akcji. A tak to aż żal patrzeć jak cały mecz chłopina sie spina żeby na siłe zostać królem strzelców i nie ma gry zespołowej.
Lewandowski- Brawo za dobre wykończenie i dwa gole
Alaba- zaczyna się rodzic prawdziwy ekspert os strzelania rzutów wolnych, znowu piękna bramka,

Brawo FC Bayern !!
rzepek1
Ilość komentarzy: 6097
Oceny: +43445
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
14.03.2015 / 20:18:00
Ostatnimi czasy każdy rzut wolny Alaby to gol, albo bardzo groźne uderzenie. Lewandowski dzisiaj również w formie, Muller ładna bramka. Bayern ma już mistrzostwo w kieszeni.
14.03.2015 / 20:14:29
Dzisiaj wreszcie widziałem zgrany duet napastników w Bayernie. Lewandowski do Muellera, Mueller do Lewego i brameczka. Bardzo ładne rozprowadzenia akcji. Mueller jeszcze trochę się wahał czy strzelać czy podawać ale po chyba dwóch nieudanych egoistycznych zagraniach w końcu u niego przeważył rozsadek i gdy trzeba było to podawał. Może inni koledzy z drużyny zaczną wreszcie dogrywać do Lewego. Dzisiaj było kilka sytuacji, że bardzo trzeba było się starać żeby nie widzieć Lewego ładnie ustawionego i jednak piłka nie wędrowała w jego kierunku. Coś jest nie tak z miejscem Lewego w tej drużynie. To dlatego większość strzelonych przez niego bramek jest po sytuacjach, gdy już naprawdę nie było innego wyjścia i piłka musiała trafić do Lewego bo inaczej Guardiola komuś urwałby jaja. Mam nadzieję, że z czasem zawodnicy Bayernu przekonają się do Lewego. Dzisiaj widziałem dobry krok w tym kierunku.
Polska
14.03.2015 / 20:14:04
Brawo !Zuch futbolista.A tym wszystkim fatalistom proponuje "zapisac" do jakigos np szesnastoligowego klubu i samemu sprobowac swoich sil.
Polska
14.03.2015 / 20:13:31
Jak czytam te komentarze, ze "nozke dostawil" "strzelal na pusta bramke" to mi sie flaki przewracaja! Nie strzela-zle! Strzela-niedobrze! Ludzie! nie potraficie sie cieszyc z malych przyjemnosci?! Powinnismy byc dumni, ze mamy takiego reprezentanta naszego kraju na swiecie! Tutaj w Monachium Robert jest gwiazda, wszyscy go lubia, szanuja czy strzela czy nie i nikt go nie hejtuje! Jest cenionym zawodnikiem i wstyd, ze tutaj ma wicej oddanych fanow niz we wlasnym kraju! Brawo LewanGOALski! :)
14.03.2015 / 19:06:23
Brawo dla Roberta i Mullera,on najlepiej rozumie się z Lewym. Robert ma w Bayernie niewdzięczne zadanie,absorbuje obronców i robi miejsce kolegom,stąd goli tak duzo nie strzela,ale Bayern dzieki niemu te gole zdobywa. Guardiola o tym wie,Lewy tez,ale niektorzy na meczykach nie ;)
radek0809
Zarejestrowany od: 919 dni
Ilość komentarzy: 235
Oceny: +1115
Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Polska Real Madryt Sevilla
14.03.2015 / 18:57:22
Wystarczy, że nie ma Robena i Lewandowski strzela 2 gole. Bez holendra gra Bayernu jest bardziej zespołowa co przekłada się na lepszą grę Lewego i gole.
LordStyrax
Ilość komentarzy: 391
Oceny: +4025
Polska Real Madryt Odra Opole MKS Kluczbork
14.03.2015 / 18:55:33
Ładnie Lewy 2 brameczki pyknął oby z Irlandia podobnie :)
KKS1922
Zarejestrowany od: 973 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska

Oceny: +1533
Kolumbia Arsenal Londyn Manchester United Wolverhampton AFC Bournemouth Swansea City AFC Olympique Lyon Saint Étienne Montpellier HSC Francja
14.03.2015 / 18:26:23
Brawo Lewy ! Dobrze to wróży przed Irlandią forma wróciła tylko zwycięstwo !
śląsk76543210
Zarejestrowany od: 728 dni
Ilość komentarzy: 334
Oceny: +2341
Polska Śląsk Wrocław
14.03.2015 / 18:20:41
Brawo Lewandowski. Zaczyna częściej strzelać. I to mnie cieszy! Teraz misja - Irlandia.
14.03.2015 / 18:15:51
Dwie bramki Lewego cieszą. Mam nadzieje, że strzeli z taką łatwością Irlandii :)
Remad1902
Zarejestrowany od: 805 dni
Ilość komentarzy: 252
Oceny: +3303
Lech Poznań Polska Real Madryt
14.03.2015 / 18:14:35
Teraz jak wchodzę na skrót meczy Bayernu to pierwsze co patrzę ,czy Lewy bramki nie strzelił.Dziś są w 2 więc sie bardzo cieszę.
