Ilość komentarzy: 46
Oceny: +35
Club Santos Laguna
24.03.2015 / 15:28:42
Przy 3 golu dla Leicester obrona Tottenhamu wyglądała tragicznie. 2 podania i bramka. Żałośnie słabo.
23.03.2015 / 10:27:06
Szkoda Leicesteru, bo grali dobrze i zasłużyli co najmniej na remis. Prawdopodobnie nie zobaczymy ich w BPL w przyszłym sezonie.
Brawa dla Kane'a za hat-tricka. Już zrównał się z Costą, mając na koncie 19 goli i wydaje mi się, że zmierza po tytuł króla strzelców w tym sezonie.
25robert25
Zarejestrowany od: 814 dni
Ilość komentarzy: 250
Oceny: +1488
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Napoli Ajax Amsterdam Widzew Łódź Polska FC Barcelona
22.03.2015 / 06:44:02
Harry Kane robi furore,jak tak dalej bedzie gral to latem odejdzie do lepszego klubu,w 16 kolejce mial strzelone 3 bramki a po 26 ma juz 19.swietna forma
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 842 dni
Ilość komentarzy: 1068
Oceny: +3719
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
22.03.2015 / 01:40:59
Alez swietna forme ma Harry Kane , dlugo w Tottenhamie to on nie zostanie
KKS1922
Zarejestrowany od: 1033 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
21.03.2015 / 22:48:24
Troche ciulowe te bramki dla Tottenhamu. A jedno wielkie sito na tyłach mają. No ale cóż, Kane naładował mane, hattrick jest zaliczony. I tak sie nie dopchają do pierwszej piątki z taką obroną.
21.03.2015 / 21:35:31
Bramka lisow na 2:1 cudo Kane na farcie dobitka rykoszet i karny ma gosc farta wiekszosc jego goli tak wyglada... ma szczescie ze mu sie te pilki pod noge znajduja.
21.03.2015 / 21:37:19
a Rose zanurkował jak szmata nie powinno byc karnego.
giboon123
Zarejestrowany od: 774 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +154
Manchester City Olympique Marsylia VfL Wolfsburg Inter Mediolan Napoli Lech Poznań Valencia Atlético Madryt
sędziowanie jak w La Liga szkoda że to nie piłka wodna jeszcze

Trener Pearson bardzo się stara żeby Leicester spadło do Championship i wygląda na to że dopnie swego
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Oceny: +3000
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
21.03.2015 / 19:08:30
KAne Brawo
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 745 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
21.03.2015 / 18:22:18
Co z tego że skrót szybko wrzucony skoro połowy bramek nie ma?
Kolololo
Zarejestrowany od: 849 dni
Ilość komentarzy: 1710
Oceny: +4889
AC Milan
21.03.2015 / 18:14:03
Druga bramka Kane'a to był samobój, ale i tak mu zaliczyli. Gratulacje, tak czy inaczej, bo rozgrywa świetny sezon ten piłkarz.
Oskaru1234
Zarejestrowany od: 807 dni
Ilość komentarzy: 167
Oceny: +1155
Borussia Dortmund Lech Poznań FC Barcelona
21.03.2015 / 18:11:36
Harry Kane jest obecnie liderem klasyfikacji strzelców w Premier League :D Kto by się spodziewał :P Przed sezonem - owszem - zastanawiano się kto zostanie królem strzelców, ale było do tego dwóch kandydatów --> Sergio Kun Aguero albo Diego Costa. A tu proszę :)
21.03.2015 / 18:02:42
Piękny spektakl strzelecki w Londynie. Harry Kane wymiata hat-trick ustrzelony na Lisach i jest już na ten moment Królem Strzelców.
ArturoJR44
Ilość komentarzy: 929
Oceny: +6877
Polska Real Madryt
21.03.2015 / 18:01:01
Tylko 5 bramek,nwm po co takie skróty sa dodawane ;)
Kolololo
AC Milan
21.03.2015 / 18:15:29
Chodzi chyba o to, że najwięcej ruchu na tego typu stronach (a więc i pieniędzy od reklamodawców) jest generowane zaraz po zakończeniu meczu, więc jakieś szczątkowe skróty wrzucają nawet w trakcie meczu. Bo jak skrótu tutaj nie znajdziesz to pójdziesz gdzie indziej, żeby chociaż niektóre bramki zobaczyć.
Harry Kane <3
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Tottenham Hotspur - Leicester City FC 21.03.2015 wynik: 4:3 z dnia 21.03.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.