Taki pech w takim meczu bramke samobójczą strzelić ;/
Ilość komentarzy: 1224
Oceny: +8046
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
06.04.2015 / 19:32:04
" Le clasique " dla PSG, ale niestety dla paryżan okupione urazami Davida Luiza i Thiago Motty... Liczę, że szybko wrócą do zdrowia. No i oczywiście brawa dla Matuidi'ego za piękną bramkę i to w dodatku słabszą nogą ;)
Oskaru1234
Zarejestrowany od: 869 dni
Ilość komentarzy: 167
Oceny: +1155
Borussia Dortmund Lech Poznań FC Barcelona
06.04.2015 / 18:35:31
No no no, PSG pokazało jaja w tym meczu odrabiając stratę, i na koniec jeszcze ograli Marsylie. Brawa za wygraną na trudnym terenie :)!
Szymon*1922*
Zarejestrowany od: 837 dni
Ilość komentarzy: 149
Oceny: +2810
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Tottenham Hotspur Anglia Olympique Lyon AS Monaco Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Schalke 04
06.04.2015 / 13:44:28
Takie mecze można oglądać, walka i wymiana ciosów przez okrągłe 90min. dryblingi palce lizać, obydwie drużyny pokazały siłę. Olympique pomimo porażki, niebo, a ziemia w porównaniu z poprzednim sezonem, świetnie wyglądała ich gra, Paryżan również. Oprawa gospodarzy piękna. Tylko w opisie wkradł się chyba błąd, bo do meczu doliczył sędzia 5min. a Ayew zszedł już dawno bo w 72min, więc nie wiem skąd ta czerwona, chyba, że wywinął coś po meczu?
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 966 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14150
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
06.04.2015 / 13:20:00
Niewiele lepsze w tym spotkaniu było PSG.
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 863 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41185
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
06.04.2015 / 12:56:56
Brawo PSG! To był bardzo ciekawy mecz, oby więcej takich! Walka o mistrzostwo zapowiada się bardzo ciekawie.
er.es.2104
Zarejestrowany od: 900 dni
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8010
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
06.04.2015 / 12:50:05
Olimpijcyczycy z Marsylii chyba odpadają w walce o mistrzostwo!
Czopa
Zarejestrowany od: 1165 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
06.04.2015 / 11:18:24
Nie oglądałem tego meczu ale z tego co widze był bardzo wyrównany ale szczęśliwie PSG wygrało noi piękne trafienie Matuidiego.

balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 807 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +5546
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
06.04.2015 / 09:30:30
W 1 komentarzu napisalem, ze 2 bramki i czerwien, ale teraz widze jakas zmiane ze to jednak Ayew dostal czerwien
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44167
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
06.04.2015 / 07:42:59
Świetny mecz na najwyższym poziomie. Przewspaniała oprawa kibiców gospodarzy na trybunach. Tylko pozazdrościć ! Mecz na szczycie stał na najwyższym poziomie.
syndrom30
Zarejestrowany od: 782 dni
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +2
KAA Gent Sporting Club Lokeren KRC Genk KV Mechelen Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Aston Villa Southampton FC
06.04.2015 / 03:00:35
No niestety nie mogę się zgodzić z przedmówcą o klasie PSG , bo mecz był wyrównany. A jedynym aspektem który może sugerować przewagę PSG nad OM to fakt że Matudi strzelił bramkę kolejki.... Choć przyznacie że akcja po której Gignac podniósł na 2;1 była świadectwem na profesjonalizm OM
05.04.2015 / 23:17:43
Brawo dla PSG! Takie mecze to ja mogę oglądać bez przerwy! :) Bramka Matuidiego palce lizać.
05.04.2015 / 23:07:32
Szkoda mi trochę Marsylii, zasłużyli na remis przynajmniej.

Remis byłby najbardziej sprawiedliwym wynikiem, jednak to jest życie, a życie nie jest sprawiedliwe :)
Oceny: +1738
Manchester United Borussia Dortmund Holandia Lech Poznań Górnik Polkowice Zagłębie Lubin Polska Atlético Madryt
06.04.2015 / 09:25:47
czerwien byla juz dla zawodnika ktory opuscil juz spotkanie i dostal pewnie druga na lawce :) ogladalem do tego momentu jak go trener zmienil :)
Dobry, emocjonujacy mecz :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Olympique Marsylia - PSG 05.04.2015 wynik: 2:3 z dnia 05.04.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Francja"w wysokiej jakości transmisji na żywo.