BrońRadom
Zarejestrowany od: 766 dni
Ilość komentarzy: 662
Oceny: +2999
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
14.03.2015 / 18:06:04
Zauważyłem już wcześniej że Robert bardzo dobrze rozumie się zwłaszcza z Mullerem który jest zawodnikiem który gra bardzo zespołowo i się nie sępi , co też dowiódł ten mecz.
pele82
Zarejestrowany od: 1113 dni
Ilość komentarzy: 726
Oceny: +7040
14.03.2015 / 18:05:59
Gdzie są ci co gadali że Bayern sprowadził Lewego aby osłabić BVB?gra prawie w każdym meczu i strzela gole
sad1sta
Zarejestrowany od: 1032 dni
Ilość komentarzy: 3827
Oceny: +26947
14.03.2015 / 20:46:06
ktos kto tak mowil jest idiota, bo lewy tak czy siak chcial odejsc z bvb, wiec bayern nie mial nic wspolnego z ich oslabianiem, co wiecej gdyby bayern nie chcial lewego u siebie to bvb juz rok wczesniej by bylo oslabione, bo chcieli go sprzedac do innej ligi
monster2000
Zarejestrowany od: 684 dni
Ilość komentarzy: 471
Oceny: +1616
Bayern Monachium Lech Poznań Polska Real Madryt
14.03.2015 / 18:03:28
fajnie że Polak strzela i widac też że ma dobrze sie odnajduje w tym klubue :D brawa tez dla Mullera bo to on był tym który najbardziej pomógł Lewemu przy 2 golach xd
14.03.2015 / 18:01:30
W końcu Lewy więcej niż jedna bramka w meczu! I to po dwóch asystach od Mullera! Chyba młody Niemiec zaczyna się przekonywać do naszego Roberta! :)
radeek1987
Ilość komentarzy: 803
Oceny: +28606
Liverpool FC Polska
14.03.2015 / 17:54:45
Brawo Bayern ostatnio idzie jak walec i rozjeżdza kolejnych rywali, super że Lewy podtrzymuje strzelecką formę, dobrze to wróży przed meczem z Irlandią.
Czopa
Zarejestrowany od: 1042 dni
Ilość komentarzy: 3560
Oceny: +10428
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
14.03.2015 / 17:54:21
Robert, tak trzymać!
Szymon*1922*
Ilość komentarzy: 149
Oceny: +2810
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Tottenham Hotspur Anglia Olympique Lyon AS Monaco Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Schalke 04
Oceny: +503
Bayern Monachium Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Real Madryt FC Barcelona Lechia Gdańsk
14.03.2015 / 17:48:15
Bardzo dobrze, że Robert strzela biorąc pod uwagę przyszłe mecze reprezentacji. Para Milik Lewy w gazie to napastnicy którzy mogą postraszyć każdą defensywę ;)
Kriz
Zarejestrowany od: 688 dni
Ilość komentarzy: 161
Oceny: +327
Juventus Turyn Polska
14.03.2015 / 17:42:15
bardzo ładnie Muller asystował ostatnia bramka jest dla mnie tym czego nie ma współpracy z Robbenem....
MCBayern
Zarejestrowany od: 1441 dni
Ilość komentarzy: 387
Oceny: +1862
14.03.2015 / 17:40:17
Bayern ostatnio sie nieźle rozpedzil : 6;0, 4;1, 2;0, 3;1, 7;0, 4;0 :) FCB !
Mishur
Zarejestrowany od: 855 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +605
Węgry Polska Real Madryt
14.03.2015 / 17:37:57
Miller jak żywo stylówą przypomina piłkarzy z początku lat 90:)
ArturoJR44
Ilość komentarzy: 911
Oceny: +6641
Polska Real Madryt
14.03.2015 / 17:36:29
I oczywiście skrót bez 4 bramki no jprdl...
ArturoJR44
14.03.2015 / 18:35:35
Nwm dlaczego dajecie minusa,jeszcze niedawno skrót był bez 4 bramki ;)
Oceny: +507
Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Lazio Rzym
/ -30
2 bramki Polaka bardzo cieszą :) Fajna bramka Alaby chociaż przy tym stałym fragmencie Werder mógł się inaczej zachować, bo sędzie zagwizdał a Bayern przez dobre parę sekund "stał w miejscu" Bastian udawał że strzela... Nie wiem może obrońcy Werder mogli podbiec do tej piłki czy coś wziąć Bayern pressingiem
PietrekFCB
Zarejestrowany od: 1463 dni
Ilość komentarzy: 1011
Oceny: +5541
Nottingham Forest FC Bayern Monachium
14.03.2015 / 18:52:32
co kuwa? gdzieś ty się uczył zasad gry w piłkę?
14.03.2015 / 17:29:31
co tam sie dzieje w tej bremie, no mecz sie opoznia bo przyczepiaja siatke tasma klejaca...co to jest bundesliga czy kartoflisko :/
Mishur
Oceny: +605
14.03.2015 / 17:29:29
Lewandowski nawet nie najgorszy ten pierwszy sezon ma, super że strzela, mimo że widać średnią chęć niektórych aby do niego podawać! Go for it!
sad1sta
14.03.2015 / 17:32:21
gdyby bayern gral w ataku druzynowo to by chyba byly dwucyfrowe wyniki, ale ciagle widac ze kazdy chce sam trafiac...
dobrze ze muller na koniec podal do lewego bo juz go mialem objechac, ze go unika ;)
14.03.2015 / 17:27:26
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Werder Brema - Bayern Monachium 14.03.2015 wynik: 0:4 z dnia 14.03.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.