Ilość komentarzy: 1076
Oceny: +7083
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
09.04.2015 / 19:18:38
Ależ brakuje Bayernowi Robbena i Ribery'ego, ale nie tylko ich , bo przecież odpadł też Alaba i Schweinsteinger, a w tym meczu Boateng opuścił boisko trzymając się za mięsień. Jakaś klątwa dopadła chyba Bayern i szczęścliwie dla nich, że przeszli Leverkusen, bo nie było to takie oczywiste. Teraz ich realnym zmartwieniem może byc Porto, które radzi sobie nie najgorzej.
ClassicStrikers
Zarejestrowany od: 667 dni
Ilość komentarzy: 3433
Oceny: +32480
Liverpool FC Lech Poznań Polska
09.04.2015 / 18:22:45
Posiadanie piłki dla Bayernu i to zdecydowanie, pozostałe statystyki słabsze, spodziewałem się lepszego widowiska... zwłaszcza po takich klubach.
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 735 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40060
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
09.04.2015 / 17:14:28
Bayern nie zagrał dobrego meczu ale Lewy zagrał całkiem dobrze, pewnie wykorzystał karnego. Teraz o finał zagrają z BVB... i znowu Lewy możę strzeli
Czopa
Zarejestrowany od: 1037 dni
Ilość komentarzy: 3543
Oceny: +10406
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
09.04.2015 / 16:08:20
Brawo Bayern
KKS1922
Zarejestrowany od: 968 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
09.04.2015 / 09:44:38
Haha mecz taki nudny, że w skrócie od razu karne? :D Jedenastki powinno sie tak wykonywać jak Lewy i Bender. Po górze, silno lub precyzyjnie i jest nie do obrony.
Marcoo
Ilość komentarzy: 435
Oceny: +882
Chelsea Londyn Polska FC Barcelona
09.04.2015 / 12:06:06
Hazard inaczej strzela i jest skuteczny :)
az
Ilość komentarzy: 518
Oceny: +3279
AC Milan Jagiellonia Białystok FC Barcelona
09.04.2015 / 08:31:10
Lewy jaki rozbieg hehe,pewnie miał ostrego stresa :)
rzepek1
Ilość komentarzy: 6076
Oceny: +43301
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
09.04.2015 / 08:10:55
Czyli Bayern w tym sezonie znów na pewno w podwójnej koronie.
luNq69
Ilość komentarzy: 5271
Oceny: +26798
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
09.04.2015 / 07:38:49
ta bramka lewandowskiego w drugiej połowie powinna być uznana normalna walka o piłke w ogóle sędziowie tam popisu nie dali
virtualkris
Zarejestrowany od: 1007 dni
Ilość komentarzy: 221
Oceny: +2103
09.04.2015 / 01:15:34
Lewy, tak, jak cały team, niby nic specjalnego, ale to był tego typu mecz, bez fajerwerków. Osobiście uważam, że bramkę strzelił prawidłowo i była na prawdę pierwsza klasa. Rozumiem jednak, jeżeli ktoś ma odmienną opinię, to była sytuacja do interpretacji. Karny również urodziwy a wykonanie stylowe!
Adam_Kalisz
Zarejestrowany od: 829 dni
Ilość komentarzy: 1157
Oceny: +1379
09.04.2015 / 00:29:04
taka szansa pokonac bayern i w karnych przegrac....
Duch07
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +575
Brazylia Manchester United Everton Olympique Lyon Nice Bayer Leverkusen Inter Mediolan Ajax Amsterdam Feyenoord Wisła Kraków
09.04.2015 / 00:25:42
Bayerowi to bym kazał całą noc karne trenować!!! bo w krótkim czasie 2 razy przepiepszyć, z atletico to było dno teraz ciut lepiy
virtualkris
09.04.2015 / 01:11:21
No właśnie, że chyba nie bardzo Kolego. Topowi zawodnicy tego globu raczej wiedzą, jak kopnąć piłkę i to na tysiąc sposobów! Jeżeli już, to raczej psycholog... Dlatego, jak zdaje się nawet komentator napomknął (nie jestem pewien, czy w tym meczu) u Guardioli nie ćwiczy się karnych na treningach.
09.04.2015 / 00:44:31
bayern bez paru podstawowych graczy, wiec troche sie im zgranie posypalo i sila ognia mniejsza, i napewno tez nie chcieli sie jakos przemeczac przed liga mistrzow, bo kalendarz napiety przed nimi, wiec wyszlo jak wyszlo
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 0:0 08.04.2015 wynik: 0:0 (3:5) z dnia 08.04.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.