Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44167
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
07.04.2015 / 17:56:34
Bardzo emocjonujące spotkanie, wiele bramek. W końcu mogliśmy zobaczyć nieco więcej goli w naszej lidze.
Oceny: +5354
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
07.04.2015 / 00:12:18
Najlepsza z tego wszystkiego byla bijatyka na koniec.
LeoN19
Zarejestrowany od: 811 dni
Ilość komentarzy: 790
Oceny: +2961
Liverpool FC Lech Poznań Polska
06.04.2015 / 23:08:19
niezły meczyk, trochę szkoda że kibiców przy mało było bo zabrakło tej atmosfery stadionowej :\
Macie7
Zarejestrowany od: 836 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +353
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska KSZO Ostrowiec
06.04.2015 / 22:16:34
Nie oglądałem meczu i nie wiem, czy remis jest sprawiedliwy, natomiast bardzo spodobała mi się decyzja sędziego o ukaraniu piłkarza czerwoną kartką. Przy takim wyniku i czasie gry to już bankowo. Przepis wyraźnie mówi, że atak na nogi od tyłu skutkuje pokazaniem czerwonego kartonika. Atak na nogi był. Taktyczny, czy nie, BYŁ :)
Oceny: +41184
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
06.04.2015 / 19:02:13
ale ostro bylo pod koniec. zasluzona czerwona kartka.
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 809 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +5546
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Oceny: +2810
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Tottenham Hotspur Anglia Olympique Lyon AS Monaco Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Schalke 04
06.04.2015 / 18:11:08
Ciekawe derby Śląska, Ruch grał lepiej, ale co z tego jak znowu nie są bliżej wyjścia ze strefy spadkowej. Trochę słabo się na to patrzy jak na meczu derbowym jest 3tyś. kibiców, fakt stadion w przebudowie.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 06.04.2015 wynik: 2:2 z dnia 06.04.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.