Remis i tak zadawala Chelsea :) ze świętymi nie gra się łatwo :)
Cudem będzie to ze Chelsea w tym sezonie nie zajmie 1 miejsca.
Manchester City Leicester City FC Polska FC Barcelona Termalica Nieciecza
15.03.2015 / 23:58:47
ojojoj Chelsea ponownie 1 punkt.
Ivanović ładny crossik ;)
co do karnego to bardziej faulował Ivanović niż Matić, tam nie było kontaktu tylko Ivanović pchał ;)
Afro
Zarejestrowany od: 1000 dni
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +660
Arsenal Londyn Piast Gliwice FC Barcelona
15.03.2015 / 22:30:58
No ładnie się zapowiada końcówka BPL, walka o 2 miejsce Arsenalu, Manchesteru United i City, a może tez o 1 miejsce? Przy takim spadu formy Chelsea wszystko jest możliwe!

15.03.2015 / 22:04:35
Prawie cała drużyna Chelsea ma straszny spadek formy, co może być dla nich tragiczne w skutkach. Chyba najlepiej widać to na przykładzie Fabregasa. Dzisiaj zanotował mnóstwo niecelnych podań i strat. Oscar gra totalny piach. Prawie cała pomoc oprócz Hazarda gra słabo, no i jeszcze Willian się stara, ale nie zawsze mu to wychodzi. Costa też trochę przygasł. Obrona radzi sobie nieźle i na szczęście Courtois cały czas trzyma wysoki poziom.
Mourinho musi coś z tym zrobić. Wydaje mi się, że jeszcze im wyjdzie na dobre to odpadnięcie z LM.
Mou ma teraz czas, aby ich poukładać i przywrócić im formę z początku sezonu, bo jak tak dalej pójdzie to wróżę Chelsea max top3.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1366 dni
Ilość komentarzy: 6945
Oceny: +35992
Juventus Turyn
16.03.2015 / 09:52:43
Zgadzam się ze spadkiem formy, ale przy obecnej formie City nie ma szans, że ktoś zabierze tytuł Chelsea. Mourinho odpadł ze swoich ulubionych rozgrywek przeciwko PSG , więc teraz jego posada będzie oceniana na podstawie sukcesu w lidze. Kluczowe będą mecze z Arsenalem i United pod koniec kwietnia. Jose nie ma już innych rozgrywek na głowie i przy takim potencjale graczy musi z nich wykrzesać dość aby utrzymać lidera.
Oceny: +2999
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
15.03.2015 / 20:36:16
Początek był najciekwaszy
KKS1922
Zarejestrowany od: 973 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
15.03.2015 / 19:52:57
Tak jak mówiłem wcześniej, Oscar do wymiany. The Blues trzeba nowego ŚPO(CAM).
15.03.2015 / 20:13:19
Szejkowie i Ru$cy żydzi którzy dorobili się na petrodolarach to jedna rodzina - sam Romek by to przyznał a że część gimbazy tego nie czai no to cóż
rzepek1
Ilość komentarzy: 6097
Oceny: +43445
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
15.03.2015 / 17:54:12
Chelsea mogła powiększyć swoją przewagę, ale to się nie udało. Wydawało się, że Southampton już nie ma tej formy co kilka tygodni temu, ale zdołali zdobyć 1 pkt.
Hatefield
Zarejestrowany od: 749 dni
Ilość komentarzy: 147
Oceny: +1377
15.03.2015 / 18:17:26
Jak to nie powiększyli? Przecież zdobyli 1 punkt a city 0.
Lechu4444
Zarejestrowany od: 1582 dni
Ilość komentarzy: 3048
Oceny: +13415
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
/ -19
I dobrze, że gonicie :) Niedawno pamiętam jak mówiliśmy, że fajna byłaby walka do ostatniej kolejki o mistrzostwo między Chelsea a Arsenalem. Jeszcze taki scenariusz jest możliwy. Oczywiście chciałbym mistrzostwa dla CFC, ale widzieć w tabeli dwa kluby z Londynu nad wszelkimi Manchesterami, Liverpoolami i innymi takimi - bezcenne :)
15.03.2015 / 17:14:48
Cuadrado największym "hitem" zimowego okna transferowego. Przeciwnicy tylko czekają kiedy piłka do niego trafi.
