Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40441
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
21.03.2015 / 13:22:41
brawo Pogoń! Wreszcie wygraliście i to jak pewnie! Robak genialny mecz oby więcej takich
Mati 09
Zarejestrowany od: 764 dni
Ilość komentarzy: 3157
Oceny: +15556
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Pogoń Szczecin Polska
21.03.2015 / 11:10:59
Brawo Pogoń 3:0 u siebie na pewno ich podbuduje !! Robak mecz sezonu !!
Szczecinianin
Zarejestrowany od: 767 dni
Ilość komentarzy: 1416
Oceny: +6427
21.03.2015 / 08:50:33
Robak w formie, Janota w formie. Pogoń nareszcie wygrała. Gratulacje!
rzepek1
Zarejestrowany od: 1646 dni
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44163
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
21.03.2015 / 08:00:20
Robak słabiutko z rzutami karnymi, ale mimo wszystko udało mu się trafić. 3 pkt zostają w domu. Brawo Pogoń!
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1306 dni
Ilość komentarzy: 7599
Oceny: -8927
20.03.2015 / 22:42:04
Zwyciestwo fartowne,ale moze dzieki temu Kocian jeszcze popracuje do nastepnej porazki,a Wdowczyk niestety musi poczekac.
rzepek1
21.03.2015 / 07:58:07
Jak można powiedzieć o "fartownym zwycięstwie" przy wyniku 3:0 ? :D Czy wykonanie karnego było pewne czy nie to i tak Pogoń miała przewagę. Przy wyniku 1:0 można by powiedzieć, że mieli farta.
Oceny: -14
Arsenal Londyn Liverpool FC PSG Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt
20.03.2015 / 22:25:21
Hat-trik a z tego dwie bramki z karnych i wykonane dosc niepewnie ale liczy sie wynik
Oceny: +2810
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Tottenham Hotspur Anglia Olympique Lyon AS Monaco Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Schalke 04
20.03.2015 / 21:39:27
Ładny hat trick w 15 min ;)
KKS1922
Zarejestrowany od: 1037 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
Oceny: +378
Arsenal Londyn Eintracht Frankfurt AC Milan Sampdoria Włochy Lech Poznań Pogoń Szczecin Polska Porto Real Madryt
20.03.2015 / 20:57:45
Widać, że Janota zaczyna grać coraz lepiej
balotelli najlepszy
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Wow, Pogoń wygrała.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 20.03.2015 wynik: 3:0 z dnia 20.03.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.