Przecież to jest czerwona a nie zadna żółta.Morata nie miał żadnych szans na kopnięcie w piłke gdyby chociaż wślizgiem wzchodzil to by może wyłuskał ją.Zamiast tego kopie go od tylu po nogach.Nie ma czerwonej niby?
Ilość komentarzy: 200
Oceny: +256
Juventus Turyn
08.04.2015 / 23:44:21
Z Lazioo Finał Panowie Po Scudetto !! Puchar !!! i Przynajmniej Półfinał Lm i można stwierdzić że całkiem zajebisty Sezon ^^
xD
BoneBloooD
Oceny: +256
08.04.2015 / 23:42:39
Z tym Czerwonym Kartonikiem dla Moraty to jakaś kpina !!1 A ogólnie TaaK myślałem że Fiołki się nastawiły że jak wygrają w Turynie to i u siebie lekko a tu taka niespodzianka :) Widać jak Marchisio jest ważnym zawodnikiem dla klubu :))) <FJ>
Oceny: +3000
Manchester United PSG AC Milan Legia Warszawa Polska Benfica Lizbona Portugalia Zenit Real Madryt Broń Radom
08.04.2015 / 19:32:02
Czerwona za cos takiego?... Sedzia sie popisal.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 970 dni
Ilość komentarzy: 1145
Oceny: +7526
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
08.04.2015 / 19:28:29
Pięknie Juve odrobiło stratę i to na niezwykle trudnym terenie, jakim jest Artemio Franchi. Brawo dla Juve ! Jedyną zastanawiającą rzeczą, jest czerwień dla Moraty. Moim zdaniem żółta by w 100% wystarczyła.
Oceny: +40443
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
08.04.2015 / 17:53:08
Brawo Juve! Świetny mecz! Niezły pogrom bo graliście bez Teveza, Pirlo i Pogby. A zastanawiam się jeszcze za co Morata dostał czerwień?!
KKS1922
Zarejestrowany od: 1034 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
08.04.2015 / 15:23:49
Brawo Juve
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 746 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
08.04.2015 / 10:08:09
Serce sie raduje, ale 3:0 to nawet ja sie nie spodziewałem :D Juve zagrało fantastycznie. Morata powinien dostać żółtą. Bez filarów w postaci Teveza,Pogby i Pirlo taki wynik - teraz czas na powtórkę w LM. FORZA JUVE!
08.04.2015 / 08:25:26
Z taką formą Juve może nieźle namotać w LM :)
x4r01
Zarejestrowany od: 1199 dni
Ilość komentarzy: 419
Oceny: +1952
Juventus Turyn Włochy Polska
08.04.2015 / 05:28:39
Meczy dobry, wyrównany. Salah na początku meczu ładnie 4 zawodników przeszedł, ale później nieco przygasł, by w drugiej połowie w ogóle być niewidocznym. Mario Gomez jak duch, totalna klapa ten transfer. Juve bardzo dobrze, mimo sporej ilości rezerw, grał pewnie. Czerwona kartka dla Moraty znów niezasłużenie moim zdaniem, pierwszą dostał w ten sposób: https://www.youtube.com/watch?v=1v-0llKzOb4
TuryńskiKozak
Zarejestrowany od: 1108 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +66
07.04.2015 / 23:14:50
sędziemu się chyba kartki pomyliły , ale ogólnie to fajny mecz, tylko szkoda że bez Pogby i Teveza :(
07.04.2015 / 22:51:48
Czerwo dla Moraty to chyba jakiś żart.. Mam nadzieję że UEFA coś z tym zrobi.
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 3999
Oceny: +27118
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
07.04.2015 / 22:50:24
Brawo dla Juve odrobili straty z 1 meczu.

Brawo jeszcze raz bo we Florencjii osiągnąć wynik 0-3 to nie lada wyczyn :)
Fiorentina nie dała rady Juventusowi i jeszcze u siebie
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Fiorentina - Juventus Turyn 07.04.2015 wynik: 0:3 z dnia 07.04.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.