LukeIron
Zarejestrowany od: 1058 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +102
Liverpool FC Southampton FC Swansea City AFC Borussia Dortmund Polska Atlético Madryt
15.03.2015 / 17:12:41
serce rośnie :) uwielbiam Southampton za to, że potrafi utrzeć nosa nawet Chelsea :) mecz w ich wykonaniu nie był na miarę występu sezonu, ale napewno pokazał, że Święci są w BPL nie bez powodu.
/ -45
Arsenal was jeszcze przegoni są w gazie jeszcze wspomnicie moje słowa ruskie smerfy
Meniolek
Zarejestrowany od: 723 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +310
Argentyna Belgia Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Southampton FC
15.03.2015 / 19:57:09
Jestem sercem za Arsenalem jednak rozum podpowiada co innego liczy sie cały sezon a tu jednak CFC była lepsza a przewaga jest niestety zbyt wysoka żeby roztwonić ją w takiej ilości meczy która nam została .
15.03.2015 / 17:25:02
/ -32
Rusaki przypominam, że wasze minusy nie zmienią tego, że gracie słabo i odpadliście z LM, a także nie wygracie minusami PL :D
luckyLOSER
Ilość komentarzy: 117
Oceny: +189
Chelsea Londyn AS Roma Cracovia Sandecja Nowy Sącz
15.03.2015 / 19:13:46
Hu hu hu zobaczymy klase we Wtorek. Raczej Wam również się nie uda w LM zostać. Ponadto jak wszystkim wiadomo Arsenal zawsze 4 więc na więcej bym nie liczył hahaha
Graco15
15.03.2015 / 17:43:08
Dobrze ;-) My nie wygramy tylko prawdopodobnie mistrzostwo zdobędą piłkarze Chelsea .
Czopa
Zarejestrowany od: 1042 dni
Ilość komentarzy: 3560
Oceny: +10433
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
15.03.2015 / 17:02:46
Brawo Southampton!
Mikel87
Zarejestrowany od: 680 dni
Oceny: +6
Austria Belgia Chelsea Londyn AC Milan Lech Poznań Polska Porto Real Madryt Hiszpania
15.03.2015 / 17:01:27
Poprawcie mnie,był karny czy nie mam wątpliwości . Szkoda lekki spadek formy Chelsea a przedewszystkim skuteczność ;( . Narazie tabela układa się dobrze oby mistrzostwo .
luckyLOSER
Oceny: +189
15.03.2015 / 19:15:09
Jak dla mnie zagarnął piłkę nie przeciwnika i nie mówię tego jako fan The Blues. Niestety sędzia był źle ustawiony.
manutd1987
Zarejestrowany od: 1021 dni
Ilość komentarzy: 1895
Oceny: +3937
Manchester United FC Barcelona
15.03.2015 / 16:59:59
Chelsea dzisiaj zremisowała ,ale przynajmniej można powiedzieć po dzisiejszym meczu że ze wszystkich sił starali sie żeby ten mecz wygrać w przeciwieństwie do tego co zagrali z PSG.dzisiaj zagrali dobre spotkanie.pisze to jako kibic United.

a jeśli chodzi o Hazarda to jest to piłkarz przekozak w huj!!!!on chyba tak jak messi jest nie z tej ziemi !!!!!
Graco15
15.03.2015 / 17:14:32
Dziękuję za dobre słowa o Chelsea i jej gwieździe Edenie Hazardzie .

P.S : Wiemy że jesteś kibicem " Czerwonych Diabłów " widać to po twojej nazwie użytkownika więc nie musisz ciągle pisać że piszesz to jak kibic United .

Pozdrawiam .
