Ilość komentarzy: 82
Oceny: +348
Pogoń Szczecin
21.03.2015 / 02:35:21
Skoro mamy tak beznadziejnych skrzydłowych jak Peszko czy Grosicki, to czemu nie zacząć grać trzema napastnikami? Milik i Lewanowski na skrzydłach, Teodorczyk na szpicy. Teodorczyk o ile jeszcze się rozwinie, to może być solidnym napastnikiem. W końcu ma dopiero 23 lata. Powinien wygrywać więcej pojedynków główkowych, bo jest o 1 cm wyższy od Lewandowskiego, a Lewandowski wygrywa mnóśtwo. Trochę jest drewniany, ale jego rolą jest strzelanie bramek i to się liczy.
kurono
Zarejestrowany od: 1481 dni
Ilość komentarzy: 305
Oceny: +425
Unia Tarnów
21.03.2015 / 09:42:42
Lewandowski marnuje się w meczach Bayernu jak zostaje wystawiony na skrzydle.Mamy to samo zrobić w kadrze?
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 810 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +5547
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
20.03.2015 / 16:34:10
Dynamo powodzenia dalej!!!
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 907 dni
Ilość komentarzy: 1069
Oceny: +3735
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
20.03.2015 / 15:46:01
Emocje w tym meczu byly ogromne , mecz ten poteierdzil jak slaby jest Everton w tym sezonie , wielkie brawa dla Teo za bramke !
Cin19880
Zarejestrowany od: 1707 dni
Ilość komentarzy: 542
Oceny: +3856
Liverpool FC Lech Poznań
20.03.2015 / 14:40:04
o kurwa bramki jedna piekniejsza od drugiej, takich bramek tyle w jednym meczu to chyba jeszcze nie widzialem
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
20.03.2015 / 11:51:30
I ostatnia nadzieja Anglii również odpadła...
Przepiękna bramka Antunesa to podsumowanie całego meczu. Dynamo przeważało w tym meczu i to im należał się awans, byli nieosiągalni dla Evertonu.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1492 dni
Ilość komentarzy: 7448
Oceny: +40253
Juventus Turyn
20.03.2015 / 11:14:30
Pierwsza i ostatnia bramka dla Dynamo - poezja.
zatrzymajmnie
Zarejestrowany od: 802 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +64
20.03.2015 / 10:23:00
Fajnie jest w końcu popatrzeć na to, że chłopaki z Polski dają sobie radę na arenie międzynarodowej. I nawet zaszłości klubowe w tym przypadku odchodzą do lamusa. Brawo Teo!
Endy7
Zarejestrowany od: 1063 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +10071
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
20.03.2015 / 10:09:00

teodorczyk do kadry będzie jak Franek kiedyś wchodził z ławki i pykał bramki bo pewnie Lewy Milik atak..
Ochujany
Zarejestrowany od: 1002 dni
Ilość komentarzy: 226
Oceny: +2220
20.03.2015 / 09:35:36
To po Angielskich klubach pozostały tylko zgliszcza...
az
Ilość komentarzy: 518
Oceny: +3280
AC Milan Jagiellonia Białystok FC Barcelona
20.03.2015 / 09:18:22
To wykosili Angoli z europejskich pucharów,nie zostało już nikogo ani w LM ani LE
pinturicchio
Zarejestrowany od: 1021 dni
Ilość komentarzy: 217
Oceny: +1316
20.03.2015 / 09:54:43
dziwi Cie to?? jak się nie ma silnej reprezentacji to nawet $$$ nie pomogą.
20.03.2015 / 08:19:15
HOWART,NAWET FUTRO NIE POMOGŁO...........
makaoq6
Zarejestrowany od: 919 dni
Ilość komentarzy: 1756
Oceny: +9424
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
20.03.2015 / 07:58:36
Ktoś tu kogoś nie docenił! :D Brawo kijów. Szkoda trochę mi Evertonu ostatni klub z Angli przepadł...
bartekkamyk91
Zarejestrowany od: 1076 dni
Ilość komentarzy: 1446
Oceny: +6444
Widzew Łódź Polska Real Madryt
20.03.2015 / 04:38:17
Co za wynik! Kolejny klub z BPL moze skupic sie wylacznie na BPL :)
19.03.2015 / 22:40:18
ale bramy! szczególnie piąta dla Kijowian rozwala system!
kubaszakal
Zarejestrowany od: 1308 dni
Ilość komentarzy: 411
Oceny: +1609
Arsenal Londyn
19.03.2015 / 22:38:48
Howard musi czuć sie sfrustrowany wpuścić 5 bramek i przy każdej nie mieć nic do powiedzenia kolejny mecz pięknych bramek jest na czym oko zawiesić ;)
DancefloorMasterz
Zarejestrowany od: 1515 dni
Ilość komentarzy: 33
Oceny: +214
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Norwich City FC Crystal Palace FC West Ham United Queens Park Rangers FC Anglia Olympique Lyon Olympique Marsylia Stade Rennes
19.03.2015 / 22:35:24
Tyle pięknych bramek w jednym meczu nie ogląda się codziennie.