CFC $$IE
15.03.2015 / 19:55:17
Kibic United? Kto wie?!Pod meczem United nie komentuje a pod kazdym meczem Chelsea SSIE
Wypij7upa
Zarejestrowany od: 1340 dni
Ilość komentarzy: 934
Oceny: +6746
15.03.2015 / 16:51:38
Nie obchodzi mnie to że Cuadrado mało gra, ile ma grać skoro to co pokazuje po wejściu na boisko zawsze woła o pomstę do nieba? On wygląda jak jakiś amator.
kubaszakal
15.03.2015 / 20:04:57
Kiedy pisałem że Schurrle jest tą samą klasą co Cuardado a nawet i lepszy zostałem bardzo surowo oceniony . Niestety kiwanie zawodników Seri A która ma lepsze lata już za sobą a lepsze gwiazdy raczej uciekają niż przybywają nie przekłada sie na granie na tak twardych boiskach jakie są w BPL tu trzeba mieć zwinnośc jak Hazard żeby potrafić sobie poradzić z tak twardą obroną każdej drużyny grającej na wyspach .
ChelseaKTBFFH
Zarejestrowany od: 737 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +227
15.03.2015 / 17:41:51
Sądze , że każdy skrzydłowy z polskiej ligi okręgowej zaprezentowałby się lepiej niż on w tym meczu.
balotelli najlepszy
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5535
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
15.03.2015 / 16:48:51
Po tym meczu można smiało stwerdzić ze Chelsea brakuje takiego motoru napędowego, tylko Hazard i William przyspieszaja gre. Oscar jest do wymiany, Cuardado też nie jest w najlepszej formie ale mam nadzieje, że to sie zmieni, poza tym Zouma powinien grac w pierwszym składzie :)
SidewaysCFC
15.03.2015 / 16:47:29
/ -20
Oscar na wypożyczenie. Albo na sprzedaż. Na jego "grę" się nie da patrzeć, nie umie podawać, nic nie robi w defensywie, a jak ma idealną sytuację, to oddaje anemiczny strzał w bramkarza. I nie obchodzi mnie, że jest młody. Hazard do poziomu takiego gówna nigdy się nie zniżył, a też jest młody. Wolałbym widzieć już zamiast Oscara kogoś z pomocników burnley lub Leicester, gorzej by nie było, ba, byłoby lepiej. Zmiana Ramiresa na Matica to już komedia i tragedia w jednym. Jeszcze większą komedią był krótki występ Cuadrado. No ale lepiej oddać Salaha, który "o dziwo" strzela jak na zawołanie, gdy dostał szansę gry, no i najlepiej oddać Schurrle i grać tak jak dzisiaj, wymieniając pół godziny piłkę wszerz boiska, gdzie nikt poza Costą i Hazardem nie umie oddać strzału. O pierwszej połowie lepiej nie mówić, bo od 11. minuty na boisku byli tylko piłkarza Soton. Jak obecna "forma" się utrzyma, to mistrzostwa nie będzie. I nie mówię tu nawet o City, bo oni też maja dołek. Dojedzie nas Arsenal, który jest w gazie. Dobrze, że na Emirates jest wyjazd dopiero za miesiąc, bo strach się bać jaki wpierdol byłby dzisiaj.
kubalek15
Zarejestrowany od: 1108 dni
Ilość komentarzy: 374
Oceny: +3616
Chorwacja Chelsea Londyn Lech Poznań Benfica Lizbona
15.03.2015 / 16:35:42
chelsea w 2pol mogla ze spokojem wygrac ten mecz, ogolnie chcialbym widziec southampton w LM :D zajebiscie graja z silnymi zespolami wiec mogli by ugrac co nieco
15.03.2015 / 16:32:34
Dobry mecz tylko szkoda ze sedzia podyktowal karnego dla soton gdzie matic wslizgiem wybil pilke a nie podyktowal dla Chelsea gdzie ivanovic zostal sfaulowany.
Graco15
15.03.2015 / 16:41:42
Sytuacja z Maticiem bardzo trudna do oceny . Szczerze nie wiem czy słusznie sędzia podyktował rzut karny dla Southampton czy też Nemanja czysto wybił piłkę . Kontrowersja na 100 % . Sytuacja z Ivanoviciem tu na 200 % jedenastka dla " The Blues " ale sędzia nie dostrzegł przewinienia i Eden Hazard nie miał niestety okazji na 100 % bramkę . Ogólnie mecz bardzo dobry i jestem zadowolony z remisu chociaż mam mały niedosyt . Piłkarze mieli 120 minut w nogach z środowego meczu z PSG i tlyko cztery dni przerwy gdy " Święci " mieli ich aż jedenaście i odpoczywali sobie w Szwajcarii jeżdżąc na nartach :P ( Dobry sposób na uspokojenie i zarazem trening ) . Trochę się martwię o formę Fabregasa bo widać że Cesc jest w małym kryzysie i cieszy bramka Diego Costy ;-)
Graco15
15.03.2015 / 16:28:15
Wspaniały mecz ! Ile emocji ! Szkoda że Chelsea nie wygrała ale wynik sprawiedliwy . Jest sześć punktów przewagi nad Manchesterem City i za tydzień mecz o trzy punkty z Hull City :) Come On Chelsea !
radeek1987
Ilość komentarzy: 803
Oceny: +28606
Liverpool FC Polska
15.03.2015 / 16:27:45
Sprawiedliwy podział punktów na Stamford Bridge, chociaż w końcówce jakiś patron nad Świętymi czuwał, że nie stracili bramki.
15.03.2015 / 16:33:19
nie wiem czy taki sprawiedliwy to Chelsea powinna wygarc dzisiaj 2/3-0 .
Graco15
15.03.2015 / 16:45:58
Oj wynik sprawiedliwy nie zapominaj że to " Święci " w pierwszej połowie mogli " Zabić " mecz jak to mówi Mourinho . W drugiej połowie całkowita dominacja Chelsea i to " Niebiescy " mieli spore szanse na " Zabicie " tego spotkania :)
mietkowski133
Zarejestrowany od: 1258 dni
Ilość komentarzy: 655
Oceny: +7913
15.03.2015 / 16:26:43
Dobry i jeden punkt.
Brawa za bardzo dobrą grę dla świętych ;)
15.03.2015 / 16:25:25
Gra zła nie była, ale skuteczności zero. Dobra gra Hazarda. Dla mnie słabo Oscar, Oddanie Andre za tego Kolumbijczyka to jakaś parodia, z dobrego zmiennika mamy nic nie wnoszącego kolejnego szczupłego gracza... Ogromny niedosyt, ale zawsze to jeden punkt więcej od City
15.03.2015 / 16:24:09
Wynik nie pokazuje jak emocjonujący był to mecz brawa dla obydwu zespołów za świetny mecz , szkoda tylu niewykorzystanych sytuacj Chelsea
KOLA#69
Zarejestrowany od: 991 dni
Ilość komentarzy: 209
Oceny: +3632
Chelsea Londyn Legia Warszawa Polska Mechanik Radomsko
15.03.2015 / 16:22:42
Boże... od jakiegoś czasu to jest tragedia, nie da się tego oglądać!
15.03.2015 / 17:08:30
/ -31
Masz racje nie da się tego oglądać na początku sezonu narobili wam apetytu wiem jakie to uczucie
15.03.2015 / 16:30:34
Gosciu jaki ty mecz ogladales? Napewno nie Chelsea-suthampton. Gra wygladala bardzo dobrze zabraklo skutecznosci i szczescia.
15.03.2015 / 17:09:41
/ -29
A ty oglądałeś na streamie jakoś z kalkulatora to możesz się wypowiedzieć :D
Graco15
15.03.2015 / 16:35:23
Pewnie skrót obejrzał ;P W sumie nie ma co człowieka krytykować może po prostu spodziewał się trzech punktów na Stamford Bridge dla " Niebieskich " :D
15.03.2015 / 22:45:40
ogladam kazdy mecz Chelsea od pocztku sezonu w przeciwienstwie do ciebie ogladam w tv.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chelsea Londyn - Southampton FC 15.03.2015 wynik: 1:1 z dnia 15.03.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.