19.03.2015 / 22:20:48
Ostatnia drużyna angielska w europejskich pucharach odpadła ... nie ma co Anglia w tym roku się skompromitowała.
19.03.2015 / 22:03:58
Kurde Iarmolenko to jest dzik,ma naprawdę świetnie ułożoną lewa nogę,co do pozostałych bramek to komentarz jest zbędny :D
KKS1922
Zarejestrowany od: 1098 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5354
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
19.03.2015 / 21:44:16
Piękny wynik, Dynamo zagrało koncertowo i brawa dla Tediego że sie zapisał jako strzelec

Premier League cieniutko, taka ta liga sztucznie napompowana, na własnym podwórku "ekstraklasa", a w Europie z angielskich drużyn schodzi całe powietrze
ArturoJR44
19.03.2015 / 22:04:45
Zgadzam się,liga angielska to jest najbardziej wyrównana liga na świecie,ale w LM widać,że nie najlepsza ;)
Idwtlitpa
19.03.2015 / 22:22:34
to jest zdecydowanie najciekawsza i najbardziej wyrównana liga świata ale co z tego jak w europie dostają lanie od paru ładnych lat ...
Oceny: +41183
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
19.03.2015 / 21:40:11
Brawo Dynamo!! Ten mecz był bardzo ciekawy, jeden gol był piękniejszy od drugiego! Teraz niema już angielskich klubów w europejskich pucharach.
ogladaczlfc
Zarejestrowany od: 1180 dni
Ilość komentarzy: 921
Oceny: +5024
Liverpool FC
19.03.2015 / 21:39:26
Ten mecz pokazuje, ze 14 miejsce w lidze to nie przypadek. Everton gra strasznie nierowno. Raz wygrywaja z Wolfsburgiem 4-0 a raz dostaja od Kijowa 5-2. Zreszta to kuriozum, ze 14 druzyna PL broni honoru tejze ligi.
MarcinWojownik2003
Zarejestrowany od: 832 dni
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +1049
Bayern Monachium Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Real Madryt FC Barcelona Lechia Gdańsk
19.03.2015 / 21:38:59
Takie bramki nie zdarzają się często, przyznam się szczerze, że oglądając miałem szczękę na ziemi z wrażenia :O Ręce same składają się do oklasków, szaczun!
DorszuJP
Zarejestrowany od: 868 dni
Ilość komentarzy: 631
Oceny: +1525
AC Milan Polska Real Madryt Śląsk Wrocław Miedź Legnica
19.03.2015 / 21:36:31
O kurde co za piękny mecz brawo Dynamo chociaż myslałem że Everton pewnie awansuje a tu prosze D
adamcmat
Zarejestrowany od: 1283 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +157
19.03.2015 / 21:30:13
Świetne bramki :o
Ostatnia drużyna reprezentująca angielską ligę odpadła z pucharów, zaskakujący scenariusz :D
LordStyrax
Ilość komentarzy: 400
Oceny: +4066
Tottenham Hotspur AS Monaco Napoli Zagłębie Lubin Polska Porto Real Madryt Real Madrid II Hiszpania Odra Opole
19.03.2015 / 21:29:03
Piękne bramki zasłużone zwycięstwo i awans ukraińców i bramka Teodorczyka. Częściej takie mecze :)
Ciotka Szkawranka
Zarejestrowany od: 855 dni
Ilość komentarzy: 530
Oceny: +2423
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
19.03.2015 / 21:28:04
Everton frajerzy, City frajerzy, Chelsea frajerzy a może to BPL jest frajerska, jeżeli chodzi o rozgrywki międzynarodowe?
19.03.2015 / 21:18:53
To był mecz na poziomie Ekstraklasy a nie międzynarodowym...
Dumbass
19.03.2015 / 21:21:56
Chodziło mi oczywiście o postawę Evertonu..
radeek1987
Zarejestrowany od: 848 dni
Ilość komentarzy: 807
Oceny: +28710
Liverpool FC Polska
19.03.2015 / 21:14:29
Piękny spektakl w Kijowie, zasłużone zwycięstwo i awans Dynama. Cieszy dobra dyspozycja Teodorczyka przed meczem z Irlandią.
Dumbass
19.03.2015 / 21:26:17
Z ławki będzie mógł dopingować Milika;)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Dynamo Kijów - Everton 19.03.2015 wynik: 5:2 z dnia 19.03.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.